Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambi24

jakie jest wynagrodzenie za staż?

Polecane posty

witam. Zastanawiam się ile wynosi teraz wynagrodzenie za staż absolwencki? Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem pewna ale
Podobno to 150% od zasilku dla bezrobotnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staz wynosi
646,60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, a co do tego \"kopa w tyłek\", tak, spodziewam się go po zakończeniu stażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxx
staż u Urzędzi Skarbowym- 350 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyxx - ? Stypendium stażowe jest dla wszystkich takie same i nie ma znaczenia gdzie odbywa się ten staż ( czy to prywatny pracodawca czy urzęd skarbowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu tak malo
JA dzis odebralem piersze wynagrodzenie za pierwszy miesiac stazu i dostalem niecale 420zl na reke Pytanie-CZEMU????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupogrzmotka
a przepracowałeś pełny miesiąc? Bo jeżeli poszedłeś np od połowy miesiąca to policzą ci tylko za te dni a w następnym miesiącu już za całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupo-Grzmot Zajebisty
Ty dupogmotka , a może napiszesz , że za staż to się inaczyj płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupogrzmotka
twoja wypowiedź jest bezsensowna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu tak malo
Zaczalem od 15.10 a dzis czyli 13.11. bylem po kase i dostalem niecale 420zl ,jesli by liczyli od 15.10 do 31.10 to powinnienem dostac okolo 350zl,co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupogrzmotka
no wychodzi ok 350 więc ciekawe czemu dostałeś ok 420 ale to chyba lepiej dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu tak malo
To teraz powinienem dostac za caly miesiac jak pojde znowu odebrac? Zebym znow nie dostal 420l bo bedzie pieklo Ja myslalem ,ze jak zaczałem od 15.10 a odebralem 13.11 to za caly ten okres dostaje kase a to mowisz,ze dostaje sie od np. 01. czy tam 20 do 31 A mam jeszcze jedno pytanie czy mozna przedluzyc staz ,mam na 3 miesiace i moge go przedluzyc do 6???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupogrzmotka
Tak jak pójdziesz w grudniu po pieniążki to dostaniesz już więcej bo za cały przepracowany listopad. O długości stażu decyduje pup. Możesz się starać o następne miesiące ale jak nie będą mieć kasy to ci nie dadzą. No chyba że będziesz mieć szczęście i pracodawca stwierdzi ze potrzebuje normalnego pracownika a ty się sprawdziłeś i cię weźmie na etat :) ale obowiązku takiego oczywiście nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjsdhfyfgd
moze mi ktos powiedziec, czy te 860 zl, ktore sie dostaje teraz to jest kwota brutto czy netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfg
brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ena51
cZY MOŻE MI KTOŚ POWIEDZIEĆ JAK TO JEST ZA STAŻ ABSOLWENCKI Z URZĘDU PRACY DOSTAJEMY BRUTTO 930 ZŁ TAK... ANETTO ILE TO BĘDZIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyyypadaa
870 zł cos kolo tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaczkodziwaczKO
ale skąd ten staż? to chyba też ma znaczenie co? mi proponują staż pół roczny za 1200zł miesięcznie, ale nie wiem czy iść... to są gówniane pieniądze, ciężko będzie mi przeżyć za tyle chociaż mieszkam z rodzicami i nie muszę się do rachunków dokładać. siedzę sobie w domu i zarabiam od 1000 do 7000 zł miesięcznie więc o dupe potłuc taki staż. nie wiem jak można za 600zł brutto miesięcznie pracować, nie ogarniam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzynarodowka 32666666666666
w tejn chwili staz i to jest nie tylko dla absolwentow 780zl na terenie warszawy kieruja z up na ciolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×