Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Mg29-----> masz racje kochana czas pokaże ale zjebka mu się należy nie ma Zmiłuj!!! Małgoś39---->już poszło:) A no i znalazłam dziś małe ROZSTĘPY!!!!!!!!!!!!!!!A inaczej się z Bogiem umawiałam:)że dzierżawie teren,brzuch,uda,dupsko,piersi w zamian za synka a on mi córeczkę daje(ok,może i lepiej)trądzik zniosłam ale rozstępy no za dużo tego:):):) Na razie mam ich aż 3 i są malutkie ale fakt że mam aaaaaałłłłłłł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jog- jak już chcesz zamówic z allegro to u producenta, ja tak zamowilam, przesylka gratis +parasolke dokłada. Firmę mają w czestochowie, w razie czego bezpośrednio u nich będziesz reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za wizytę płacę 50zł, z usg o 30 więcej ,więc w porównaniu do Was to nie mam źle. Ale inni lekarze z tego samego szpitala biorą więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja placę 80zl bez względu na to czy mam usg czy nie, ostatnio moja ginka się podniosla z ceną, bo jeszcze pare miesięcy wstecz placilam 70.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG to super poczekam az dostaniesz i czy będziesz zadowolona Anulka z nieba mi spadłaś dzięki, nie wiem czy to właśnie takiego nie widziałam wtedy na ulicy co się zakochałam dziewczyny które już kupiły jumpery zadowolone jesteście? bo on naprawdę fajnie wygląda i cene ma zajefajną Nieznajoma to się ciesz Twoje życie wróci na właściwy tor a z mężęm się dogadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila- ja jestem mega zadowolona z Jumperka :) więc Ci polecam Nieznajoma- to świętuj!!! (bezalkoholowo) :D Ja zbieram się na wizytę do ginka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy wszystkie chodzicie do lekarzy prywatnie??!?!?!?!! Szok, ile placice za wizyty!! Ja chodze do przychodni na kase chorych. Nie place nic :) Moj lekarz jest super specjalista. Jak go nie ma, tak jak dzis, to mam jeszcze 2 super dobrych do wyboru. Inni pozostawiaja wiele do zyczenia.. Poza tym przed kazda wizyta mam wizyte u poloznej. Bada mi cisnienie, wage i tetno malego. Od teraz do tydzien mam sie do niej zglaszac i bedzie sprawdzac, czy malemu na pewno jest dobrze w brzuszku. No a wlasnie... Czy mu jest dobrze?? Dzis mialam robione usg i wychodzi na to,ze w 34 tygodniu maly wazy ok 2400-2500, wiec kawal chlopa z niego rosnie :) Poza tym inne moje parametry super: duzo wod, zamknieta szyjka. Nieznajoma: yupiiiii!!!!!!!!!!!!!! Poplynela Ci lezka jak ja zegnalas?? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka no to gratuluje że dzidzia tak fajnie rośnie Angela napisz po jak tam u ciebie ja też niestety chodzę prywatnie bo do niego chodziłam przed ciążą i jakoś tak później zostałam i też mnie wkurza bo bierze 150 to trochę drogo ,też zawsze przed położna mnie waży mierzy tętno itp ale jak sobie pomyślę ile mogłabym za te pieniądze kupić małej ta aż mnie sz...trafia no ale zmiana lekarza juz nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, ja dzisiaj jakaś spiąca jestem... Ja tez chodze prywatnie, bo u nas w przychodni to nieciekawa baba jest ;-) Za wizyter place 70 zl + 60 zl usg. Chociaz ostanio 3 razy z rzedu robil mi usg za darmo, nie wiem czemu. W sumie to placilam tylko za te usg na w 12 tc. Moj lekarz jest zastpca ordynatora w szpitalu, w ktorym chce rodzic. Mysle ze to moze miec znaczenie przy porodzie (lepsza opieka moze?) Nieznajoma - suuuuper !!!! A rozstepami sie nie martw- i tak bedziesz hot mamuśka ;-) Lubila,JoG - ja sie przymierzalam dlugo do jumpera, ogladalam go w sklepie z 10 razy - moim zdaniem jest OK. Mozna zamowic tez bezposrednio na stronie TAKO http://www.tako.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chyba nie ma lekarza ktory przyjmowałby na NFZ i jednoczesnie pracował w miejscowym szpitalu, a mi zalezało własnie na tym zeby lekarz do ktorego chodze był w szpitalu no i chcac nie chcac płace nieznajoma super ze mamusia pojechała, jak to mowia najlepsza tesciowa jest na 102- 100km dalej i 2 metry pod ziemia:P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak też się skuszę na tego Jumpera:) Dziewczyny a jakie kolory wybrałyście ?:) Migotka pisała że kremowo-czarny ,JoG-zielony ,a pozostałe zainteresowane tym modelem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę ten turkusowy tylko boję się że może być jak z tą bexą że okaże się że on jest niebieski ,jutro tam zadzwonię i dowiem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieeewczyny powiedzcie mi
