Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca o..

STOSUNEK PRZERYWANY w Dni płodne, Ktoś zna taki przypadek Ciąży??

Polecane posty

Gość Allussiia1
ale jest duze prawdopodobieństwo ? slyszalam ze na poczatku moge miec okres - więc mam sobie zrobic testt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allussiia1
tzn ze moge sie juz przyszykowywać ze bede mamusia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dostałaś okres to nie byłaś w ciąży, ale to w poprzednim miesiącu. Miałas okres 13.10, a jesli sie kochałaś 26 czyli w połowie cyklu to znaczy dopiero teraz mogłaś zajsc w ciaże przy 27-28 dniowym cyklu. Miesiaczka nie wystepuje w ciazy, sa krwawienia, i sa mniej obfite niz miesiaczka i krocej trwaja. Jak narazie to nie masz co robic testu bo nic nie wykarze. musisz poczekac do dnia miesiaczki, jesli nie przyjdzie wtedy zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watykańska ruletka
czy ty piczo NIE WIESZ ZE GRASZ W WATYKAŃSKĄ ruletke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allussiia1
Ostatnia miesiaczke miala 13 . jak napisalam - skonczyl mi sie okolo 20 - a kochalam sie 26 ! . teraz bede czekać .. ale na ile procent moge być . dla mnie to wazne bo mam 17 lat . - i cale zycie przed soba . wiec chcialabym wiedziec mniej wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajlsjfhs
Dramat! Tym małolatom powinni to wykładać na lekcjach biologii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ile procent ? nikt Ci nie okresli.. masz 17 lat ? to z całymm szacunkiem ale jestes bardzo głupiutka ryzykując seks bez zabezpieczenia i to w środku cyklu .. Jeśli masz cykl 26 dniowy to szanse spadają, bo juz po owulacji ( owul jest 14 dni przed @ a najbardziej płodne dni od 2 dni przed owul do owulacji) Jeśli dłuższe - 27-28 dniowe to duza szansa.. Jęsli Ci sie uda i nie bedziesz w ciazy to radze odwiedziny u ginekologa i branie tabletek anty jesli lubicie seks bez prezerwatywy.. nie badz głupia i nie ryzykuj ciazy w tak młodym wieku. Masz na dziecko jeszcze duzo czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajkaaaaa
Moja kuzynka co prawda nie ryzykowała stosunkiem przerywanym bo chciała dziecko, ale... Przez pierwsze 3 miesiące ciąży miała objawy @ w te dni, w które miała się pojawiać i dopiero w 4 miesiącu ciąży dowiedziała się, że w niej jest ;p A Koleżanka zaszła w ciążę przez stosunek przerywany, bo plemniki mogą dostać się do pochwy jeszcze przed wyjęciem penisa, każdy lekarz Wam to powie... a wszystkie małolaty niech się lepiej zastanowią przed rozpoczęciem współżycia czy warto ryzykować i "marnować sobie życie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMi88r
Cześć dziewczyny! To teraz ja trochę pomarudzę ;) No więc okres miałam zazwyczaj regularnie (+/- dzień,dwa). Ostatnio przez 2 miesiące pod rząd miałam opóźniony 2 tygodnie (pewnie za dużo stresu). Ostatni był 29 maja. Biorąc pod uwagę długość cyklu (31/32 dni), owulacja przypadała na ok. 15 czerwca. I w ten dzień się kochaliśmy. Stosunek przerywany, dwa razy pod rząd (z przerwą ok. godzinną). Czy chłopak zrobił siusiu w ciągu tej godzinnej przerwy, tego nie wiem, choć pewnie tak ;). Czy są jakieś szanse na dzidziusia? Okres powinnam dostać ok. 29.06/01.07. Wiem, że trzeba czekać, no ale może któraś z Was była już kiedyś w takiej sytuacji? :) Ta niepewność i to czekanie jest najgorsze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta wszystkie zaszlycie i jestescie w ciazy..moj facet konczyl we mnie w dniach plodnych i po owulacji, w ciazy nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala to ja
A ja powiem tak :) Od 10 lat stosujemy tylko stosunek przerywany(bez prezerwatywy).Z plodnoscia u mnie tez raczej problemu nie ma.Pierwsze dziecko planowane po pierwszym miesiacu staran.Drugi dziecko tez planowane w drugim miesiacu staran :) Moj facet mi powtarza ,przerywany jest bezpieczny jak sie umie operowac dobrze sprzetem:) A jak mi powiedz twoja kolezanka moze wiedziec na 100% hahaha o tym wie tylko facet ,ktory zapewne nie bedzie chcial sie przyznac,ze nie zdarzyl.Inny przyklad mojej znajomej,stosuja przerywany juz od 30lat i tez dzieci tylko zaplanowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMi88r
My już od 5 lat stosujemy stosunek przerywany. I nigdy nic nie było. Ale przed wytryskiem wydobywa się preejakulat, który może zawierać plemniki (ale nie musi). Więc może akurat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennyyy
do gościa 17.06.13 - ja bym się na twoim miejscu tak nie cieszyła, to że nie zachodzisz w dni płodne to tylko oznaka, że jak w końcu zechcesz mieć dziecko, tak łatwo go mieć nie będziesz. a te wszystkie gimbusy które tutaj pytają czy są wciąży - pogieło was? czy to forum to test ciążowy? biologię w szkole macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpukać. stosunek przerywany od 3 lat. odpukac zeby nie zapeszyc. jedno dziecko 10mies planowane po meisiacu staran. uwazam w dni plodne. gdy jestem na poslizgu(11dzien, u mnie owulka)to gumki. drugi stosunek, godzine po przerywancu zawsze gumka. odpukac. zeby nie zapeszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kumpela też ma 1,5 rocznego synka, uprawiali sex przerwyany, lub z prezerwatywą... sami nie wiedza kiedy mogło dojść do zapłodnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pamiętam, czy miałam płodne czy niepłodne, ale syn ma już 16 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak byłam w ciąży jeden raz bez gumki,niby zdążył wyjąć ale w ten dzień używaliśmy żel Durex i tym się tłumaczył...teraz dmucham na zimne...tylko gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam pytanie ostatnio kochałam się ze swoim chłopakiem w pierwszy dzień plodny i na koniec został we mnie. Jest taka możliwość żebym zaszła w ciążę czy nie bo nie ukrywam chcem być mama nie wiem czy dalej mam próbować . Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata stosujemy ta metode, nie pamietam kiedy ostatnio w gumce. W ciazy nie jestem. W dni nieplodne spust do srodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dzięki stosunkowi przerywanemu mamy wspaniałego synka. Zdążył wyjść na milion procent, bo potem jeszcze kończył sam. No także tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20'02,czyli wedlug ciebie to metoda antykoncepcji,skuteczna ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hg fui

My 14 lat przerywany,dzieci planowane z pełnego stosunku.Chciałabym żebyśmy zaliczyli wpadkę,ale nie zaliczamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×