Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

sorki ze wszystko z malej litery camisia, gratulacje:) szybko poszlo agata fajnie ze sie odezwalas smalle powodzenia Kasiu ja malego klade w lezaczku, chyba mozna, przeciez to i tak plaskie jest. juz dawno wyslalam zdjecie na poczte mojego, ale lepszy bylby z palakiem lubila - moj glownie je z butelki ale i tak cycus wygrywa, mimo ze malo z niego leci ;) dagar - ja tez podaje koperek, moze to od tego gazy? to co dawac do picia? maly nie chce wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! My dzis cala trojka pospalismy do 11 :) Oczywisnie nie jednym ciagiem od wieczoram , bo po 6 rano maly się obudzil po 4 godzinach spania i nie był już spiacy. 2 godzinki z nami w lozku na zabawie i znowu spanko :) Kasia K_Z – przykro mi, ze nie masz pomocy od meza. Może porozmawiaj z nim o tym?? Mój się sprawdza na medal: gotuje, robi obiady, sprzata i ciagle mi cos podtyka, to do jedzenia, to do picia. Mam nadzieje,ze nie zmieni się bardzo jak wroci do pracy za 2 tygodnie… Jeśli chodzi o buzie Filipka, to w tygodniu idziemy na sprawdzenie poziomu bilirubiny. Wydaje mi się,ze lekkie zażółcenie, które miał, powoli przechodzi. Jeśli chodzi o karnacje, to na bank ma ciemniejsza, bo nie sadze, ze żółtaczkę było widac w roznych „schowanych” miejscach hi hi Dagar – tak, mam aspirator. Nie wyobrazam sobie bez niego zycia! :) Tez mam te kropelki, ale jeszcze mu nie daje. W koncu twoja mala jest duzo starsza.. Na razie wkraplam mu sol fizjologiczna, aspirator i do dziela! Jeśli chodzi o pepek, to tez smaruje mu patyczkami zamoczonymi w spirytusie przy każdej zmienie pieluszki. Jednak zawsze cos tam jest, taka zaschnieta krew. Pewnie musi się dokladnie samo zagoic. Camisia – super!! Szok, ze tak szybko poszlo! Mój maly tez raz wymiotowal wodami plodowymi i sluzem i strasznie się przestraszylam! Na szczescie było to w szpitalu i pani pediatra mnie uspokoila. Gratuluje raz jeszcze Mamo!! Smalle – sprobuj goracego prysznica i duzo chodz. Mi tak kazali robic w szpitalu po odejściu wod i porod zaczal się błyskawicznie. Dostalas antybiotyk po odpłynięciu wod? Kasia444—dobrze, ze u Was dobrze :) Mój maly po spaniu w dzien ma zawsze godzinke, dwie przerwy na poznawanie swiata i tez lubi jak jestesmy z nim :) Podeslij jakies nowe fotki swojego przystojniaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka wlasnie staram sie duzo chodzic, ale antybiotyku nie dostałam zadnego...a Tobie zbadali po odejscu wod rozwarcie..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola przyszła na świat 28.10.2009 o godzinie 8 rano ;) ma 57 cm i wazy 3890 przez cc wpadłam tylko sie pocgwalić :) później poczytam i nadrobie zaleglości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 444 - juz się dowiedziałam. Zależy jak dziecko jest ułozone w bujaczku. Jeżeli leży to ok, a jak jest ułożone w literkę C to nie, bo szkodzi na kręgosłup. Wtedy trzeba położyć poduszkę na siedzonko i dopiero dziecko i ma pozycję leżącą. Ja mam fotelik fishera na plastikowych płozach i podkładam tą poduszkę. K Z Kasia - tych kropli chyba nie trzeba konsultować z lekarzem, ale jak się boisz to zapytaj. Substancje się nie wchłąniają, wszystko się wydala z organizmu. A naprawdę pomaga. Ja mam sab simplex z Niemiec, ale słyszłam, że te z Czech też są super. Migotka - a ile razy na dobę dajesz te krople. Bo ja tak karmię małą co małą co 3 godziny to mi wychodzi ok. 8 razy na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smalle -- ja pojechalam do szpitala godzine po tym jak odeszly mi wody. W domu mialam skurcze co 5 minut. Jak weszlismy do szpitala, to calkowicie minely :) Podlaczyli mnie pod ktg i skurczy zero. Dali mi antybiotyk: Amoksiklav, dla bezpieczenstwa dziecka i mojego. Zbadala mnie ginekolog, czy jest rozwarcie. Bylo jakies minimalne na 1 palec. Kazala duzo chodzic, wziac goracy prysznic. No i wtedy poszlo wszystko bardzo szybko. Antybiotyk dostawalam jeszcze przez 2 dni. U Ciebie tez bedzie ok. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lubila---------no u mnie jakos 10 dni wystepowalo krwawienie a pozniej ( w ciagu tych 10 dni zmienialo barwqe najpierw czerwona pozniej broazowa pozniej zolta a teraz 3 tygodnie po porodzie(przeszlo 3!!) to taka bezbarwna wydzieline mam. ciekawe kiedy sie to skonczy calkowicie. a ja nic nie dostalam za urodzenie dziecka,czuje sie gorsza ;( a tak sie nameczyłam. to sa uroki co niektorych facetow!! a moj ukochany M wcvzoraj powiedzial ze nic nie robie calymi dniami,ze wogole sie nie zajmuje dziecmi, itp. przykro mi sie zrobilo bo wiem ze jest inaczej nawet nie mam chwili dla siebie przez caly dzien(nawet teraz siedze przy komputerze a jedna noga bujam filipka). przeciez ma ugotowane,posprzatane,wyprasowane, dzieci chodza czyste, nie przewracaja sie o zabawki i wogole ............Jeat strasznie niesprawiedliwy!! no i oczywiscie obrazil sie niewiem o co i tak sie sprawa zakonczyla. ale niewazne... misiaczka----no tak, zostaniesz jednak listopadowa mamą :) anulka --ojej czyszczenie mamcicy???slyszalam ze to cos strasznie bolesnego. brzusiowa czula-----pamietaj ze my tu jestesmy z toba i jak masz jakis problerm to pisz pisz i jeszcze raz pisz. a my sprobujemy Ci pomoc no bo przeciez co dwie glowy to nie jedna prawda???? i pamietaj co nas nie zabije to nas wzmocni--zawsze to sobie powtarzam. nawet jak szlam rodzic to myslalam wlasnie tak . S.U.R.I------gratulacje ;* camisia-------gratulacje smalle--------trzymam kciukasy za ciebie, a moze dzidzia jest juz na swiecie agata------------gratulacjeeeeeeeeeeeeee K_Z_ Kasia---------- ja mojemu dale glukoze do picia,zwykla herbatke ale slaba, herbatke z melisy albo z kopru.moj maly wszystko wypije...ciekawe czy piwko by tez tak chetnie wypił??? :) dorka----------gratulacjeeeee alez tu nowych mamus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka -- zapomnialam napisac wczoraj. Nie boj sie czyszczenia macicy. Ja mialam juz 2 razy. Pierwszy raz po poronieniu w zeszlym roku - wykonane pod ogolna narkoza. Szybki zabieg, 15 minut i po wszystkim. Fizycznie nie bolalo mocno, tak jak przy miesiaczce. Gorzej bylo psychicznie... Teraz po porodzie tez mialam i to na zywca. Ale po tym, jak mnie bolalo podczas porodu, to czyszczenie bylo po prostu bardzo nieprzyjemne. Nie bylo bolesne. oczywiscie trzymam kciuki, zeby leki pomogly i zebys nie musiala byc czyszczona. Dorka-- wlasnie o Was myslalam i sie martwilam, bo dawno Cie nie bylo. Super,ze jestescie juz w domku!!!!! Betix-- nie lam sie! Przesylam wirtualnego buziaka na pocieszenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedz o becikowym gratulacje dla nowych mamus🌻 anulka ja tez miałam czyszczenie macicy po porodzie na zywca podobnie jak renatinka i no nie powiem bolało ale po porodzie to juz wszystko inne boli mniej:) ja wczoraj z mała u lekarza wyladowałam bo zwymiotowała mi po mleku, ale lekarz nas uspokoił i powiedział ze jesli tak sie dzieje tylko raz na jakis czas to nic groznego po prostu dziecko ma jeszcze wszystko niedojrzałe i dlatego tak sie dzieje, ale za to okazało sie