Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Renatinka , Anulka , Kasia dzięki za życzenia to był bardzo miły dzień , mąż się postarał i nawet pani w sklepie pierwszy raz mnie zawołała i obsłużyła poza kolejką -szok Lalune gratulacje i ucałuj Nadusię Anulka na pewno będziesz umiała zająć dzidzią wszystkie mamy takie obawy Kasiu to super że wszystko sie stabilizuje , każdy dzień będzie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu-dlaczego body ci nie podeszły? zrobiłaś mi dylemat bo ja sie właśnie w body obkupiłam stwierdziłam że jak maja mi sie bluzeczki na plecki podwijać to wole żeby dzidzia miała body bo jak mi sie wydaje mniejszy problem z nimi i dziecku wygodniej... a te z krótkim rękawkiem kupiłam właśnie pod pajacyki ( na nocjako piżamka) półspiochów nie kupowałam bo mi sie jakieś niepraktyczne wydawału mam pare rajtuzków ale od rozmiaru 68 -właśnie z myślą że założe body ,rajtuzki i dzidzia ubrana...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczka-w tabelce mniej więcej są wpisane regiony z których pochodzimy,przebywamy:) ja jestem ze śląska-sosnowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyśka, Dagar, Nieznajoma - ale śliczniusie Wasze Skarby! Dorka - ja używam body i uważam, że są super! Może przy pierwszym dzieku trochę trudno się je zakłada, jeśli są wciągane przez główkę? Ale koszulek kilka kupiłam i leżą w komodzie ;-) Renatinka - mi nogi puchły całkiem mocno, ale... 10 lat temu przeszłam nowotwór złośliwy, 2 lata temu poronienie w 17tc, teraz w ciąży co chwila jakieś problemy: kolka nerkowa, małowodzie, cukrzyca ciążowa, problemy z kręgosłupem i chyba jak moja gin wzięła to wszystko pod uwagę, to stwierdziła, że lepiej jeśli już urodzę, bo było już po terminie, więc dzidziuś donoszony. Milego wieczoru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka- mi sie wydaje ze MG ma rację chodzi mi chyba o łatwość użycia z pajacem jest dla mnie najłatwiej ale ja jestem poczatkujaca mamą. mam nadzieję ze poczuje niedługo iz coś robię dobrze:-) na razie mam tylko miliony pytan i zero pewnosci. jutro mam wizyte połoznej wiec moze sie troche uspokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG29--> to sie kochana nacierpialas. Dobrze, ze juz masz malenstwo i jest po wszystkim. Teraz bedzie tylko lepiej. Przesylam buziaki i usciski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalune, gratuluję! to wspaniale ze nadia jest juz na świecie!!! dorka, twój sen mnie rozbroił:))) kasia, super ze bilurbina juz nie rośnie! ja juz obrałam ziemniaki, zapeklowałam mięsko, surówka gotowa, zaraz zasiadam do kakao i czytania książki. a malinki sie parzą... itylko czopa brak... buziole z samego rana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rumianella sama nie jestes, jeszcze jestem ja:P tylko sie zastanawiam ile bez czopa mozna chodzic bo z synkiem mi wypadł rano a wieczorem urodziłam a teraz ciszaaaa:O ide do sklepu po swieze bułeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie melduje,musialam odespac noc Agatek-bez tego czopa mozna i 2 tyg.chodzic a nawet miesiac,takie madrsci wyczytałam,mi odszedł juz kilka dni temu,nie ma na to reguły niestety,ale nadzieja jest:) ze to juz niedługo Perełka-czemu tak piszesz? napisz cos wiecej co Ci powiedzieli na tym usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) gratuluje nowym mamusiom :D perelka - mi gin powiedzial ze waga 3800 z wymiarow wychodzi ale jak bedzie 3300 to bedzie dobrze,moze poprostu dlugie nogi ma,zreszta i tak najwazniejsza glowka ja co chwile siku latam i tak bardziej mokro mam i gesty sluz,narazie skurczy brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana