Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowanaaaa

Jak załatwić sobie cesarkę?

Polecane posty

Gość pppatka
Cierpienie uszlachetnia. Może urodzi w 41 godzinie. Mogła nie chcieć mieć dziecka- wyrodna matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiiiin
a ja mysle o swojej cipie! mysle o swoim ciele! nie jestem cierpiącą matką polką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppatka
"po kiego sie decydujecie na dziecko jak nie chcecie "utrudniac sobie zycia", wasze glupie argumenty tylko pokazują ze nie powinnyscie wogole byc matkami! czasem natura sie myli, niestety." Ty mnie też obraziłaś. Patrzeć na Ciebie nie muszę. Ja nie mam i mieć nie będę porównania, bo nie chcę i to moja sprawa, nikogo więcej. Matką będę dobrą, a dziecko będzie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piernicze ale siara
jak bedzoe odmawiac wspolpracy to wogole nie urodzi bo dziecko udusi i zadna cc jej juz nie pomoze. robta co chceta, tylko potem nie placzta ze dziecko zmarlo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmennaa
Przestancie tutaj wyliczac przeciwskazania do cesarki autorka ni eo to pytala ja tez wzyciu nie zdecydowalabym sie na porod sn. Uwazam ze to ponizajac lezec pare godzin z rozlozonymi nogami i stekac z bolu. Jestem za cesarka. W przyszlosci zrobie wszystko zeby tylko miec cesarke Mialam juz wczesniej operacje i wiem jaki jest bol pooperacyjny i jestem gotowa zniesc bol po cc . Porod naturalny NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppatka
ja też mysle o swoim ciele. I wolę już wydac 6 tyś na prywatny poród, niż męczyć się godzinami, a później jeszcze miec operację plastyki krocza w tej lub wyższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbbbkoooo
Widze ze z taka inteligencja to zadna dyskusja, jak widac biale dla niektorych jest czarne. A ty papatko wstydzilabys sie tak pisac chocby z czysto ludzkiej empatii...bez pozdrowien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaa
Nie zatytułowałam swojego postu, co jest lepsze cesarka czy naturalny? Chciałam tylko zapytać się o radę. Wiele jest dziewczyn, które chcą mieć cesarkę i ja kompletnie nie rozumiem tego, jak wiele osób za wszelką cenę próbuje nas przekonać jakie to głupie jesteśmy, decydując się na taką operację. My nikogo nie przekonujemy do cesarki za wszelką cenę, więc dajcie nam spokój z tym swoim sekciarskim nawoływaniom. Każdy ma prawo do swojego zdania i do swoich przekonań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiiiin
własnie o to chodzi. Dla mnie własne ciało tez jest bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppatka
wzajemnie- co do całości Twojej wypowiedzi. Tyle, że mi nie wstyd, gdyż nie mam się czego wstydzić. Nie zrobiłam nikomu nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppatka
co do inteligencji, to chyba rzeczywiście moja jest za wysoka do takiej dyskusji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiiiin
ppatka olej to. Niech sobie myslą co chcą. Ja nie chce sie stresowac porodem sn, chcę miec szybko dziecko do rąk a nie męczyć sie dwie doby jak moja mama:O Ból po operacji przeżyję. Bede mogła sie cieszyc nadal seksem tak jak teraz. nikt mi nic nie uszkodzi. I o to chodzi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaa
Tak sobie myślę, że może te kobiety co najgłośniej krzyczą to w duchu żałują swojej rozciągnietej pochwy po porodzie, problemów z nietrzymaniem moczu, czy innych problemów po porodzie naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piernicze ale siara
zadnej plastyki krocza nie ma, wszystko wraca do normy, macie czarne wizje porodu sn i tylko sie tym nakrecacie. po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiiiin
zdesperowana - tez tak myslę i chciałyby by inne kobiety miały to samo/"bo skoro one mają to czemu innym ma byc lepiej?":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiiiin
Pochwa kobiety po porodzie nigdy nie jest taka sama. To dlaczego lekarz przy badaniu wie czy dana kobieta rodziła czy nie? bo po prostu lekarz to widzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie sex jest lepsiejszy niz przed porodem sn, wogole wygladam swietnie, nie mam blizn.. ps, czemu piszecie na pomaranczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam na zyczenie...
