Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qurka70

Wstrzemiężliwość w małżeństwie

Polecane posty

Gość qurka70

Jestem 15 lat po ślubie , mieliśmy pare kryzysów ale teraz to przegiecie ze strony męża obrażony na mnie ze odkrylam i złapałam go na kłamstwie dość poważnym nie śpi ze mną już 5 mies. Nic do niego nie dociera. I tak sobie pomyślałam czy w innych małzeństwach tez tak się dzieje ? Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Wymieńcie się i będzie wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne dziwne
u nas zdarzały się dłuższe przerwy w seskei,ale z powodów bynajmniej nie obrażalskich. lecz; ciąa, połóg, stres, albo przemęczenie...najdłuższa przerwa w seksie trwała 11 miesięcy! ale była wierność z obu stron. teraz seks mamy rzadziej niz kiedyś, "za młodu" (mamy 28 i 30 lat), ale jest udany. nie pojmuję wyrachowanego regularnego zdradzania na boku,nie lepiej się rozwieść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogniewany....
Nie oszukuj sie ,on jest wstrzemieżliwy ale tylko w stosunku do ciebie.Ma kogos i to na 100 % i jest to mu na rekę.Znam to ,doskonale to znam.To znaczy znałam,bo jak sie wydalo--kopnelam dziada w jaja i kazałam mu sie wynosic.Specjalnie sie nie opierał,tylko posłusznie sie spakował i zamknał drzwi z drugiej strony.Radzę Ci przyjrzyj sie uwaznie temu swojemu wstrzemiezliwemu mezowi--i napewno przekonasz sie,że z sexu nie zrezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qurka70
Wiesz Pogniewany może masz i racje .Przyjrze mu sie bo to jest cosik podejrzane żeby facet zdrowy 43qurka70 lata takie cuda wyprawiał a ja cierpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×