dziewczynki zwiększyły mi sie upławy -normalnie mam mokro z rana i dopiero teraz zwlokłam sie z łóżka( boli mnie krocze) :( czy to oznaka że mała układa się główką w dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Perelka1983- u mnie w szpitalu(wielkopolska) przy wadze od 4500 robia cesarkie ciecie - na pewno przy pierwszym dziecku- zapytaj lekarza na nastepnej wizycie! A u mnie tez cisza, absoputnie zadnych sygnalow :/ moze zacznie sie szybko i niespodziewanie i tez tak sie zakaczy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja wlasnie wstalam. Normalnie wszystko sie u mnie przemienilo. Do tej pory spalam mniej i ciagle bylam glodna. Potrafilam o 4 rano obudzic sie, zjesc i i isc dalej spac. Teraz o jedzeniu zapomnialam i tylko spac i spac. O co chodzi??? Perelka--> spore to twoje malenstwo!!!! Kurcze, czyli dobrze mowilas, ze dziecko bedzie spore. Tego samego obawiam sie u siebie. Ale moze zadecyduja, ze to sie pisze na cesarke??? No chyba,ze jak pisza dziewczyny - to blad pomiaru, czego i Tobie i sobie zycze :) Buziaki dla pozostalych dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeraszam,jesli któras je, ale jesli glotosmark brązowy podbarwiony krwią, dosc spory to czop, to własnie podczas porannego prysznica wypadł... troche sie przestraszyłam, ale to musi byc czop, bo co innego... perełka, lekarze sie mylą czasem w ocenie wagi, ale jesli to prawda to pewnie czeka cie cesarka; bedze dobrze! pultaska milczy, moze ta akupunktura pomogła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka, trzymam kciuki, zeby to było to, co mysle... ja 5 dni po tobie, akurat zdążę we wtorek rano na balejaz i moge rodzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella, szczesciaro!!! Czyli mi powinnien wypasc 5 dni temu ;) a tu cisza! Skoro masz podbarwiony krwia, to moze przygotuj swoja torbe do szpitala gdziesz blisko wyjscia z domu.... bo moze to juz tuz, tuz :) Ale Ci zazdroszcze!!! Pultaska i JoG milcza, wiec moze walcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella--> u mnie chyba nie ma za co trzymac kciukow :( Wszedzie jest napisane, ze objawy zblizajacego sie porodu to wilczy apetyt, etc. A u mnie odwrotnie: spiaczka i brak apetytu :( Ale w takim razie moze ja chociaz 5 dni po Tobie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, teraz ja tu siedze i pisze sama ze soba... No ale najwazniejsze, ze wiem,ze zawsze sobie odpowiem na posta hihih Odbija mi juz!!!!! Tak wlasnie ogladam nasza tabelke i sie zastanawiam, co z Pultaska, Jog, Basiek11 i Mazia. Cos sie nie odzywaja.... No wiec koniec pisania. Zapraszam Cie Renatinko na herbatke z malin... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się strasznie tego, że albo najpierw mnie wymęczą i jak się nie da to dopiero zrobią cc albo to co było u mojej siostry czyli poród sn na siłę :( :( :( zastanawiamy się ile kosztuje załatwienie cc poprzez "kopertę" może któraś z Was wie bo na prywatną klinikę mnie nie stać (najtaniej 6900zł) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perelka--> moze porozmawiaj ze swoim ginekologiem na jakiejs prywatnej wizycie.. Bo to prawda, ze moga Cie najpierw wymeczyc i probowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wagi dziecka to mój syn według usg miał ważyć 4500 ( usg 2 dni przed porode) zlecieli sie wszyscy lekarze ,,oglądać mame,, a jak go urodziłam to miał 3600 prawie kg różnicy teraz też mała na usg wyszła 3300 ( 36 tydzień) ale gin mi powiedział że z usg nigdy nie da sie tego dokładnie wyliczyć i właśnie tak do kg można sie machnąć dlatego lekarze nie zarządzają od razu cesarki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×