Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowanaaaa

Jak załatwić sobie cesarkę?

Polecane posty

Gość pppatka
Ja łapówy nikomu dawac nie będę. Już wolałabym rodzić prywatnie. Płacę podatki, leczę się prywatnie, więc i tak NFZ jest na mnie duzo do przodu. Po znajomości kobiety sobie załatwiają cesarkę w państwowych szpitalach i nikt nie pyta o zaświadczenia i o kasę. Nie mam zamiaru płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżyczek
pppatka,kopkaa-a straszą że cc na życzenie już nie przejdzie bo ostatnio afera z tym była:( ja też chce cc jestem gotowa zapłacić,tyulko nie wiem gdzie się zgłosić i jak to załatwić:O poradzicie? (widze ze odpowiadacie rzeczowo i na temat:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppatka
No właśnie- straszą. Cesarki były, są i będą. A o wskazanie akurat nie trudno. Poza tym powszechnie wiadomo jest, że lekarze biorą w łapę, więc tym bardziej nie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżyczek
ja też chce porady,ja też chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppatka
podaj maila:D jak coś będę wiedziała, to napiszęD::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopkaa
ja akurat rodziłam naturalnie, ale w zasadzie miałam wskazania do cesarki - zbyt wąska miednica w stosunku do wielkości dziecka. Poród wspominam jako koszmar. Gdybym rodziła jeszcze raz to po prostu porozmawiałabym z moją lekarką prowadzącą. Zresztą gdyby wszystko było tak, jak być miało i rodziłabym w szpitalu, gdzie ona jest ordynatorką, to zrobiliby mi cesarkę bez gadania. Niestety sprawy się trochę pokomplikowały i rodziłam gdzie indziej. W przypadku gdy wskazań nie ma, to ja spróbowałabym w ten sposób - umawiam się z lekarzem prowadzącym ciążę na poród w jego szpitalu i na przeprowadzenie cięcia. Jeśli jest temu przeciwny, to szukam lekarza, który się tego podejmie. Oczywiście ma się rozumieć, że wyświadczenie tej przysługi kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiiiin
bo tez nie chce płacić grubych tysięcy. Do lekarzy normalnie nie chodze tylko prywanie, wiec nie zedrę z nikogo. Zresztą nie chce rodzic naturalnie i koniec, nie ma dyskusji. Chce tylko wiedziec jak w Gdańsku mozna cos takiego załatwic i gdzie najlepiej. ppatka- jak co to bedziemy (mam nadzieje w kontakcie:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżyczek
olin13wro@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppatka
mojego maila też już macie:-) Będziemy w kontakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawa jestem...
ale wy jestecie glupie..to nie wy decydujecie moje drogie! cesara kosztuje, a poszecie ze na gebe dostaniecie? w jakim wy swiecie zyjecie??? teraz juz nawet znieczulenie zzo maja zlikwidowac bo taka kurwa moda, a co dopiero cesarke na zyczenie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiiiin
tylko w polsce kobieta ine decyduje, w krajach Europy zachodniej cc jest normalne i kazda kobieta ma prawo wyboru jak chce rodzic bo to jej ciało i ona ponosi każde konsekwencje! ale widac twój rozwój zatrzymał sie na ciemnogrodzie, bez podrowień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaa
Bardzo dziękuję wszystkim dziewczynom za konkretne rady. Rzeczywiscie przy okazji najbliższej wizyty w swojej ginekolog spróbuję z nią o cesarce porozmawiać. Jesli się nie zgodzi i nie znajdę innej mozliwości bedę rodzić w prywatnej klinice, nie ważne ile to miałoby mnie to kosztować. Znam wszystkie wady i zalety takiego porodu, widziałam też filmy z cesarskiego cięcia i nic ani nikt nie jest w stanie zmienić mojej decyzji bo jest ona przemyślana. Zatem dziękuję wszystkim nawiedzonym matkom, darujcie sobie te głupkowate komentarze bo śmiech mnie ogarnia jak to czytam. To moja sprawa jak chcę rodzić i nic nikomu do tego, ja nie mówię innym jak mają żyć i postępować bo każdy ma swój rozum i świadomie podejmuje decyzje. Dla mnie wyjątkowo niedojrzałe i egoistyczne jest narzucanie komuś swojego sposobu myślenia i działania, bo wiele z was wychodzi z założenia że skoro ja tam miałam i było dobrze to dla każdej innej kobiety tak będzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawa jestem...
nie pisz im elaboratow bo te panikary i tak tego nie przeczytaja. dla nich najwazniejsze jest aby ich nie bolalo a nie zdrowie ich dziecka. szkoda gadac. egiostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
a źródło tego tekstu? Radio Maryja? Dla Twojej wiadomości strach, lęk jest wskazaniem do cesarki. Poza tym Twoja wypowiedź jest nie na temat. Jak dla mnie możesz sobie rodzić nawet 40 godzin i cierpieć przy tym ile chcesz. Ja nie mam zamiaru, a moje dziecko będzie zdrowe i szczęśliwe. Na pewno nie będzie niedotlenione, sine i z połamanym barkiem, nie mówiąc o rozerwanym kroczu, nietrzymaniu moczu i innych tego typu "przyjemnościach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiiiin
głupia babo, wiem co znaczy poród naturalny i nie gadaj ze tak lepiej zdrowiej, wypatataj z takimi textami, mi przez chwalony przez ciebie poród naturalny położna złamała biodro:O moja decyzja jest przemyslana i twoje bełkoty jej nie zmienią, jak nie obchodzi cię temat to nie czytaj po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawa jestem...
