Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabela B.

Wybielająca pasta do zębów blend-a-med 3D white LUXE

Polecane posty

Gość aaagata
Mi pasta pomogła już po 2,5 tygodniowym stosowaniu sądzę, że w dużej mierze wszystko zależy od tego jakie kto ma zęby, bo nie wszystkie są poddatne na działanie pasty do zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia m.
Nie wierzcie w takie rewelacje. Najpierw musicie wyleczyć problem - zmienić dietę, myć systematycznie zęby, bo sama pasta uwierzcie mi - cudów na pewno nie zdziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka z Warszawy
W 2-3 miesiące udało mi się zmienić wygląda zębów, tak że normalnie było to widać na zębach. I na pewno bez zmiany przyzwyczajeń, podejścia, nie jesteście w stanie trwale zmienić wyglądu swoich zębów. To trudne, ale efekty powinny być widoczne dosyć szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia m.
To już realniejsze. Nie da się szybciej uzyskać czegokolwiek przy naturalnych metodach, bo w jaki sposób? Przy ajonie w te 3 miesiące faktycznie zmiana była i się utrzymuje, ale tak jak mówili inni - nie zadbacie o dietę, to nie oczekujcie efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasty blend-a-med są beznadziejne jak i większość tych produktów reklamowanych w telewizji. Przez lata używałam pasty z tej firmy i szczoteczki oral-b. Jedyne co widziałam na zębach to kamień i zniszczony dziąsła. Nie szczotkuję zębów mocno, a przed myciem wyparzam szczoteczkę we wrzątku. Obecnie zmieniłam szczoteczkę i pastę, bo nie kupuję już nic co jest testowane na zwierzętach ( procter & gamble testuje!!!!!!) Teraz używam pasty z Ziaji bez fluoru. Jestem bardzo zadowolona bo kamień zniknął, a moje dziąsła wyglądają o niebo lepiej. Jak widać nie wszystko co reklamowane w telewizji jest takie wspaniałe. Produkty Procter & Gamble mają jedynie fantastyczną cenę, a poza tym to już zupełnie nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_66
Używałam różnych past blend a med ale zawsze efekt był jak dla mnie za słaby. Dopiero po zastosowaniu metody Martuni moje zęby nabrały białego koloru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny cudowny produkt, który kompletnie nic nie daje... A przecież wystarczy tylko postawić na systematyczność i zdrowe podejście. U mnie poprawa przyszła naprawdę szybko, teraz zęby wyglądają tylko lepiej, ale wiadomo przecież, że efektu z dnia na dzień nie da się uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W tym temacie chciałbym przedstawić sprawdzony sposób na zarobienie 21 zł za wykonanie jednej akcji w serwisie Cashbacklove.pl. Zadanie nie jest trudne i da się je przedstawić w kilku krokach: 1. Rejestrujemy się w serwisie - Cashbacklove http://www.cashbacklove.pl/rejestracja/e2b32f f8-93b4-11e6-a3b3-0cc47aaad1f6 (reflink, dzięki za skorzystanie usmiech.gif ). Za utworzenie konta otrzymujemy 10 zł. 2. Kupujemy 6 kuponów za 9 zł (opcja "6 za 3"), opłacamy zakup. 3. Kopiujemy numer użytkownika w Lottoland (zakładka "Moje konto") i wklejamy w serwisie Cashbacklove na stronie oferty w oknie, które wyskoczy po kliknięciu PRZEŚLIJ POTWIERDZENIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskarze
Ja używam jej w połączeniu z Acceleratorem i efekty widzę. Co prawda pierwsze takie znaczące po ok 5 dniach. Co ważne zrobiłam sobie zdjęcie przed używaniem o określonej godzinie i po 5 dniach ta sama godzina, ubranie itp aby było jak najbardziej miarodajne. I powiem wam, że nie widziałam różnicy, dopiero jak zobaczyłam zdjęcia to się zdziwiłam :D Osobiście polecam i polecam zrobić zdjęcia by mieś pewność skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta215
Przyznaje, że wraz z produktem przyśpieszającym wybielanie zębów Whitening Accelerator, pasta ta sprawdza się rewelacyjnie. Używam tego zestawu od kilku dni i naprawdę, z każdym dniem moje zęby wyglądają coraz lepiej, stają się bielsze, a przebarwienia mniej widoczne. Polecam, bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam tej pasty i jestem bardzo zadowolona.Moje zęby zyskały jaśniejszy,bielszy odcień.Co najważniejsze pasta nie podrażnia dziąseł.Odświeża oddech na długo i rzeczywiście niweluje przebarwienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie bolą zęby po takich pastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata1235
Dla mnie jest przereklamowana. Za najlepsza paste uwazam Aquafresh. Polecam zakup modnych jesienno-zimowych butów na http://timberland-sklep.pl/pl/ :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaKon86
Ja osobiście polecam system wybielania Blend-a-med 3D White Luxe Perfection składający się z pasty i produktu przyspieszającego wybielanie zębów Whitening Accelerator. Moje zęby z każdym dniem stają się bielsze, a przebarwienia mniej widoczne. Dodatkowo uczucie świeżości pozostaje ze mną cały dzień mimo jedzenia i picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaphnee
