Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koee=fdefefef

nie wiem jak to jest byc nieszczesliwą.../?

Polecane posty

Nie wiem jak to jest…nie znam tych odczuć..jak to jest być zdradzaną, nie wiem jak to jest być niekochaną, jak to jest być druga żoną, nie wiem jak to jest mieć ojca alkoholika, nie wiem jak to jest być córką matki alkoholiczki, nie wiem jak to jest jak się ma kochanka, nie wiem jak to jest być bezdomną, nie wiem jak to jest być mordercą…nie wiem jak to jest być facetem, nie znam uczucia nie posiadania dzieci, nie znam uczucia zazdrości…tej negatywnej,;-)))nie znam uczucia zachłanności, nie znam uczucia wiecznego smutku, nie wiem jak to jest być skończonym beztalenciem, nie wiem jak to jest być wielkim talentem, nie wiem jak to jest być samotną matką, nie wiem jak to jest być samotnym człowiekiem, nie wiem jak to jest mieć siostrę, nie wiem jak to jest jak się leci samolotem, nie wiem jak to jest być panią lekkich obyczajów, nie wiem jak to jest być złodziejem, narkomanem, nie wiem jak to jest być teściową,babcią…(ale mam nadzieję że będę teściową i babcią)..;-))))))))) i nie wiem,jak to jest umierać, i nie powiem Wam jak to jest, bo nie będzie mi pewnie dane tego napisać.;-( I wiem, że nie znam jeszcze wielu stanów, tych niedobrych ale nie chce tez ich poznać;-))))))) i jak ja mam być nieszczęśliwa?? No jak?? Jestem;-)))szczęśliwa ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mam dosc tych glupot tutaj
wiekszych głupot nie czytałam chwalisz sie czy zalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moim zdaniem rr4r4r
TO MOIM ZDANIEM NIGDY NIE BYłAS SZCZESLIWA!, BO SZCZESLIWY BYC MOZE TYLKO TEN ,KTO WIE CO TO NIESZCZESCIE..i cierpienie..wtedy umie docenic..szczescie.. zyjesz w letargu jakims, nie wychodzisz chyba z domu?czy ja:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwfewfwfqfwefqwef
nic nie wiesz, głupia jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifififififififi
gowno wiesz o zyciu dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre to
to tylko pozazdrościć :) niewykluczone, że sama wkrótce zacznę wydawać na prozac. I nawet nie wiem dlaczego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×