polozna ci zlamala ... ale glupoty, piszesz o sporadycznych przypadkach. To ja ci tez napoisze sporadyczny - jak to dziecko po cc urodzilo sie ze skaza na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasika788
daj spokuj z cesraka to jest najgorsze co moze byc!!!!!!!!1ja rodzilam natiralnie i moglabym jeszcze raz urodzic!!!!!:)po cesrce jest jeszcze gorszy bol niz po normalnym porodzie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbbbkoooo
Ja tez sie boje rodzic mimo iz to moje 2 dziecko, ale wiem ze strach jest tylko jak sie o tym mysli jak sie rodzi to o strachu sie zapomina bo chce sie to miec za soba, strach przed bolem to naturalny odruch. Jak czytam te brednie ze taka nie bedzie wspolpracowac przy porodzie zeby tylko zrobili jej cesarke to zastanawiam sie po jaka cholere decyduje sie na dziecko, jasne bo najwazniejsza jest ona zeby ja czasami nie zabolalo a dziecko to co, niech sie udusi co tam. Co do naciec jak ktoras miala naciete krocze i nie mogla sie pozbierac to po cesarce tym bardziej nie bedzie mogla, nie jestesmy w tym samym stopniu podatni na bol i nie reaugujemy na wszystko tak samo, to co dla jednego jest super dla drugiego wcale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiiiin
spadaj z "sporadycznym" ,takie przypadki złamania kości dziecka zdarzają sie bardzo czesto! Ja jestem tego przykładem! Moją koleżanke po porodzie sn po pęknięciu zszyli z kupą w tyłku! Dostała megazakażenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppatka
"ciekawa jestem...." chyba nie Twoja sprawa czy, kto i jak sobie dziecko robi i rodzi. Nie Ty będziesz miała tę potworną operację, nie Ty będziesz wychowywać to tak strasznie okaleczone dziecko. Trochę kultury też by Ci się przydało, bo to taki rodzic jak Ty jest większym przeciwwskazaniem do posiadania przez Ciebie dziecka niż moja cesarka. Nie uważam się też za głupią. A w ogóle o co Wam chodzi? Chcecie rodzić, męczyć się, utrudniać sobie życie. Ok, mnie to nie obchodzi, więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbbbkoooo
Ale co sie tak rzucacie, ja sie nie rzucam, bo wiem ze gdyby cesarka byla konieczna w moim przypadku nie nalegalabym na porod sn za wszelka cene, a wy juz wiecie ze po urodzeniu dziecka sn bedzie szczaly i sraly pod siebie, kazdy porod niesie za soba jakies ryzyko powiklan czy to przez cc czy sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppatka
dobra, powiedziałaś swoje, a teraz spadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piernicze ale siara
meczyc sie, utrudniac sobie zycie..Boze dziewczyny co wy wypisujecie??? po kiego sie decydujecie na dziecko jak nie chcecie "utrudniac sobie zycia", wasze glupie argumenty tylko pokazują ze nie powinnyscie wogole byc matkami! czasem natura sie myli, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppatka
jestem podobnego zdania- natura się pomyliła, a najlepszym tego przykładem jesteś Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiiiin
rozejm drogie panie. Wy cchecie miec sn, my chcemy miec cc. świata nie zbawicie, ani nam nie narzucicie jak mamy rodzić własne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbbbkoooo
I w koncu bedzie w polsce tak jak pisze ze nikt nie zrobi cesarki jak kobieta bedzie sie meczyla te 40 godzin bo przeciez nie posmarowala lapy, wlasnie przez takich ludzi jak wy tak jest w tym naszym zasranym kraju ze lekarze przyjmuja prywatnie w publicznych szpitalach, ze jak pojdziesz na nfz to gowno zalatwisz, ale jak dasz lapowe to wtedy na wszystko sie znajdzie rada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaa
Zawsze znajdzie się jakaś nawiedzona której się wydaje, że wszystkie rozumy pozjadała. Nie mam zamiaru dyskutować z osobami niekulturalnymi, posługujacymi się chodnikowym językiem wprost z rynsztoka. Tak się składa, że cesarka jest dwa razy bardziej ryzykowna dla matki, a dziecko urodzone w wyniku cesarki nie ma problemów z niedotlenieniem, złamaniami obojczyka czy innymi okołoporodowymi urazami, które mają miejsca w wyniku porodów naturalnych. Ja będę się męczyła z bólu, miała przecięty brzuch i wiele innych niedogodności. Jestem na go przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piernicze ale siara
widisz papatka- jeszcze mnie obrazasz choc na oczy mnie nie widzials, rodzialm przez sn i cc i wiem najlepiej bo mam porownianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiiiin
niestety tak jest. Każda kobieta powinna miec prawo wyboru swojego porodu. nikt nie powinien jej zmuszać bo to kobieta ponosi wszystkie konsekwencje porodu jaki wybierze. jesli chce cc - niech rodzi przez cc jesli chce sn - niech rodzi przez sn. jej wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbbbkoooo
pappatka sie rzuca bo ktos jej napisal prawde ze mysli tylko o swojej cipie a nie o dziecku ktore bedzie rodzic, jak mozna odmawiac wspolpracy przy porodzie i nie myslec o dziecku tylko sobie. To tylko swiadczy o osobie piszacej takie posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×