ze mała ma zapalenie pepka i dostała masc z antybiotykiem,kurcze strasznie sie martwie o ten jej pepek bo jest bardzo brzydki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek-- a jak wyglada ten pepek, ze wiadomo, ze to zapalenie? Zaczerwieniony jest? Czy moze sa jakies inne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) Moja mała Myszka w końcu przespała wczoraj całą noc:):):) CAMISIA--->GRATULUJęęęęęę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Betix---->ja mam taką nianię Motoroli,super sprawa.Zasięg na kilkanaście metrów,czas,temperatura,budzik na karmienie,kilka melodyjek z możliwością nagrania swoich,głośniki:)Polecam:) Oliwwka---->Witaj Kochana😘 Misiaczk----oby ci wszystko ładnie zeszło:)faktycznie na samą myśl ciary po plecach brrrrr Dagar---->kochana jakbym mogła to bym się z Tobą zamieniła,trzymaj sie Aniołku😘 Brzusiowa---->moja malusia też ma czasem taki twardy brzuszek i ma czasem wzdęcia ja jej wtedy masuje brzuszek w odwrotnym kierunku wskazówek zegara i kładę ja sobie na kolanka jak na łóżku jestem tak że ma jest uniesiona i rozgląda się,po kilku minutkach robi mega kupkę.Spróbuj może na Malinkę też podziała:)Wiem że jest ci ciężko,przechodzę to samo wczoraj mąż zrobił Pochlej Party naspraszał gości i do mnie żebym coś na stół dała,więc ja owszem spełniłam obowiązek czym chata bogata nawet się nie przejął że cały wieczór z niemowlakiem w sypialni same byłyśmy!Ale Bóg go pokarał cały dzień sedes dziś przytula i sam mieszkanie sprząta bo ja palcem nie tkne!!!Dasz radę Kochanie wierze w ciebie pamiętaj że musisz być silna dla Malinki:) Samlle---->łączę się z tobą Żabciu głowa do góry:) SURI----->Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!😘zapach miałam tez nie przyjemny Renatinka--->nie mam pojęcia o ciemiączku ale buziak😘 K_Z Kasia---->mojej często się ulewa zwłaszcza jak się nie odbiję ale to chyba normalne:) Agata xyz---->gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!! Dorka----->Gratuluję!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO.........wiek....termin......imię.........woj... .........dziecko Basiek11.........27......9.10.09....Radosław...śląskie .......pierwsze mazia112........22.....11.10.09....Miłoszek....Małopol ......pierwsze Gabrysia04.05.23.....11.10.09....Alanek.....Świętokrzy skie..drugie smalle..............27....28.10.09.....synuś........UK. .........pierwsze Misiaczkaa.......22....31.10.09.....???????.......pomo rskie...pierwsze Mama............Data....…TC........Imię........Por ód......Waga/Cm Mery27..........15.07.….28.....Maksymilian.....SN. .....1300/38 Marta Dz....... 15.09 ....36 ......Zuzia ..........CC ........2700 Kliforka ....................38.........................SN........324 0 /53 Tyśka............24.09....38.... ..Emilka..........CC............3500 monia_monia....24.09...39.......Marcel.........SN....... ..3750/54 alla23.............24.09...38.......Mateusz.......SN. ........3850/60 Dagar............25.09....37.......Kornelka.......CC.... ....2960/57 K_Z_Kasia.......26.09....39.......Kubuś..........SN..... . ..3330/56 migotka200.....27.09....39.......Piotruś........CC...... ....3370/58 Angela24........29.09....39.......Martynka......CC...... ... 