Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Lalune GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! Wycaluj Nadusie od nas! Ale Ci fajowo. Jak bedziesz miec chwilke to wyslij foteczki swojego skarbeczka i napisz cos nie cos ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO...........wiek....termin......imię.........woj... .........dziecko Pultaska...........30......5.10.09....synek....kuj-pom/N iemcy...pier Perełka1983......25......6.10.09......Pawełek...mazow... .....pierwsze JoG.................27......9.10.09.....Patrycja....doln ośl.......pierwsze Basiek11...........27......9.10.09....Radosław...śląskie . .......pierwsze mazia112..........22.....11.10.09....Miłoszek....Małopol .......pierwsze Gabrysia04.05...23.....11.10.09....Alanek.....Świętokrzy skie..drugie kejtlin.....................13.10.09....synek......wielk opolskie..pierwsze jastro1...........29.....14.10.09.....synek...kuj-pom/Ir landia...pierwsz 4sz4 ...............20.....16.10.09......Ola........Śląsk........ ...pierwsze Anulka..............28.....18.10.09...Patrycja...małopol skie..pierwsze Betix................23....18.10.09.....synek.......kuj- pom......drugie Renatinka.........26.....19.10.09.....Filip........ pomors......pierwsze Jenny06............29....20.10.09....Kacperek....śląskie ........drugie RUMIANELLA.......27....22.10.09...Larysa.....dolnośląski e...pierwsze SURI.................30....22.10.09....Dawid......śląski e........pierwsze Małgorzata 39 ...........22.10.09.... RAFAŁEK... ŚLĄSKIE............... agatek-gagatek..24....24.10.09....córka......dolnośląski e...drugie lubila................32....25.10.09.....Ola........Rzes zów......drugie agata_xyz.........28....26.10.09.....synek.......śląskie ......pierwsze camisia.............35....28.10.09.....Hania.....Melbour ne....drugie smalle...............27....28.10.09.....synuś........UK. .........pierwsze madzik.............21.....29.10.09.....???????......lube lskie...drugie dorka572..........29......1.11.09......córka.......śląsk ie.....drugie Mama............Data....…TC........Imię........Por ód......Waga/Cm Mery27..........15.07.….28.....Maksymilian.....CC. .. ......1300/38 Marta Dz....... 15.09 ....36 ......Zuzia ..........CC ..........2700 Kliforka ....................38.........................SN........... 3240 /53 Tyśka............24.09....38.... ..Emilka..........CC............3500 monia_monia....24.09...39.......Marcel.........SN....... ...3750/54 alla23.............24.09...38.......Mateusz.......SN. ........3850/60 Dagar............25.09....37.......Kornelka.......CC.... ......2960/57 K_Z_Kasia.......26.09....39.......Kubuś..........SN..... . ..3330/56 migotka200.....27.09....39.......Piotruś........CC...... ....3370/58 Angela24........29.09....39.......Martynka......CC...... .. 3100/55 Mewka..........30.09.....39........Maja...........CC.... ... .3020/52 Tymczasem.......2.10....40.....Piotrus...........SN..... .. ...3300/56 Kasia444..........3.10.....39........Szymon........SN... ......3750/57 MG29..............3.10.....41.......Igorek..........SN.. .......3280/54 Nieznajoma......5.10.....41......Blanka...........SN.... ......3300/47 Lalune.............5.10....38.......Nadia............SN..........3400/56 Czula..............6.10......41......Malinka............ ................... Lalune -> GRATULUJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zmykam dzisiaj na spacerek... lekarz zalecal lezenie, ale jak sie raz na tydzien przejde to sie nic nie stanie :) Malin jeszcze nie mam inne przyspieszacze tez nie wchodza w gre, wiec spacerek chociaz.... :) Aaaa.. w ogole to nie bardzo mam kiedy rodzic :D, bo ja juz dawno sobie wymyslilam terminy i sie okazalo, ze albo moja polozna ma akurat pilne wyjazdy, albo M musi wyjechac na jakies konferencje... i wychodzi na to, ze w ciagu najblizszych 2 tyg mam chyba tylko 1 dzien, w ktorym moge urodzic, tak zeby byli wszyscy zainteresowani. Normalnie cyrk na kolkach! Nie podam daty, zeby nie zapeszyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perłko, pozwolę siebie jeszcze tu dopisać:-) PSEUDO...........wiek....termin......imię.........woj... .........dziecko Pultaska...........30......5.10.09....synek....kuj-pom/N iemcy...pier Perełka1983......25......6.10.09......Pawełek...mazow... .....pierwsze JoG.................27......9.10.09.....Patrycja....doln ośl.......pierwsze Basiek11...........27......9.10.09....Radosław...