Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Perełka dobrze że zadzwoniłaś, weekend szybko zleci.A w przyszłym tygodniu będziesz już tulić swoje maleńst;wo albo i wcześniej. Pultaska-a to niespodzianka jednak jesteś :)zapewne był to czop Gabrysia-ja miałam infekcję i brałam globulki dopochwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie Pultaska a ja już myślałam... ;) mi też takie coś wyleciało parę dni temu, takie jak opisujesz tylko że koloru mlecznego... a co to za magiczny nektar dostaniesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nawet żadnego śladu czopa , mam nadzieję że jutro u gina się coś dowiem konkretnego Pultaska to niezła imprezę wam tam z drinkami robią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. muszę się poskarżyć na moją Olę. :O wogóle mnie nie słucha- mówiłam jej przedwczoraj że ma wyłazić z mojego brzucha dziś albo jutro ale oprócz kopniaków niczego się nie dowidziałam od niej. skurczy zero tylko mega kłucia że az mnie zgina czasem. chciałam żeby wychodziła bo fajne daty 09.10.09 albo 10.10.09 ale chyba ma mnie gdzieś :( i będzie siedzieć jeszcze długo... choć krzyż mnie boli, czasem ściska miednicę jak na okres, goni mnie do kibelka po 10 razy na dzień... no zobaczymy. jest jeszcze czas do jutra do północy. nawet mojego nastraszyłam że rodze dziś i się tak zestresował że dziś już o 7 rano telefon i prawie krzyk: I CO MASZ SKURCZE??!!! RODZISZ CZY JESZCZE NIEEE??!!! i dostał biedny opieprz że mnie obudził a pierwszy raz tej nocy/ranka porządnie zasnąłem :D piję herbatkę z malin ale powiem Wam że o dupę rozbić ten napar- 4 dzień duldam i nic. nawet skurczy nie miałam jakiś wyjątkowych tylko jakieś tam śmieszne pojedyncze... OLA WYŁAŹ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia 04.05
Dziewczynki poradzi mi któraś....?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysia- a o co chodzi?? Dziewczyny- właśnie zrobiłam 100 przysiadów. nogi mi się telepocą, Ola zaczęła sie wiercić a ja ledwo żyję. Ale wzięłam przykład z Was bo któraś też chyba robiła przysiady... O matko... ledwo żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia 04.05
Czy któraś miała zakażenie w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam zakażenia w ciąży, tylko na posiewie z pochwy wyszło mi że mam paciorkowca streptococcus agalactiae i w czasie porodu podadzą mi antybiotyk a po porodzie zbadają dodatkowo dzidzię i jej też podadzą jakiś antybiotyk. tego paciorkowca musiałam mieć od dawna i nikomu on nie szkodzi oprócz momentu w którym Ola będzie w kanale rodnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo powiem Wam ze tu sie mowi tez zeby przyspieszyc porod to po lyku dziennie szampana-alkohol przyspiesza prace jelit. Dltego tez ten nektar jest na bazie alkoholu. Dasza mi go w niedziele (bo mam termin wtedy) albo w tygodniu. Narazie nie mam brac walizki ale ja jestem jak zwykle panikara i wezme do samochodu do bagaznika:P powiedzcie mi tez jak te skurcze ale tak DOKLADNIE sie odczuwa. Mi twardnieje brzuch i tak jakbym miala powietrze w brzuchu na jakis czas... gdzie to mam czuc i do czego porownac czy to ma byc scisk bol czy co???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam 5 pruzysiadow i mi nogi wysiadaja a Wy 100???!!!!!!!!!!! szaaaaaaaaaaacuuuuuuuuuuuneeeeeeeeeeeeeeek :D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PULTASKA-ja dopiero co w czerwcu skończyłam liceum sportowe więc 100 przysiadów to dla mnie nic takiego, nawet z Olą w brzuszku. ;) tylko że nie ćwiczyłam od dobrych 4 miesięcy i taki mam zastój mięsni że trzęsą mi się nogi jak galareta... ja też bym chciała wiedzieć jakie te skurcze są ale pewno wytłumaczyć to, to tak jak tłumaczyć ślepemu kolory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz to! nikt nie umie mi wytlumaczyc a