Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Witam :):) Małgoś---->nas wypuścili w środę a w piątek już był położna:) Jastro---->ja też kochana jestem w Irlandii i rodziłam w Coombe Womens Hospital i powiem Ci Kochana że opieka w trakcie porodu oraz po porodzie boska,cały czas ktoś zagląda i pyta czy czegoś nie potrzeba.Podczas porodu trzy położne przy mnie były i nie było nawet chwili żebym była sama:)Naprawdę warunki super.Czujesz się dowartościowana i kobieta przedewszystkim :)Zaraz po porodzie podają maleństwu witaminę K w zastrzyku,i w zależności od tego kiedy cię wypuszczą pobierają krew na fenyloketonurię ja musiałam podjechać do szpitala w niedziele bo robią to tylko w weekendy:)Poza tym jak to twoja pierwsza dzidzia to w 3 dobę po porodzie już was wypuszczą do domku:):):) Kejtlin---->kochana rozumie cie tez się tak niecierpliwiłam😘 Basiek11---->ja tez błagałam a dziś w nocy mówię do męża -Chciało by się teraz mamy słuchać Się nie uważało jak się robiło to teraz rób jak uważasz-ale daje radę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
malgorzata 39-- ja wyszłam ze szpitala w sobote(u nas przychodnia nie czynna ) wiec polozna byla u mnie w poniedzialek( wczoraj) i dzis tez ma przyjsc. z tego co wiem to szwy zciaga polozna w domku,jakos po tygodniu. mi nawet cycki ogladala by zobaczyc czy nie mam zastoju pokarmu(bo karmie mlekiem NAN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a swoja drogą ....to my kobietki jestesmy wytrzymałe!! (chodzi mi o bol porodowy) bo co nas nie zabije to nas wzmocni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betix---->święta racja kochana moja mama mi powiedziała że jak kobieta wytrzyma ból porodowy to już nic nie jest w stanie jej złamać ani przestraszyć!!!!!!i ja tego się trzymam:) Eeehhhhh moja Kicia śpi i zaciesza przez sen:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata 39- położna wzieła moj nr telefonu i ma go przekazac pediatrze , ktory ma do mnie zadzwonić i wtedy sie dowiem czy mam gdzies jechac czy tez on przyjedzie do nas. co do badania słuchu to za 2 dni mam dzwonić do szpitala i sie umawiac bo na razie mają aparature w naprawie... ja karmie piersia ale nie uwazam ze to cos lepszego czy gorszego niz butelka, karmilam butla dwa dni i to i to ma swoje zalety. wazne żeby kochac dziecko a skad ma mleko już nie. tez mi sie ta nagonka nie podoba. dziewczynki z brzuszkami - juz prawie polowa pazdziernika , nie długo już bedziecie tulić wasze kruszynki, jeszcze troche cierpliwości, trzymam za wszystkie kciuki czy ktos wie może co dzieje sie z pultaską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu444----->też mnie niepokoi brak naszej gaduły :)może walczy z matką naturą:):)Mi powiedzieli że do pediatry mamy się zgłosić po 6 tygodniu i wtedy będzie pierwsze szczepienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! wpadam żeby się pochwalić że 7października urodziłam Małą.Poród był bardzo ciężki, trwał 17 godzin i ze względu na zanik tętna płodu zakończył się cc.Od soboty jestem w domu i pomimo nieprzespanych nocy jestem szczęśliwą mamą Ady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniabuu-- gratulacje!! :) Mi cos sie wydaje,ze Pultaska juz jest mamusia :) A co z nasz Rumianella i Mazia??? Cos cicho siedza... O, I Gabrysia sie tez nie odzywa.. I Brzusiowa sie nie odzywa - ciekawe czy juz jest dobrze i sa w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za slowa otuchy. nieznajoma-dzieki za informacje-fajnie ze nie jestem sama na tej pochmurnej wyspie. aniiiabu-gratulacje-wracaj do formy. ffakt ze jest polowa pazdziernika i juz tyle dziewczyn ma swoje dzidzie przy sobie-a my bidulki ciagle czekamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jastro--->kochana jak masz jakieś pytania to pisz śmiało,czytałam wcześniej że siedzisz sama w domciu jak będziesz miała ochotę to możemy się kiedyś spotkać na kawce jak już twój maluszek się urodzi:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu23 GRATULACJE mam pytanie: czy was tez łapia takie skurcze po wewnetrznej stronie ud?bo ja dzisiaj jak typowy pingwin chodziłam bo takie skurcze mnie łapały, że musiałam co chwila sie zatrzymywac ide robic canneloni mniam mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki nieznajoma.ja mieszkam w cork a wczesniej mieszkalam w limericku a na samym poczatku w ennis:)a ty gdzie mieszkasz?daleko od cork?