śląskie . .......pierwsze mazia112..........22.....11.10.09....Miłoszek....Małopol .......pierwsze Gabrysia04.05...23.....11.10.09....Alanek.....Świętokrzy skie..drugie kejtlin.....................13.10.09....synek......wielk opolskie..pierwsze jastro1...........29.....14.10.09.....synek...kuj-pom/Ir landia...pierwsz 4sz4 ...............20.....16.10.09......Ola........Śląsk........ ...pierwsze Anulka..............28.....18.10.09...Patrycja...małopol skie..pierwsze Betix................23....18.10.09.....synek.......kuj- pom......drugie Renatinka.........26.....19.10.09.....Filip........ pomors......pierwsze Jenny06............29....20.10.09....Kacperek....śląskie ........drugie RUMIANELLA.......27....22.10.09...Larysa.....dolnośląski e...pierwsze SURI.................30....22.10.09....Dawid......śląski e........pierwsze Małgorzata 39 ...........22.10.09.... RAFAŁEK... ŚLĄSKIE............... agatek-gagatek..24....24.10.09....córka......dolnośląski e...drugie lubila................32....25.10.09.....Ola........Rzes zów......drugie agata_xyz.........28....26.10.09.....synek.......śląskie ......pierwsze camisia.............35....28.10.09.....Hania.....Melbour ne....drugie smalle...............27....28.10.09.....synuś........UK. .........pierwsze madzik.............21.....29.10.09.....???????......lube lskie...drugie Misiaczkaa.........22....31.10.09.....???????.......pomorskie...pierwsze dorka572..........29......1.11.09......córka.......śląsk ie.....drugie Mama............Data....…TC........Imię........Por ód......Waga/Cm Mery27..........15.07.….28.....Maksymilian.....CC. .. ......1300/38 Marta Dz....... 15.09 ....36 ......Zuzia ..........CC ..........2700 Kliforka ....................38.........................SN........... 3240 /53 Tyśka............24.09....38.... ..Emilka..........CC............3500 monia_monia....24.09...39.......Marcel.........SN....... ...3750/54 alla23.............24.09...38.......Mateusz.......SN. ........3850/60 Dagar............25.09....37.......Kornelka.......CC.... ......2960/57 K_Z_Kasia.......26.09....39.......Kubuś..........SN..... . ..3330/56 migotka200.....27.09....39.......Piotruś........CC...... ....3370/58 Angela24........29.09....39.......Martynka......CC...... .. 3100/55 Mewka..........30.09.....39........Maja...........CC.... ... .3020/52 Tymczasem.......2.10....40.....Piotrus...........SN..... .. ...3300/56 Kasia444..........3.10.....39........Szymon........SN... ......3750/57 MG29..............3.10.....41.......Igorek..........SN.. .......3280/54 Nieznajoma......5.10.....41......Blanka...........SN.... ......3300/47 Lalune.............5.10....38.......Nadia............SN. .........3400/56 Czula..............6.10......41......Malinka............ ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalune--> gratulacje!!! Szczesciaro Ty moja, przeciez mialysmy taki sam termin :) a Ty masz juz swoje serduszko przy sobie!! Zazdraszczam!! Agata--> dobre z tym wybraniem sobie daty porodu :) Ja sie z Filipkiem umawiam na najblizsza sobote hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrnełam do końca czytania... Renatinka-ty masz termin dzien po mnie i masz jakies skurcze,a u mnie cisza,nic sie nie dzieje,widocznie sobie jeszcze troche pochodze z tym brzuszkiem Rumianella-przykre to ale niestety w dzisiejszych czasach dośc częste,ja pracuje w korporacji i w ramach kryzysu pozmniejszali etaty a co za tym idzie również i wynagrodzenie,szkoda tylko ze kryzys był tylko w mediach,ale firma znalazła pretekst do oszczednosci.... Pultaska-mi sie podoba bardzo imie Jan:) Camisia-współczuje tych bóli, silna z ciebie kobietka więc dasz http://f.kafeteria.pl/nowy.php?id_p=3969474radę,czego Ci z całego sercaa życzę,spokojnej nocki Misiaczka-witaj:) Caramella-też myślę że to dzidzius sobie sam wybierze swoja porę przyjscia na swiat i jesli nie jest na to gotowy to my tego nie przyspieszymy choć tak bardzo pragniemy go juz zobaczyc Lalune-gratulacje ,tak myślałam ze skoro sie nie oddzywasz to coś się dzieje i mamy kolejna mamusie :) Agata-fajnie dedukujesz,kazdy by chciał sobie wybrac termin hehehe,a moze dzidzius wysłucha twoich mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nic sie nie dzieje,czop odchodził kawałkami przez kilka dni podobnie jak i u Pultaski,a teraz cisza, nasłuchuje czy chociaż dzidzia kopie.Ostatnie dwie noce bezsenne i te paniczne mysli ze pragnę tego dzieciątka juz ale czy będę umiała sie nim zajac i zaopiekowac, ech chyba te hormony tak działaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że opisem porodu mogłam w jakikolwiek sposób pomoc którejś z was. Minał niecały tydzień a ja już patrzę na to z sentymentem. Mimo iz bardzo bolało , to tak jak kiedyś napisała Camisia jest w tym wszystkim coś pięknego , że to maleństwo które otrzymujemy nie przychodzi tak łatwo , że trzeba ogromnej siły i nie tylko naszej bo one też ma ogromną pracę do wykonania aby w końcu mozna je było przytulić. bilurbina nie spadła ale i nie wzrosła, lekarz powiedział ze juz nie wzrośnie. Teoretycznie mogłabym dzis już wrócić do piersi ale wskazane było poczekać z tym do jutra. I tak też zrobię, mam nadzieję tylko ze nic nie zaburzy laktacji, walczę z laktatorem. Nawet z ciekawości spróbowałam mleczka- kolor ma waniliowy a w smaku słodkawe :-) tylko nie wiem czy dobrz go odciagam , ilosciowo wychodzi całkiem sporo , odciagam po karmieniu, tak długo jak zwykle trwa karmienie ale piersi mam coraz bardziej twarde.... peirwsza kapielw domu mamy za sobą , boże ile stresu , teraz sie stresuje czy wszystko bylo ok i czy sie nie przeziebi itp. swoja drogą mam pytanie czy codziennie uzywacie gruszki, lub fridy do odciagania wydzieliny z noska maleństwa? bo mi lekarz powiedzial zeby tego nie robic bo to ja wzmaga tylko jak sie cos pojawi a na szkole rodzenia mowili zeby robic zawsze po kapieli i teraz nie wiem lalune gratulacje!!! lubila - wszystkiego naj z okazji rocznicy agata xyz- to kiedy ci pasuje wg kalendarza :-) ? pultaska- jestem ciekawa czy w nocy bedziesz na forum czy na porodówce :-) rumianella- a pamietasz jakie mialas wyrzuty idac na zwolnienie? mam nadzieje ze teraz juz myslisz inaczej anulka81- u mnie tez nic sie praktycznie nie dzialo az do dnia porodu... nieznajoma - super mamuska z ciebie , zazdroszcze ci tego luzu , ja to cały czas w babyblues siedze i mam fale dobrego i tragicznego samopoczucia a teraz właśnie mam nawał, podobno wystepuje 3 dni po porodzie ale moze byc to tez 5-6 dzień, akurat jak ja nie powinnam karmić,eeh dobrze ze mam przyjaciela w postaci laktatora :-) u mnie soe baardzo przydał ( ale musze powiedziec ze wiele rzeczy nie) wlasnie przydawac sie zaczly wkładki laktacyjne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu--> to super wiesci, ze bilirubina nie rosnie!!!! Juz jutro przystawisz synusia do piersi i wszystko bedzie dobrze :) Mowisz,ze wiele rzeczy sie nie przydalo - co konkretnie masz na mysli?? Ja dzis rano sie obudzialam z uczuciem,ze mam za malo ciuszkow dla Filipka. Ale jak w dzien zaczelam sobie to przegladac, to on ma chyba wiecej ubran ode mnie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu moja siostra używa fridy bo gruszka jest