3100/55 Mewka..........30.09.....39........Maja...........CC.... ......3020/52 Tymczasem.......2.10....40.....Piotrus...........SN..... .....3300/56 Kasia444..........3.10.....39........Szymon........SN... .......3750/57 MG29..............3.10.....41.......Igorek..........SN.. ........3280/54 Nieznajoma......5.10.....41......Blanka...........SN.... ......3300/47 Lalune.............5.10....38.......Nadia............SN. .........3400/56 Czula...............6.10....41......Malinka.........SN.. ..........3100/53 Betix...............8.10....39......Filipek..........SN. ............2800/53 JoG.................8.10....40......Patrycja.......SN... ..........3520/54 Perełka1983.....12.10....41.....Pawełek.........CC...... .....3940/61 Pultaska...........12.10....42....Michaś............CC.. .........4150/55 Jenny06...........15.10...40...Kacperek..........SN..... .......4050/51 agatek-gagatek..16.10..39......Amelka..........SN....... .....3700/54 kejtlin.............17.10....40......Rafałek........SN.. ..........3670/53 Jastro1.............18.10..41....Beniamin............... .........3350/54 Małgorzata 39 ...19.10..... ....RAFAŁEK..........CC............4000/56 Renatinka..........20.10....40....Filipek..........SN.. ..........3380/51 Anulka81...........20.10...........Patrycja.......SN. ...... .....3300/56 agata_xyz.........20.10....40...Emilek...........SN .............2800/52 lubila................20.10....40....Ola..............SN . ............3200/56 S.U.R.I..........22.10.................Dawid 4sz4.................22.10.....40.....Ola............SN. ..............3500/56 rumianella.........26.10....40...Laryska.........SN..... ...........3150/52 Dorka572...........28.10....40..Nikola.........CC........3,890/57 Camisia............31.10.....40...Hania......SN..............3,805/51 Suri---->kochanie podaj więcej szczegółów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka mała ma az ropę pod pepkiem i zaschnieta krew wkoło naprawde paskudnie to wyglada:( :( wiecie co wku**** mnie ta jesien te długie wieczory i to ze siedze cały czas sama bo maz wiecznie na budowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO.........wiek....termin......imię.........woj... .........dziecko Basiek11.........27......9.10.09....Radosław...śląskie .......pierwsze mazia112........22.....11.10.09....Miłoszek....Małopol ......pierwsze Gabrysia04.05.23.....11.10.09....Alanek.....Świętokrzy skie..drugie smalle..............27....28.10.09.....synuś........UK. .........pierwsze Misiaczkaa.......22....31.10.09.....???????.......pomo rskie...pierwsze Mama............Data....…TC........Imię........Por ód......Waga/Cm Mery27..........15.07.….28.....Maksymilian.....SN. .....1300/38 Marta Dz....... 15.09 ....36 ......Zuzia ..........CC ........2700 Kliforka ....................38.........................SN........324 0 /53 Tyśka............24.09....38.... ..Emilka..........CC............3500 monia_monia....24.09...39.......Marcel.........SN....... ..3750/54 alla23.............24.09...38.......Mateusz.......SN. ........3850/60 Dagar............25.09....37.......Kornelka.......CC.... ....2960/57 K_Z_Kasia.......26.09....39.......Kubuś..........SN..... . ..3330/56 migotka200.....27.09....39.......Piotruś........CC...... ....3370/58 Angela24........29.09....39.......Martynka......CC...... ... 3100/55 Mewka..........30.09.....39........Maja...........CC.... ......3020/52 Tymczasem.......2.10....40.....Piotrus...........SN..... .....3300/56 Kasia444..........3.10.....39........Szymon........SN... .......3750/57 MG29..............3.10.....41.......Igorek..........SN.. ........3280/54 Nieznajoma......5.10.....41......Blanka...........SN.... ......3300/47 Lalune.............5.10....38.......Nadia............SN. .........3400/56 Czula...............6.10....41......Malinka.........SN.. ..........3100/53 