Rodziłam w Krakowie rok temu od samego poczatku prywatnie w niewielkiej klinice porod kosztowal z pobytem i opieka 4000 po prostu powiedzialam, ze chce miec cesarke bo to i tamto lekarz wpisal w papierach wzgledy okulistyczne ale zadnych papierow na to nie mialam i wszystko sie odbylo bez zadnych problemow przy samym porodzie okazalo sie, ze mam cala macice w miesniakach, w tym jeden wielki przy samym wyjsciu i zapewne bylyby problemy, byc moze krwotok i dobrze ze jednak cesarka... nie zaluje pozbieralam sie szybko, blizna ladnie sie zrosla, znika powoli... dziecko zdrowe jak rybka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaa
Właśnie, bo te kobitki myślą sobie tak: dlaczego innym ma być lepiej skoro my tak strasznie cierpiałyśmy, ale dałyśmy radę, byłyśmy takie dzielne i powinnyśmy dostać medal za odwagę, one też powinny cierpieć. Taka jest mentalność wielu kobiet niestety, im było źle więc najlepiej żeby innym było jeszcze gorzej. Ich bolało, więc wszystkie kobiety też powinno boleć. Jak czytam niektóre opinie polskich kobiet to według nich najbardziej wartościowa jest ta kobieta, która przeżyła 40-godzinny poród, najlepiej bez znieczulenia, cierpiała okropne katusze, była cięta i zszywana, generalnie im więcej cierpiała tym jest lepsza i tylko taka zasługuje na miano prawdziwej matki polki. Te co miały cesarki to niegodne aby nazywać je matkami. Masakra jakaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac ze nie rodzilas nigdy wogole, o tym bolu sie szybko zapomina, miesiac i juz sie nie pamieta wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaa
Jedne zapominają, inne mają traumę do końca życia i nie chcą słyszeć o kolejnych ciążach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafe jest bardzo duzo topikow i matkach polkach ktore maha rozklapcioche po naturalnymporodzie. oczekuja rad i pytaja o plastyke krocza ;/ wiec widzicie ze po Sn pochwa jest rozciagnieta jak worek;/ nieliczne panie maja szczescie i ladnie im sie zrasta i wraca do w miare takie stany jaki byl przed sn... wiec lepiej miec cc... po paru dniach juz mozna smigac a szwy szybko sie goja.. a jak po cc nie macie cily to od czego macie babcie? mezow?? niech oni skakaja kolo dziecka a wy odpoczywajcie jedynie mozna je karmic. nie koniecznie musicie odrazu nadskakiwac dziecoim! zdrowie dziecka wazne ale matki tez !jak nie bardziej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzosz czekolada ale nie wiesz jak jest w szpitalu, kaza ci sie opiekowac dzoeckiem przez 4 doby pod rzac po cc. wali ich to ze cie glowa napierdala, ze cie boli rana, widzialam jak bylo na walsne oczy bo lekazam na sali z laska po cc. te 5 dob po porodze jest najgorsze.jestes zdana tylko na siebie. personel zajmuje sie dzieckiem tylko 24 godziny, potem kaze ci na sile wstac w lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopkaa
a po co wypowiadają się na tym topiku kobiety, które są zwolenniczkami naturalnego porodu? Przecież tytuł jest czytelny: JAK ZAŁATWIĆ SOBIE CESARKĘ? W dobrym stylu jest udzielić odpowiedzi na to pytanie, a nie natrętnie pouczać. A swoją drogą dziewczyny to nie jest tak, ze po porodze sn kobieta ma okropną pochwę i w ogóle jest do niczego. Jak już pisałam - ja choć miałam wskazania do cesarki, to rodziłam naturalnie, bo tak wyszło. Poród był dla mnie koszmarnym przeżyciem i obawiam się, że tak szybko go nie zapomnę. Ale z drugiej strony tydzień po porodzie wyglądałam tak, jakbym nigdy nie rodziła - brzuch płaski (tak, tak - bo wiele kobiet, które latami noszą pociążowy bebech nie może uwierzyć, że to możliwe), waga jak przed ciążą (52 kg, 175 cm). Byłam tez nacinana i przez ten tydzień nie za bardzo mogłam siedzieć, bo bolało, ale potem było już w porządku. Pochwa rzeczywiście była rozciagnięta (trudno żeby nie, kiedy urodziło się czterokilowe dziecko), ale po jakichś trzech-czterech miesiącach wszystko wróciło do normy. Pewnie pomogły ćwiczenia mięśni Kegla no i czas zrobił swoje. Nie mam zamiaru nikogo przekonanego do cc namawiać na sn, tylko widzę, że niektóre z Was demonizują poród naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosna...
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja napisze z innej beczki..panicznie boje się cc,przeraza mnie to znieczulenie od pasa w dol,ta blizna i bol po operacji.Moja neurolog nie wiem konkretnie jakiego jest zdania,natomiast pani ginekolog stwierdzila,że powinnam miec cc.Za bardzo nie moge sie przeciwstawiac bo mimo iz skonczylam osiemnascie llat niedawno i tak wiele decyzji podejmuje za mnie mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defff
da chlopu to umiałas a juz urodzic nie. Od dawania cipka też się rozciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×