Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wytłumaczcie mi proszę

co to znaczy pracować w internecie?

Polecane posty

Gość wytłumaczcie mi proszę

Poszukuje pilnie pracowników do obsługi poczty internetowej w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Jeśli posiadasz komputer i chcesz dorobić to jestes tym kogo potrzebuje. Sprawdż jak łatwo zarobić 1000-2000zł pracując 10 godzin w tygodniu. Poszczegółowe informacje pisz na... niech mi ktoś wytłumaczy na czym to polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystkie Internet-zasoby
To raczej jakieś naciąganiew jest. Pomyśl sam. Żeby zapłacić ci 2000 zł, tamten ktoś musiałby zarobić conajmniej 5000, bo musi pokryć jakiekolwiek swoje koszty i mieć oczywiście zysk. I zysk ten raczej nie może być mniejszy od twojego wynagrodzenia. I teraz pomyśl - za jakie takie maile ktoś musiałby płacić takie pieniądze? Nawet gdyby chodziło o maile reklamowe, to by zarobić 5000 zł trzeba by było wysłać kilkaset tysięcy a może i milionów makich maili!!! Absurd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasdsadas
Napisałam do kogoś kto dał podobne ogłoszenie. Dostałam odpowiedź, ze będę sprzedawać kursy internetowe, umieszzać reklamy i czytać maile. Miałam wpłacić 35 złotych i szukać kolejnych naiwnych. Po miesiącu znowu wpłata 35 złotych....itd. Resztę dopowiedz sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejhbjvghv
piramidka to powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany.pl
Praca w internecie to w 90 % ściema dla naiwnych, czego to oszuści nie wymyślą by się nienarobić i zarobić. Troche zdrowego rozsądku i po sprawie -------------------------------------------------------- http://www.forum.oszukany.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×