Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosia012

oszukali mnie w pracy w cukierni

Polecane posty

Gość gosia012

od tego poniedzialku pracowałam w cukierni na poczatku miało być wszystko pieknie ładnie miałam przydzielona prace od szefa...i tylko to mialam robic...a jak przyszlo co do czego to kazali mi tylko sprzatac i musiałam myc podłoge 3 razy i była idealnie umyta a taki pracownik mi powiedzial ze jeszcze zle i powiedzial ze poprawi po mnie...a jeszcze ta cukiernia w Krakowie nie ma sprzataczki ! pozniej po pracy tak zle sie czulam ze mdlałam w drodze do domu...mój chłopak sie wsciekł i napisal do słuchu temu pracownikowi ja juz go znałam 3 lata wcześniej.a jak przzyszłam na drugi dzien do pracy to powiedział ze jestem zwolniona heh ale ja powiedziałam ze sama sie zwalniam bo nie bede tak traktowana jak w obozie koncentracyjnym...i jeszcze sie uwaza za kierownika cukierni czujecie klimat??? i jeszcze mi urzadzial awanture co ja sobie wyobrazam i ze nigdzie pracy nie znajde jeszcze mnie uderzyl a menadżerce cukierni nakłamał kłamstw o mnie i dzwoniła i mowiala ze moj chłopk jest nie kulturalny i ze tak osoba dorosła sie nie zachowuje i ze przychodze z chłopakiem po rzeczy a co ja to obchodzi z kim przychodze po swoje rzeczy jak on spokojnie czekal na mnie na sklepie??? w poniedzialek ide po papiery i pieniadze za ostatnir dni a ta cukiernia to oni z tamtad sa nie kulturalni i nie polecam!!!!!!!!! chce oszczedz przed praca w tej ckierni najpierw obiecuja a słowa nie dotrzymuja!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwagier kolaska
a nazwa cukierni to michalscy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
OSZCZEGAM!!!!!!!!!!!!!!! Na poczatku az nie wiedzialam co to znaczy hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia012
no i poszłam to te kase a oni mi dali 10 zł i mówiom że i tak im powinnam zaplacić za praktykie To sie wkużyłam i zrobiłam im kópę pod drzwiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×