Betix...............8.10....39......Filipek..........SN. ............2800/53 JoG.................8.10....40......Patrycja.......SN... ..........3520/54 Perełka1983.....12.10....41.....Pawełek.........CC...... .....3940/61 Pultaska...........12.10....42....Michaś............CC.. .........4150/55 Jenny06...........15.10...40...Kacperek..........SN..... .......4050/51 agatek-gagatek..16.10..39......Amelka..........SN....... .....3700/54 kejtlin.............17.10....40......Rafałek........SN.. ..........3670/53 Jastro1.............18.10..41....Beniamin............... .........3350/54 Małgorzata 39 ...19.10..... ....RAFAŁEK..........CC............4000/56 Renatinka..........20.10....40....Filipek..........SN.. ..........3380/51 Anulka81...........20.10...........Patrycja.......SN. ...... .....3300/56 agata_xyz.........20.10....40...Emilek...........SN .............2800/52 lubila................20.10....40....Ola..............SN . ............3200/56 S.U.R.I..........22.10.........40........Dawid.......SN..............3700/57 4sz4.................22.10.....40.....Ola............SN. ..............3500/56 rumianella.........26.10....40...Laryska.........SN..... ...........3150/52 Dorka572...........28.10....40..Nikola.........CC....... .3,890/57 Camisia............31.10.....40...Hania......SN......... .....3,805/51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka, camisia, suri: gratulacje!!!!! casmisia, czyli duzo sie nie pomyliłam, mówiłam, ze urodzisz w 20 minut, a tu były 2 godzinki;) suri, dobrze ze wreszcie sie odezwałaś, eh te nasze ciezkie porody brzusiowa, pytałas ile mała zjada, otatnio odciągnęłam 50, a zjadła 40, a ma teraz 6 dni kasia, dzieki ze pamietałas o moich oczach;), na szczęście siatkówka nie odklejona, mam kropić i czekać az zejdzie... a to moze potrwac jeszcze 3-4 tygodnie!!! i jak ja bede wylądać na spacerkach? jakby mąż dał mi w oczy ze ma córe a nie syna;))) dzis mąż poleciał do apteki po sól fizjologiczną o aspirator frida, wiec przed kąpielą będziemy działa, bo mala tez ma czasem zatkanynos, az ciężko jej jesc misiaczka... listopad to tez piekny miesiąc na poród;) w najorszym razie urodzisz w środe;) smalle, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilne pytanie!!!! tą noc miałam przekichaną, a raczej zasraną przed karmieiem kupa, w trakcie karmienia kupa, jak ją przewijałam to tak strzliła kupą, ze osrała mnie i pół pokoju i tak dwa razy nad ranem tak sie osrała, ze wyleciało z pampersa, przez śpiochy na kocyk piore od rana te gówna wpadłam w histerie ze mała ma biegunkę, ale 1 listopada ciężko poszukac lekarza nawet prywatnie,wiec ją obserwuję, i teraz juz robi kupe po jedzeniu, konsstencja średnio ściętej jajecznicy (przepraszam ze taki gówniany temat poruszam) czymyślicie, ze te kupki mogą byc od tego, ze wczoraj wieczorem zjadłam 2 duze jabłka? a tak normalnie dziecko na piersi ile robi kup? prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella moja na piersi robi ok 6-8 kupek na dobę i położna powiedziała że ok i też nieraz jak strzeli to szok ,ostatnio syn jak ją rozbierał do kąpieli to musiał uniki robić bo tak strzelała dzisiaj byłam szybciutko na cmentarzu i został z nią syn i zostawiłam mu odciągnięte mleczko tak na wszelki wypadek ale miał dzwonić bo do cmentarz bliziutko jakby co i wiecie co Ola się obudziła a on ja nakarmił wycałował i spisał się na medal , wogóle jestem w szoku jaki on jest w niej zakochany codziennie idzie z nami kąpać od pirerwszego dnia to on ją rozbiera do kąpieli i dopiero wtedy tata ja bierze do wanny a ja ją ubieram i naprawdę taki duży syn to też fajnie bo bardzo dużo mi pomaga i siedzi z nią jak sprzątam a mąż w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar - ja mam taki sam bujaczek, dostaliśmy od teściów, Piotrek wieczorem jak jest marudny tylko na nim zasypia Lalune - mi też mniej więcej tak wychodzi Gratuluję wszystkim nowym mamom, uciekam bo mały płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella - jak karmisz piersia to chyba wszystko ok,na szkole rodzenia mowili ze czasem moze byc taki nawal kupek a potem znow nawet 3 dni nic hihi to naprawde "usrana" noc mialas :) ale mysle ze wszystko w porzadku moj maly dzis jedna konkretna zrobil :) ubralam go dzis cieplo,dalam do spiworka i wozka i spal przy otwartym oknie 10 min,tzreba hartowac te nasze malenstwa ja za to poce sie strasznie,taki urok powrotu z odmiennego stanu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI -WSZYSTKIE :)😘 nawet nie wiecie jak sie za wami stęskniłam :) co do porodu to strasznie sie balam -jak zapadła decyzja o dacie cięcia to wpadłam w panike rano jak kazali mi położyć sie na łózko i wieźli mnie nim na sale operacyjna to kompletnie sie rozkleiłam na szczęście trafiłam na rewelacyjny zespół pielęgniarek ,lekarzy,anestezjologa Znieczukenie w kręgosłup okazało sie nie takie bolesne:) po paru minutach miałam mały problem z oddechem-coś mi podawali w kroplówce -wydawało mi sie że słoń usiadł mi na klatce piersiowej i nie dam rady żyć -dosłownie... Cały czas słyszałam co sie dzieje lekarka trzymała mnie za ręke i mówiła jak przebiega poród Gdy usłyszałam -jest główka-poryczałam się następnie usłyszałam płacz małej była godzina 8 rano-mój synek usłyszał dzwonek na lekcje... dostałam małą do ,,policzka,, ubrudziła mnie cała tak sie wtulałam:) jak zabrali mi ja do badania myslałam że głowe odkręce żeby ja zobaczyć Następne co zapamietam do końca życia to jak mnie przenosili na łózko którym miałam jechac na sale Patrze a przede mną majtaj asie jakies nogi i brzuch-ale tak z prawej strony dopiero po chwili dotarło do mnie że to moje ciało:) teraz boli mnie troche brzuszek No i boje sie zdjęcia szwów KTO MA JUŻ TO ZA SOBĄ ? BOLI? uciekam do córki Wspaniale że wciąż piszemy razem zawsze razem łatwiej nie wymieniam was po koleji bo jak odpisuje to i tak myśle o każdej:) 😘😘😘😘 przede mną pierwsza kąpiel-trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilam dzisiaj monitor oddechu, taki przypinany do pieluchy. moze rzadziej bede sprawdzala czy Kuba oddycha boje sie tylko czy to bedzie wygodne dorka jeszcze raz gratuluje agatek - ja tez ciagle sama, my tez sie budujemy. wiem ze to dla nas, ale czasem mam dosc moj maly ostatnio tez zwymiotowal wszystko co zjadl. uspokoilas mnie betix - nie ma rady na tych chlopow. ja tez nic nie dostalam, przykre co dziewczyny od kiedy trzeba czyscic palcem dziasla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czy wszystkie z was maja fridy? ja mam zwykla gruszke ale slabo sie tym czysci. tylko ze Kuba kataru nie ma, ostatnio patyczkiem wydlubalam mu kozice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam aspirator Marimer - w sumie to to samo, co frida. Dzis moj maly sprawdza moja cierpliwosc. Nie spi od 16.30 i teraz po kapieli tez sie spiacy nie wydaje. Chyba jest juz za mocno zmeczony... Kocham go bardzo, ale moja cierpliwosc tez ma swoje granice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasnal :) Potrzebowal przytulic sie brzuszek do brzuszka, cycek w buzke i synka nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×