Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gigla

co na paskudną cerę?

Polecane posty

Gość gigla

Dziewczyny, poradźcie! Mam ohydną cerę, codziennie nowe pryszcze mi wychodzą, aż szlag mnie trafia, a ręce świeżbią żeby wyciskać. Nieważne, lecze się u dermatologa i w ogóle, chciałabym jednak jakoś normalnie żyć i wyglądać. Potrzebuję więc porady w kwestii podkładu. Ma być lekki, niedrażniący ale superkryjący. Powiem wam co miałam: Colour Clone Heleny Rubinstein (za mało krył), Demrablend Vichy (za ciężki), Double Wear Este Lauder - ten był stosunkowo dobry, ale ciężki. Liczę, że może ktoś z podobnymi doświadczeniami poleci coś trwałego i żeby kryło te paskudne rzeczy na mojej twarzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniKaczorek
pij herbatkę z bratka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam równie nieciekawą skórę, chociaż jestem w trakcie peelingów i powoli porzucam podkłady. U mnie póki co najlepszy, bo kryjący, a nie tak ciężki jak estee to lancome teint idole. Weź próbkę, może u Ciebie się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww
no te podkldy co wymienilas sa raczej bardzo dobre, ja tez jestem w sumie pryszczata, ale ta estee lauder na przyklad dla mnie jest naprawde super, nic lepszego nie znam. w sumie jak szukasz czegos lekkiego to moze rzeczywiscie, bo on jednak bardzo ciezk jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hebrej
Baze pod podklad se dobra kup. I lzejszy podklad na to. AKurat bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
ja mam bardzo tłustą cerę też, więc nstraram się unikać tych ciężkich, bo potem się świecę i mam wrażenie jeszcze większego otłuszczenia twarzy. bardzo dobre są te rzeczy z minerałami, ja zaczęłam właśnie używać podkładu BeYu, bardzo dobry, lekki, a jednak kryje i raczej się nie świeci, chociaż i tak w ciągu dnia matuję jeszcze pudrem dodatkowo, też z tej serii. już pare takich mineralnych rzeczy miałam, a to jest jak na razie najbliższe tego, co mi jest potrzebne. można kupić tylko w douglasie, jak się okazuje, bo ktoś szukał ze znajomych w seforze i nie znalazł, tak ostrzegam jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millala
Bardzo fajne sa te mineralki :) Mi bardzo sluza, chociaz nie mam az tak tlustej cery. Wole takie. Swietne sa takie ze Stanow Everyday Minerals, chociaz o BeYu tez mowia dobre rzeczy. Moze nawet wygodniej rzeczywiscie kupic w Polsce niz sprowadzac, chociaz co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwiczka
: baza pod podkła to jest dobry pomysł. smashbox polecam. zwłaszcza taką specjalną dla cry tłustej i mieszanej, photo finish to się jakoś tak nazywa, nie pamiętam. u koleżanki używałam, fajna rzecz, zero silikonowej ciapy na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia66666
a ja pije krople oczyszczajce z herbapolu na odchudzanie, i co prawda nie chUDNĘ ale cera o niebo lepsza :) poza tym tabletki anty diane 35 tez pomagają(no ale jak nie chcesz sie hormonami faszerowac to polecam te krople ok 15 zł. a podkład... hmmm może dermacol, mocno kryje a w odpowiednich ilościach nie robi maski (ale trzeba uważać!) http://www.beautyfly.pl/product_info.php?products_id=24371&manufacturers_id=104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvbxcb
podkład kolastyna Satin Make-up :) lekki, suuuuper kryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×