Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magda1882

HEJ PROSZE DORADZCIE MI!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

jestem w 9mies ciazy slub mamy zaplanowany na 18 kwietnia, no i nie wiem czy zdarzymy wszystko to ogarnac z malenstwem. moze ktos mi doradzic co mamy zrobic czy poradzimy sobie i czy lepiej odwolac wesele bo moj maz (juz jestesmy po cywilnym) troche sie boi czy poradzimy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gytrf
Spokojnie sobie poradzicie! Poproś o pomoc któraś mamę lub zalatwcie sobie jakaś opiekę na ten dzień, może w lokalu w którym robicie wesele udostępnia wam jakiś pokoik na zapleczu dla dziecka i tam niech śpi i ktoś go może zaufany na zmaine pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pokoik bedziemy miec napewno dla malenstwa, tylko ono bedzie mialo tylko 2mies. no i boje sie ze bede wesele musiala z dzieckiem na rekach spedzic, nie mam pojecia jak ono to cale zamieszanie zniesie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej było by dziecko zostawic w domku z kims, wiem ze to straszny stres i wogle wyobrazam sobei co bys czuła, ja swoją mała pierwszy raz zostawilam z kims na tak długo jak miala 7miesiecy, zostawilam ją na 2 dni najpierw z jedną babcią, pozniej z drugą, ojej jak przezywalam...ale jesli wezmiesz dziecko ze soba to nie bedzie ani dobre dla dziecka ani dla ciebie. Tam jest przeciez strasznie glosna muzyka, dziecko mogło by główka rozbolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×