czy mogę wziąć do szpitala na przełomie września/października taki komplet dla malucha x 3? bawełniane body na krótki rękaw+welurowy pajac... nie będzie mu za gorąco z racji tego, że będzie jeszcze w rożku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój lekarz bierze prawie jak za darmo w porównaniu z waszymi 60 zł za wizytę łącznie z USG, a teraz kazał mi przyjść na badanie do szpitala na swój dyżur i wtedy wizyta jest za darmo, większość badań kieruje przez przychodnię, więc za dodatkowe badania nic nie płacę. No i oczywiście jak coś jest nie tak to on jest 4 razy w tyg. w szpitalu i mówi zeby przyjść do szpitala i tam bada. Ja mieszkam w mieście gdzie jest 16 tyś mieszkańców i pewnie dlatego takie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczowej: ale chodzi ci o ciuszki w ktorych bedzie w szpitalu tak? ja bym body na poczatek nie zakładała bo moze podrazniac pepek, raczej koszulke i na to spiochy bo w szpitalach na noworodkach zazwyczaj goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieeewczyny powiedzcie mi
dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila, ja wózeczek będę miała w przyszłym tygodniu, bo mam indywidualne zestawienie kolorów. Jak się nie zdecydujesz do tego czasu, to daj znać, to porobię fotki jak wygląda w realu we wszystkich opcjach i wyślę. Gość od wózka powiedział mi dzisiaj, że fotelik nie różni się kolorystycznie od reszty wózka. JumperX też mi się podoba, ale jakoś tak nie widziałam go w realu. Nie wiem czemu u nas w sklepach go nie ma. U nas bardziej popularne są Babyactive JET, Arte 3x3, x-landery, chicco, Vesper z El-Jot i Coneco i to wszystko, co w mieście można obejrzeć w sklepach. A ja musze pomacać, pojeździć, dokładnie obejrzeć, żeby coś wybrać. No i mojemu M też sie podobał Vesper i X-lander, tylko cena tego drugiego jak dla mnie -powalająca. Choć tak naprawdę to każdego wyboru można żałować, tymbardziej, że wózek to jednak spory wydatek. Ja za wizytę płacę 80zł niezależnie od tego czy mam usg czy nie. Ale usg mam w zasadzie na każdej wizycie. Badania też robię wszystkie prywatnie. W poprzedniej ciąży też chodziłam prywatnie, tylko do innego lekarza. Jakoś tak do ginekologa i dentysty nigdy nie chodziłam na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma, to dzisiaj impreza??? Dwie butelki Kubusia i wielkie picie??? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma - w końcu pozbyłaś się balastu! Szkoda, że nie możemy sie za to napić! Ale ja chlapnę sobie chociaż bezalkoholowe żeby to uczcić:) Ja chodzę do lekarza z kasy chorych. Mam rewelacyjną panią doktor. Nie zamieniłabym ją na nikogo innego. DODATKOWO jest ze szpitala, w którym chcę rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzusie ja już po wizycie i nie jest dobrze :( chcialam się pożegnać z Wami nie wiem na ile,jutro z rana mąż odwiezie mnie do szpitala.Okazało się że masakrycznie mi ciśnienie skoczyło na 170/80 a w dodatku tętno u Martynki przyspieszone....szyjkę macicy mam skroconą, brzuch ciągle twardy...ginka mówi żebym chciaż dociągła do 37 tc, , nie wiem ile posiedze, ale będe miala robione wszystkie badania pod okiem mojej ginki. PS. Martynka wazy 2700. trzymajcie się kochana i odpoczywajcie 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela - trzymaj sie, wszystko bedzie dobrze!!! Trzymam kciuki za Ciebie i Martynke, co by jeszcze troszke w brzuszku posiedziala Daj znac co tam u Was jak bedziesz mogla. Anulka a co powiesz o tym? http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=226 Albo o tym? http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=252 - ale na tym jest serduszko To byly moje dwa typy, ale ze wzgledu ze bede miala chlopca obstawalam przy tym pierwszym. W ogole te kola mi sie bardzo podobaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×