Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Króliczki

Mam do sprzedania króliczki miniaturki ŁÓDŹ

Polecane posty

Gość Króliczki

MAm do sprzedania 3 króliczki miniaturki. Wszystkie w ciemnoszarym kolorze. Cena do uzgodnienia. Są chętni ?:) Króliki jeszcze przez około tydzień są u mnie, pozniej oddaję do sklepu zoologicznego. Cena w sklepie około 60-70 zł. U mnie zdecydowanie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrąglinek
Tępoto...rozmnażanie zostaw hodowcom,ok?Ile króliki mają tygodni w ogóle?To jest bezczelność...i jeszcze chcesz na nich zarobić :| www.kroliki.net-->proszę,wejdź w dział adopcję i zobacz ile królików jest niechcianych. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczki
Gdzie jest ta moja bezczelność? Ponieważ pozwolilam mojej samiczce spełnic się raz w zyciu jako MATKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczki
Może małe zapotrzebowanie na takie zwierzeta jest w twojej wiosce, u nas w Łodzi ludzie bardzo chętnie je kupują. W zoologicznym wczesniej dowiedziałam sie ze bardzo chetnie je przyjmą. Tępoto :) Człowiek ze wsi wyjedzie, ale wieś z człowieka nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spelnic sie jako matce? widze, ze to takie hobby- rozmnazanie zwierzat z glupoty i checi zysku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczki
Oczywiście, że nie nadają się do uboju. To miniaturki. Osoby które piszą negatywnie na moim forum chyba nigdy w życiu nie miały zwierzątka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczki
Jarek litości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczki
patologia Rozmnożenie się twoich rodziców chyba było z głupoty. No i tez to bezczelność, żeby takimi osobnikami zaśmiecać środowisko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrąglinek
Ym...w mojej wiosce,Poznaniu,takie zwierzęta sprzedawane są w nadmiarze w sklepach.Jest ich tak dużo,że część zostaje niesprzedana i idą na karmówki.Przejrzyj allegro,jest tam cała masa królików i gryzoni,które takie małomózgi jak Ty rozmnożyły,bo wydaje im się,że samicy jest to do szcześcia potrzebne.One nie potrzebują być matkami,rządzi nimi biologia,i jesli masz samiczkę to powinnaś ją wysterylizować,bo najprawdopodobniej będzie mieć ropomacicze. "spełnic się raz w zyciu jako MATKA? " :| Widać,że nie masz pojęcia o królikach. I nie smęć mi prosze,że nie mam o tym pojęcia.Gdybym nie miała to po prostu olała bym ten temat. Weszlłaś w ogóle w linka z adopcjami,który przesłałam?Wszystkie kroliki tam są po przejsciach,niektore mialy isc na mięso(bo co z tego,że są miniaturkami?),inne był wyrzucone na ulice.Myśl,bo krzywdzisz kolejne. Ile mają w ogóle tygodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrąglinek
I odpuść sobie to wyzywanie od wsioków.Jesli dla Ciebie miejsce pochodzenia jest wyznacznikiem tego kim jesteś to wybacz O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwq
króliki to nic, a kundle i koty??przeciez psów jest najwięcej-powinno sie je sterylizowac i kastrowac a nie potem się pozbywac na allegro-szczególnie te pseudo rasowe-czyli zwykłe mieszańce sprzedawane za pół ceny rsowych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrąglinek
A jaka różnica jest między psem a królikiem?I to i to żyje i zasługuje na szacunek i opiekę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×