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek ja mam tak samo ale nie jest to ani regularne ani bardzo bolesne wiec staram sie je lekcewazyc i czekam na cos mocniejszego,troche boli mnie tez krzyz.wkrecilam sobie ze wszystko zacznie sie w nocy i codziennie wieczorem klade sie z taka mysla ze moze to dzisiaj no i tak czekam i ciagle nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. nie pisalam pare dni ale codziennie Was czytalam..:) u mnie bez zmian, tylko kosc ogonowa tak mnie w dzien zaczela bolec ze ledwo chodze..;/...a usiedziec w miejscu nie moge;/ GRATULUJE nowym mamusia.. :* Nieznajoma a Ty pisalas plan porodu..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo Ciężarna
Dziewczyny, jakich rozmiarów macie łóżeczka, a jakich pościel do nich? Bo na Allegro widzę łóżeczka 120X60, a pościele głównie 140X70. Nie będzie taka pościel za duża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO...........wiek....termin......imię.........woj... .........dziecko Pultaska...........30......5.10.09....synek....kuj-pom/N iemcy...pier Basiek11...........27......9.10.09....Radosław...śląskie .......pierwsze mazia112..........22.....11.10.09....Miłoszek....Małopol ......pierwsze Gabrysia04.05...23.....11.10.09....Alanek.....Świętokrzy skie..drugie kejtlin.....................13.10.09....synek......wielk opolskie..pierwsze jastro1...........29.....14.10.09.....synek...kuj-pom/Ir landia...pierw 4sz4 ...............20.....16.10.09......Ola........Śląsk........ ...pierwsze Anulka..............28.....18.10.09...Patrycja...małopol skie..pierwsze Renatinka.........26.....19.10.09.....Filip........ pomors......pierwsze Jenny06............29....20.10.09....Kacperek....śląskie ........drugie RUMIANELLA.......27....22.10.09...Larysa.....dolnośląski e...pierwsze SURI.................30....22.10.09....Dawid......śląski e........pierwsze Małgorzata 39 ...........22.10.09.... RAFAŁEK... ŚLĄSKIE............... agatek-gagatek..24....24.10.09....córka......dolnośląski e...drugie lubila................32....25.10.09.....Ola........Rzes zów......drugie agata_xyz.........28....26.10.09.....synek.......śląskie ......pierwsz DORKA572..........29....26.10.09....Nikola.......ŚLĄSKIE .....drugie camisia.............35....28.10.09.....Hania.....Melbour ne....drugie smalle...............27....28.10.09.....synuś........UK. .........pierwsze madzik.............21.....29.10.09.....???????......lube lskie...drugie Misiaczkaa.........22....31.10.09.....???????.......pomo rskie...pierwsze Mama............Data....…TC........Imię........Por ód......Waga/Cm Mery27..........15.07.….28.....Maksymilian.....CC. ........1300/38 Marta Dz....... 15.09 ....36 ......Zuzia ..........CC ........2700 Kliforka ....................38.........................SN........324 0 /53 Tyśka............24.09....38.... ..Emilka..........CC............3500 monia_monia....24.09...39.......Marcel.........SN....... ...3750/54 alla23.............24.09...38.......Mateusz.......SN. ........3850/60 Dagar............25.09....37.......Kornelka.......CC.... ....2960/57 K_Z_Kasia.......26.09....39.......Kubuś..........SN..... . ..3330/56 migotka200.....27.09....39.......Piotruś........CC...... ....3370/58 Angela24........29.09....39.......Martynka......CC...... .. 3100/55 Mewka..........30.09.....39........Maja...........CC.... ... .3020/52 Tymczasem.......2.10....40.....Piotrus...........SN..... .. ...3300/56 Kasia444..........3.10.....39........Szymon........SN... ......3750/57 MG29..............3.10.....41.......Igorek..........SN.. .......3280/54 Nieznajoma......5.10.....41......Blanka...........SN.... ......3300/47 Lalune.............5.10....38.......Nadia............SN. .........3400/56 Czula..............6.10......41......Malinka........SN ...........3100/53 Betix...............8.10....39......Filipek..........SN. .........2800/53 JoG.................8.10....40......Patrycja.......SN... .......3520/54 Perełka1983.....11.10....41.....Pawełek.........CC...... ....3940/61

