Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daj troche serca

tak ciezkoooo

Polecane posty

Gość daj troche serca

mam 18lat.. od 5miesiecy mieszkam w Austri.[nie opowiadam cales sytuacji] gdy pierwszy raz bylam na feriach 4lata temu poznalam i pocalowalam sie pierwszy raz z chlopakiem.. przez 4lata w PL nie dawalam sobie ze soba rady.. nie moglam z nikim byc bo caly czs myslalam o nim.. teraz gdy sie przeprowadzilam.. i raz na 2tygodnie go widze poniewaz nasi rodzice sie znaja.. wychodzimy do kina.. hmm ale w sensie nie ja i on tylko my.. czyli ja on i inni młodzi ktorzy przyszli z rodzicami na kolacje ktora jest co 2 tyg.. MO PROBLEM.1 gdy jestem przy nim nie moge powiedziec ani slowa bo wstydze sie tego ze sie myle...:(:( nie radze sobie przez to ze szkolą.. w domu.. z niczym.. powiem ze wiem ze uwaza mnie za atrakcyjna dziewczyne [wysoka brunetka szczupla ładna twarz] ale tyle..wiem ze 4lata temu chcial byc ze mna ale musialam wrocic do PL..:( mama mnie nie rozumie ze przez 4lata jestem zakochana w nim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojalna loja
powiedz cos po austriacku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość austriackie gadanie
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariooola
a widzialas kangury i aborygenów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie dobrze na pewno
to, że sie jeszcze mylisz to normalka. Ale osłuchasz się jezyka i będzie dobrze. A co do chłopaka...skoro tak często się mylisz to możesz powiedzieć mu żartem, że przebywając w jego towarzystwie szybko podciągniesz braki, a tym samym częściej bedziecie razem :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w rózowym
wlożyłam sobie wędzona makrele w wedżajne i czekam do jutra az sie cala wchlonie, czytalam ze ryby maja duzo kwasow omega 3 poprawiajacych stan nawilzenia wedżajny, a ja po ostatnich ekscesach w sopockim hotelu z druzyna koszykarzy Farmutilu Piła mialam tak wysuszona wedżajne ze ta rybka na pewno mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie znasz języka niemieckiego, to spróbuj porozmawiać z nim w języku angielskim. Ten język zna większość mieszkańców Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Języki francuski i angielski to dwa główne języki Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×