ja nie mam cierpliwosci czekac na moje.... ale co mi zostalo jak tylko czekac czekac czekac...... ach Ten moj Chlopak bierze mnie na wytrzymalosc.... Mamy nie slucha nie chce wyjsc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pultaska----->kochana te skurcze to taki ból w dole brzuszka jak na okres i każdy następny silniejszy i bardziej odczuwasz wrażenie jakby coś miało z ciebie wyjść a nawet jakby ktoś coś rwał albo na siłę z ciebie wyciągał.Ja przez około 1,5 godziny miałam skurcze o takim samym ciśnieniu tylko że coraz częstsze.Nie bój się żabciu nawet jakbyś chciała to nie przegapisz sama się przekonałam:):)Buziole:!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Pultaska --- mysle, ze nie zdazysz do pon, mam przeczucie, ze "drink" Cie ominie i szybciej bedziesz tulic dzidzie :) Perełka -- faktycznie jak uslyszalas o wadze to moglas sie troche przerazic, ale mysle, ze dzidzia pewnie ma mniej. Ja tam w wage z usg nie wierze, za duzo niezgodnosci. A ordynator na pewno Ci pomoze i dzidzia pojdzie jak z platka :) Kurcze Wy wszystkie macie juz skurcze, czopy... a ja nic :( Zastanawiam sie czy moze mam wysoki prog bolu i nic nie czuje, po procz tego jednego razu co mnie bolalo jakies 2 tyg temu, to nic a nic... Dobrze, ze chociaz synus sie co chwilke rusza, bo chyba bym zwariowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxy-hophop
PSEUDO...........wiek....termin......imię.........woj... .........dziecko Pultaska...........30......5.10.09....synek....kuj-pom/N iemcy...pier Perełka1983......25......6.10.09......Pawełek...mazow... .....pierwsze JoG.................27......9.10.09.....Patrycja....doln ośl.......pierwsze Basiek11...........27......9.10.09....Radosław...śląskie . .......pierwsze mazia112..........22.....11.10.09....Miłoszek....Małopol .......pierwsze Gabrysia04.05...23.....11.10.09....Alanek.....Świętokrzy skie..drugie kejtlin.....................13.10.09....synek......wielk opolskie..pierwsze jastro1...........29.....14.10.09.....synek...kuj-pom/Ir landia...pierwsz 4sz4 ...............20.....16.10.09......Ola........Śląsk........ ...pierwsze Anulka..............28.....18.10.09...Patrycja...małopol skie..pierwsze Betix................23....18.10.09.....synek.......kuj- pom......drugie Renatinka.........26.....19.10.09.....Filip........ pomors......pierwsze Jenny06............29....20.10.09....Kacperek....śląskie ........drugie RUMIANELLA.......27....22.10.09...Larysa.....dolnośląski e...pierwsze SURI.................30....22.10.09....Dawid......śląski e........pierwsze Małgorzata 39 ...........22.10.09.... RAFAŁEK... ŚLĄSKIE............... agatek-gagatek..24....24.10.09....córka......dolnośląski e...drugie lubila................32....25.10.09.....Ola........Rzes zów......drugie agata_xyz.........28....26.10.09.....synek.......śląskie ......pierwsze camisia.............35....28.10.09.....Hania.....Melbour ne....drugie smalle...............27....28.10.09.....synuś........UK. .........pierwsze madzik.............21.....29.10.09.....???????......lube lskie...drugie dorka572..........29......1.11.09......córka.......śląsk ie.....drugie Mama............Data....…TC........Imię........Por ód......Waga/Cm Mery27..........15.07.….28.....Maksymilian.....CC. .. ......1300/38 Marta Dz....... 15.09 ....36 ......Zuzia ..........CC ..........2700 Kliforka ....................38.........................SN........... 3240 /53 Tyśka............24.09....38.... ..Emilka..........CC............3500 monia_monia....24.09...39.......Marcel.........SN....... ...3750/54 alla23.............24.09...38.......Mateusz.......SN. ........3850/60 Dagar............25.09....37.......Kornelka.......CC.... ......2960/57 K_Z_Kasia.......26.09....39.......Kubuś..........SN..... . ..3330/56 migotka200.....27.09....39.......Piotruś........CC...... ....3370/58 Angela24........29.09....39.......Martynka......CC...... .. 