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem jestem no u mnie nic nadal syneczek siedzi sobie w brzuszku jutro jade do szpitala zeby sprawdzic czy wszystko jest ok ciekawe czy mnie zostawią. Ne miałam kiedy mapisac bo mężulek jest w domku i tak mi fajnie dzień zleciał byle tak każdy do porodu leciał basiek- dołaczam sie do modlitwy o dzisiejszy poród:P jastro napewno sie ułoży mąż napewno coś znajdzie aniabuu- GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ANGELA- śliczna corusia:):) Agatek-gagatek mnie nie łapią takie skórcze brzusiowa super że już wdomciu jesteście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smalle---->pisałam kochana parę stron wcześniej :)ale skopiuję dla ciebie:) Poród u mnie książkowo wszystkie obiawy Skurcze i wody odeszły w poniedziałek o 6 rano wody zielone z krwią więc na sygnale do szpitala.Tam rozwarcie na 2 cm??nie wiem jakim cudem więc kroplówka i gaz bo skurcze coraz gorszę,chwilę po tym wymioty i biegunka a nie było jeszcze południa więc miałam dość samego początku.Po 12 dostałam Epidural i świetnie rewelacja nic nie czułam przez jakieś 2 godziny i se myślę teraz mogę rodzić,rozwarcie 4,5cm więc znowu gaz i kroplówka po 14 raz jeszcze Epidural podwójna dawka czułam każdy skurcz aż mnie wyginało i po 30 minutach rozwarcie pełne 10 i lecimy z tematem Na sali lekarz mi mówi że mała sama nie da rady i trzeba jej pomóc więc kleszcze,jak już wyszła główka to wiedziałam że już kończymy i tak też było mała szybko sama wyszła.Niestety sama pękłam i mam kilka szwów ale jest ok.piersi bolą ale przestają kroczę wraca do normy.Tak więc rodziłam 12 godzin i WARTO BYŁO!! brzusiowa --->no nareszcie jesteś już myślałam że się wprowadziłaś do szpitala:) Jastro---->ja jestem z dublina ale kiedyś napewno zajedziemy do was:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jest ktoś? strasznie mnie bolą krzyże nie wiem czy to cos zapowiada a wam mamusie bolały przed porodami? K_Z kasia- co tam z maluszkiem jak sie czuje mam nadzieje ze wszystko jest ok bądz silna :) a ciekawe co tam Gabrysia bo miała termin tak jak ja ona pewnie już tuli swoje maleństwo a ja sie jeszcze morduje:P anulka81 ja tez mam takie wrażenie jak by maluszek mial bardzo mało miejsca i tak czuje wszystki jaego rozciąganki:) basiek co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE PO CESARCE dajcie opisy z porodów to mnie może troche uspokoi bo strasznie sie zaczynam denerwować tym cięciem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mojej córeczki STRASZNIE mnie zaczeła kopać -kopie i zostawia łapke a ja biedna nie moge sie wyprostować z bólu...:)typowa kobietka-złośliwa... coraz częściej czuje też skórcze i bóle podbrzusza-krzyz jakoś szczególnie mi nie dokucza-wcześniej bolał bardziej Efekt siodełkowy dalej sie utrzymuje-to już 5 dzień-boli w nocy po dłuższym leżeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniabuu gratulacje Jastro szkoda że to w takiej sytuacji się stało ale przetrzymacie i zawsze jest jakies wyjście a mnie dzisiaj o dziwo praktycznie nic nie boli , nawet tych bóli miesiączkowych brak po prostu rewelacja tylko troszkę drażliwa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) wrocilam od kolezanki, jej miesieczny synus jest cuuuudny i taki grzeczny, mam nadzieje, ze przez to, ze sie tak napatrzylam to moj tez taki bedzie :D:D:D pobozne zyczenia pewnie :) Aaa no i brzuch mi sie obnizyl baaardzo, no i kolezanka stwierdzila, ze nozdza w nosie mi sie powiekszyly (cudownie), ale to chyba znak, ze moze juz juz :) oki jutro nadgonie forum Dobrej nocki ps Pultaska pewnie juz tuli Michasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazia-mnie krzyz boli trzeci dzien ale jakby z kazdym dniem slabiej wiec nie wiem co myslec,czasami bol brzucha jak na okres ale szybko mija no i czasem tez dretwienie wewnetrznej czesci ud-wiecej nic sie nie dzieje.rozmawialam z jedna dziewczyna co juz rodzila i mowie ze mi w niedziele czop odszedl a ona mi mowi ze w ciagu 2 dni urodze i co? i nie urodzilam.najchetniej czytalabym historie porodow a zwlaszcza objawow wczesnoporodowych chociaz wiem ze kazda ma inaczej ale juz swiruje,latam ciagle do lazienki w nadziei ze cos wypatrze ale nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×