Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kędziołkaaaaa11

Jaki lakier do włosów? Który lepszy?

Polecane posty

A możecie polecić jakieś naturalne lakiery? Te drogeryjne nie mają najlepszego składu.

Gość kassano

Jeśli chodzi o porządne utrwalenie fryzury i fajny jej wygląd, to polecam - pro-sprzet.pl/loreal-infinium-extra-fort-lakier-do-wlosow-super-mocne-utrwalenie-500ml.html Ogólnie - lepiej stawiać na jakość kosmetyków, niż kupować po taniości, bo ta niska cena tak naprawdę kompletnie nie przynosi profitów. 

Gość Aska

Prawdziwy profesjonalny lakier do włosów Artistique Polska Youstyle Trend Spray dostępny w dobrych hurtowniach fryzjerskich ;) Polecam

Ostatnio ścięłam włosy na krótko by zacząć o nie dbać i zapuszczac. Niestety okazało się że krótkie włosy bardzo mi się puszą i aby wyglądały choc odrobine lepiej używam lakieru do wlosow by wlosy sie jako tako trzymały. To chyba znaczy że są wysokoporowate ale jeśli się mylę to mnie poprawcie. Moje pytanie brzmi czy lakier na wlosach wystarczy jako ochrona koncowek czy powinnam na nie nakładać coś jeszcze. Jesli tak to co i przed czy po lakierowaniu.

No i jaką macie opinię na temat lakierów firmy Goldwell https://trena.pl/174-lakiery ? Warto jest sobie kupić? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować