Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praca praca

jak to jest z ta pracą?

Polecane posty

Gość praca praca

mam zamiar wrocic do polski, czy naprawde jest tak ciezko o prace jak mowia w tv? nie szukam czegos specjalnego, ekspedientka w sklepie, to mi wystarczy... czy bedzie mi ciezko cos znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca praca
prosze, niech ktos odpowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZESIEK BUDOWLANIEC-TACZKOWY
WEŻ TY KOBIETO ZACZNIJ SZUKAĆ A NIE TYLKO PISZESZ BZDURY JAK JEŁOP MAŁO KTÓRY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca praca
i co powiem?! bede za miesiac to pogadamy?! jak nie masz nic ciekawego to powiedzenia to nie pisz, nikt Ci nie kaze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZESIEK BUDOWLANIEC-TACZKOWY
JA CI KOBIETO DOBRZE RADZĘ, A TY DO MNIE , GRZEŚKA TAKIM TONEM !!! WSTYDŹ SIĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-ma-sile-nie-wiesz-jak
masakra jest z praca jak chcesz napisz na gg 1 dwa 9 jeden 2 trzy trzy trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjeżdżaj.:) praca w sklepie w jakimś dużym mieście za 1000 zł się znajdzie :classic_cool: ale za takie pieniądze czyli równowartość 220 euro nie da się żyć normalnie :D Na pewno sobie żartujesz z tym przyjazdem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca praca
ja tu siedze i tak bez pracy, przez kryzys tu nie mam szans na nic, wiem ze niemoge liczyc na zbyt wiele, ale wole cos robic niz sie obijac w domu bo kota mozna dostac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiax
A ja zastanawiam sie dlaczego Polacy chca wracac?????????????? Rozumiem,tesknota itd....Cale zycie tez nie da sie zyc na emigracji,ale poki jest sie mlodym......W Polsce bylo,jest i bedzie jeszcze dlugo zle....A teraz juz w ogole masakra!!! ZWALNIAJA caly czas szczegolnie w duzych firmach-wczoraj moj chlopak dostal wypowiedzenie wraz z cala swoja zmiana-jakies 10 osob:( Ja pracuje w centrum handlowym i 2 tygodnie temu zwolnili 2 osoby-mimo iz moj sklepik jest maly...Poza tym nie ma co sie oszukiwac-za granica tez jest ciezko ale stac jest na prawie wszystko,mozna cos odlozyc itd a w Polsce przecietnie za 1300......Nie wiadomo czy smiac sie czy plakac jak dostaje sie taka wyplate......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiax
Ja mimo wszystko wolalabym przemeczyc sie za granica i szukac tam pracy-wiem,ze teraz jest ciezko-mam brata w dublinie,ale jak gdzies szukac pracy i godnych zarobkow to napewno nie w POlsce-tu nie ma niestety zadnej przyszlosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do spozywczakow jako ekspedientka to owszem sa ogloszenia takie albo czsto sa do sklepow miesnych:P na kasy w marketach tez szukaja wic na pwno prace znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasia_1988
Kobieto szukaj tam pracy...jak nie znajdziesz tam to w Polsce wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna sekretarka
dokladnie zgadzam sie.za granica latwiej cos znajdziesz wiec poszukaj bo w Polsce jest kompletne dno.moj facet szuka pracy wysyla jk glupi Cv i nic.jeskli nie znajdzie do wakacji to my tez wyjerzdzamy za cos trzeba zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×