niezbyt bezpieczna dla dziecka uzywa ją codziennie wczesniej wkraplając do noska troche soli fizjologicznej ja sie zastanawiam czy używać codziennie -no bo jak nie ma katarku to po co? sa różne opinie na ten temat...sama nie wiem do czego sie zastosuje:) boli mnie dzisiaj brzuszek:( :( szczególnie jak siedze jak wstaje to troche mi lepiej to nie są skurcze raczej takie kłucia...do tego dochodzi ból krzyża:( miałyście tak któraś? troszke sie boje co to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka--> ja tak mam. Ciagle czuje klucia na dole. Lekarz mowi,ze mam sie nie przejmowac, bo maly ma glowke nisko i to przez to. Poza tym rozciagamy sie i przygotowujemy :) nie jest to za bardzo przyjemne niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie boli tak pośrodku...( i twardnieje mi brzuszek...:( Mała też sie dziś coś słabo rusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja również mam ciągłe kłucia, nie martwię się tym bo doktor powiedziała że to "normalne" jutro idę na wizytę, właściwie mam iść tylko żeby wpisała mi wyniki badań ale mam nadzieję że zbada mnie też od razu. Chciałabym by powiedziała- zaczyna się - wypiszę pani skierowanie do szpitala - mhm :-) pomażyć można prawda?;) Kobitki boję się tego wszystkiego :-( Z jednej strony bardzo już pragnę tego maleństwa a z drugiej strony mnie to przeraża... :-( Chyba łapie jakąś jesienną depresje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po raz kolejny przepakowałam torbe do szpitala dla siebie i dla maleństwa:) date cesarki mam na 26 X ale gin mówił że może zacząć sie wcześniej... też boje sie i ciesze jednocześnie Najbardziej sie boje że anestezjolog mnie źle znieczuli i będe czuła jak rozetną mi brzuch:( a dziś miałam taki głupi sen że hej śniło mi sie że leże na tym stole -trwa cesarka i położna kładzie mi dziecko na brzuch mówiąc jaki ładny synek wybucham płaczem i prosze żeby jeszcze poszukali bo to miała być dziewczynka a lekarz na to że rozetną mnie jeszcze raz jutro bo dziś mnie już zszył.... Jeeeezu tylko ja tak swiruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczka na poród to ja sie jeszcze nie czuje:) dopiero 36 tydzień za mną może sie czymś strułam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z grubsza nadrobiłam zaległości w czytaniu, GRATULACJE dla nowych mamuś Kasiu - ja nie używam niczego bo nosek jak na razie pusty, a może ktoś wie od kiedy można stosować roztwór soli morskiej? idziemy kąpać małego, pozdrawiam i życzę miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczka mamy podobne terminy porodu:) z tym że ja ten na 1 listopada mam z ostatniej miesiączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dorka, ja z okresu mam na 31 października, a z usg wyszło na 21.. zobaczymy kiedy co i jak..jak na razie wszystko wskazuje na to że to już niebawem, zaczynam się bać:-) Dorciu a czemu masz cc jeśli można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam CC bo pierwszy poród taki był Pomimo skurczy nie mam szans na rozwarcie-także zero akcji porodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka- mnie sie nie przyda troche ubranek ktore kupilismy, np. body bez rekawków- to akurat zakup bartka, ogólnie body, półśpiochy nie są jak na razie dla mnie najlepszym rozwiazaniem , za to super są pajacyki, zdecydowanie polecam co jeszcze ... wkłady poporodowe semi , najlepsze sa jednak zwykle belli; na razie tyle ale i tak wydaje mi sie ze duzo, ja ogolnie staram sie byc bardzo oszczedna stad te dylematy Misiaczkaa - ja mialam tak samo ze strachem, teraz za to jest ich duzo wiecej ale nie mam już jednego nie wiem co lepsze :-) mały śpi po kapieli a ja chodze i sprawdzam czy nie dostał katarku , było my tak zimno po wyciagnieciu z wody , mimo iż podgrzaliśmy temperaturkę w pokoju i zaraz został zawiniety w recznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×