Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bi.siunia

tak go kocham ,że chciałabym spełnić jego erotyczne marzenia

Polecane posty

Gość bi.siunia

tak go kocham ,że chciałabym spełnić jego erotyczne marzenia. Jest nim erotyczne spotkanie z inną kobietą.Nie wchodzi w rachubę penetrowanie jej przez niego lecz mój aktywny udział tak z nią jak i z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet jeden z wielu
NIE NIE NIE, nie mozna chciec czegos takiego od 2 osoby skoro ona waha ! niegdy nie rob tego czego nie chcesz, jak nie zrozumie to niech spada, bedziesz żalowac i juz, bedziesz sie czuła podle, jezeli chce czegos takiego jego sprawa ale jak ty nie to nic na sile, jesli nie zrozumie to znaczy ze cie nie kocha, jakby chcial zebys sie powiesila dla jego satysfakcji to zrobilabys to? jak cie kocha to nie powinien marzyc o innej w lozku !!!! potem moze sie wszystko miedy wami pochrzanic ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi.siunia
On nie chce tego z inna robić lecz uczestniczyć w tym co będziemy robiły.Tak więc myślę że snikers obdarty z papierka nie oddaje tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"On nie chce tego z inna robić lecz uczestniczyć w tym co będziemy robiły" :D Uwierz mi, ze skoro pcha sie w takie gówno to z pewnością chce, a rola macacza-obserwatora to tylko ugodowy półśrodek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi.siunia
Nie powiedziałam,że mnie ta myśl nie intryguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi.siunia
Motorniczy Jak patrzę na twoje 69 w adresie e-mail to myślę sobie,że ty lubisz pchać się w gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi.siunia
Motorniczy i biorac pod uwagę jego początek to czasem za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi.siunia
może tak .. ty wiesz lepiej ale 69 w takim razie blisko 37. Ale dajmy spokój nie chce o g.... rozmawiac .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awesome
ja też tak zrobiłam i teraz jestem z ta kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi.siunia
awesome Wiem że to ryzykowne. Zawsze może się tak zdarzyć.Ale czy nie możemy dlatego pomóc zrealizować czyjeś czasem kosmate marzenia (potrosze też swoje).Może akurat wcale nam sie to nie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1111
Zrób to .Spotkajcie sie z jakąś laską przy szampanie ,spróbujcie ja delikatnie zasugerować ,wiele kobiet ma podobne marzenia .Samo wyjdzie czy wam to odpowiada czy nie .Wy bedziecie wiedziec o co chodzi i już na tym etapie dojdziecie do jakiś wniosków?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie1
możesz mi dać swój nr gg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×