Jedna z najlepszych past wybielających na polskim rynku. Skutecznie zwalcza przebarwienia powierzchniowe i chroni przed powstawaniem nowych. Zawiera formułę z dwutlenkiem krzemu, dzięki czemu mechanicznie oczyszcza zęby. Dodatkowo pozostawia uczucie świeżości. Jej smak jest intensywny, ale nie ostry, a zęby pozostają przyjemnie gładkie. Idealnym jej uzupełnieniem jest produkt przyspieszający wybielanie zębów: Blend-a-Med. 3D White Luxe Whitening Accelerator. Używałam tych dwóch produktów jednocześnie i po 2 tygodniach moje zęby stały się bielsze o kilka tonów. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tą pastę blend-a-med 3D white LUXE perfection oraz akcelerator wybielania… na początku było sceptyczne moje podejście do skuteczności wybielania, po jednym dwóch dniach szczotkowania bez różnicy, ale po tygodniu i teraz po dwóch daje efekt. Zęby czyste i gładkie jak nigdy, a do tego o dwa tony bielsze. Zamierzam stosować do skończenia tubki… bo dotąd efekty są miłym zaskoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnacz
Pasta do zębów Blend-a-med 3D whithe LUXE Perfection jest super, ze swojgo doświadczenia mogę napisać, że jest super wybielająca, usuwa przebarwienia na zębach oraz pozostawia świeżość w jamie ustnej na długo, a zęby są mega gładkie i utrzymuje je bielsze na dłużej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi samą pastę trudno ocenić. Używam z produktem przyspieszającym wybielaniem zębów Whitening Accelerator z serii 3D white lux perfection. Trochę zaniedbałam swoje zęby i naprawdę wstyd mi się było uśmiechać. Ten zestaw mi pomógł. Nie niszczy zębów, wręcz przeciwnie. Cały dzień czuję na nich osłonę i sa gładziutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglet123
Ja na razie testuje o moim zdanie pasta bardzo dobra. Uczucie świeżości na długo pozostaje w ustach poza tym wydaje mi się ze wybielanie jednak niestety nie zrobiłam zdjęcia przed kuracja i po wiec nie mam porównania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorisa86
Ja teraz używam Blend-a-Med 3D White Luxe pasta i aktywator i jestem bardzo zadowolona. Zęby mam ogólnie białe, ale miałam naloty na kłach. Po 2 tygodniach używania Blend-a-Med są bielutkie, aby niebyły nadwrażliwe stosowałam co drugi dzień na przemiennie z pastą z dużą zawartością fluoru tak jak poleca producent. Jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasta i przyspieszacz wybielania są super!!! Jestem bardzo zadowolona, już po pierwszym myciu oba produkty zrobiły na mnie dobre wrażenie, a dalsze stosowanie tylko mnie w tym utwierdziło, polecam z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia 006
Jak dla mnie pasta i kuracja sa skuteczne a to dla mnie najwazniejsze, smakowo okej, a produkt usuwa przebarwienia, a takze rozjasnia te ktore sa trudno dostepne np w przestrzeniach miedzyzebowych Cena moglaby byc troche nizsza jak na moj gust. Ja jestem troche pewniejsza bo moge sie usmiechac jak to sie mowi pelna geba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasta razem z akceleratorem to innowacyjny produkt! Zęby nie tylko już od pierwszego mycia stają się bielsze, ale co mnie zachwyciło efekt utrzymuje się przez długie tygodnie. Oba produkty Blend-a Med (pasta i akcelerator) nie podrażniają wrażliwych szyjek zębowych i rewelacyjnie zwalczają osady z kawy, herbaty, papierosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze miałam kompleksy z powodu moich zółtych zębów,w końcu się przemogłam i będąc w Niemczech kupiłam żel dr martin schwarz home comfort,z pierwszym razem zmieniło mi ton o 6 stopni,teraz co 4 miesiące poprawiam efekt,oczywiście cały czas pamiętam o tym by na co dzień dbać o zęby,teraz już kupuję przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek do wybielania zębów- http://vk.cc/1YM91P ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurs sedacja wziewna-ozonoterapia-skaling i piaskowanie !!! Nova Centrum Edukacyjne w ramach współpracy z Firmą All-Dent, zaprasza na kursy stomatologiczne: - sedacja wziewna- zastosowanie ( gazu rozweselającego ), powoduje wyeliminowanie stresu i strachu towarzyszącego pacjentom podczas wizyty u dentysty. Pod wpływem sedancji wziewnej pacjent staje się dużo spokojniejszy, odprężony, zupełnie inaczej przebiega współpraca pacjent-stomatolog. - ozonoterapia- jest wykorzystywana do leczenia zakożonych ran i stanów zapalnych skóry. - skaling i piaskowanie- w programie kursu znajdą się takie zagadnienia jak: różne metody usuwania złogów nazębnych, wskazania i przeciwskazania, przyczyny powstawania i predyspozycje oraz warsztaty praktyczne. Każdy kurs oddzielnie jest w cenie- 299 zł, ale jeśli Państwo wybiorą wszystkie kursy cena będzie Promocyjna- 749 zł. Po zakończeniu kursu otrzymają Państwo certyfikat oraz zaświadczenie na druku MEN. Zapraszam do kontaktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×