3100/55 Mewka..........30.09.....39........Maja...........CC.... ... .3020/52 Tymczasem.......2.10....40.....Piotrus...........SN..... .. ...3300/56 Kasia444..........3.10.....39........Szymon........SN... ......3750/57 MG29..............3.10.....41.......Igorek..........SN.. .......3280/54 Nieznajoma......5.10.....41......Blanka...........SN.... ......3300/47 Lalune.............5.10....38.......Nadia............SN. .........3400/56 Czula..............6.10......41......Malinka............ ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia 04.05
Szcerze to niewiem co to za zakażenie.Przy badaniu wziął troche śluzu pod mikroskop i powiedział mi że mam jakieś zakażenie.Dokładnie to powiedział o jakaś bakteria nam się tu wdała.Dał mi recepte na dopochwowe globulki mam je brac co 2 dzień na noc.I tyle mi powiedział.No i oczywiście to że jeszcze wszystko wysoko!!!!!!A miesiąc temu na usg mały ważył 3707!!!!Z usg pierwszego termin mam na niedziele czyli na 11,z miesiączki na 22.Więc jaki ten maluszek bedzie wielki do tego 22.Nawet mi sie myślec niechce.Pierwsza córcia urodzona przez cc prawie 3 latka temu to może i w tym wypadku zrobią mi cc,mam taką nadzieje..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysia dlaczego miałaś cc? gin jeśli jest wskazanie do cięcia powinien ci to wpisać na karcie ciąży mnie to wpisał na pierwszej stronie bo pierwszy poród był cc z mojej winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia 04.05
Miałam cc z powodu brak postepu porodu.Mam wpisane na 2 stronie to że była cc z braku postępu porodu.Ale mój gin powiedział że drugi poród może odbyc się normalnie,bo teraz nie patrzą na to jak się rodziło pierwszy raz.Że wcześniej patrzono jak pierwsza cesarka to i druga.Teraz jest niby inaczej.Ale to zależy od szpitala i oczywiście lekarza.Położna powiedziała że jak zobaczą wagę dziecka to napewno zrobią mi cc.Ale cholera wie jak tam bedzie.I to właśnie najbardziej mnie martwi.Bo chciała bym wiedziec,na co się przyszykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na zasadzie losowania wypadlo jedno z dwoch Jan zamiast jak chcialam Wiktro. Plakac mi sie chce! dzis pecherz mi peka i mam chandre (handre?) do tego wtorny analfabetyzm. Ide spac mam dola!!!!!!!!!!!!! ;(:(:(:(:(:(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4sz4, rozumiem coczujesz po 100 przysiadach, bo tz po tyle robie, dzis tez 100 i nogi dygotały, a własnie wróciłam od mamy i na steperze zrobiłam 200 wycisków w rekordowym czasie, a teraz tak mnie nogi bolą, ż marze tylko o łóżeczku... na TVN ma być sreek 3, to sbie obejrze, akurato dzieciach;) moze na shreeku urodze ze śmiechu? fajnie by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia 04.05
No moja córcia też sie tego shreka doczekac nie może.Chociaż ogladała go ze 100 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czekam na shreka :D Grunt to sie posmiac, bo i dzidzia zadowolona bedzie. Dziewczyny jestescie szalone z tymi przysiadami :), zazdroszcze, ale jakos sie nie przekonam, chociaz ruch uwielbiam... za to steper juz bardziej :) Oki ide sie wymoczyc w wannie .... znowu :) .... i pozniej wieczor z bajeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia 04.05
Ja to niewiem czy doczekam tego shreka a jak juz doczekam to z pół godziny góra godzine obejrzę.Uśnie mi się i standardowo o 24 siusiu około 2 siusiu potem kolo 5 siusiu i koło 6.30 i koniec spania...Już wiem jak moja noc bedzie wygladała:) Mam tak samo co noc gdzies od 3 miesięcy.No chyba że jakaś niespodzianka się wydarzy ale skoro lekarz mówił że wszystko wysoko to nawet na to nie licze.A mój mąż smaży placki ziemniaczane...hm...już się doczekac nie mogę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×