Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-konwalijka-

Łódź, ginekolog.. Pomóżcie!

Polecane posty

Witam! Wiem, że taki temat już jest na forum, ale trochę przedawniony. Wiele rzeczy się z pewnością w tym czasie zmieniło. Chodzi o to, że nigdy jeszcze nie byłam u ginekologa. A czas już najwyższy. Niestety stres, a raczej jakaś psychiczna blokada powoduje, że nie mogę się przełamać, żeby w końcu pójść. I jest jeszcze coś.. Nie mam zielonego pojęcia, gdzie się udać. Próbowałam się dowiadywać od koleżanek itd. Ale niestety za bardzo mi nie pomogły, bo one chodzą z reguły do lekarzy mężczyzn. A ja obawiam się, że to dostarczyłoby mi dodatkowych nerwów.. :( Zatem.. Czy mogłybyście mi Drogie Łodzianki pomóc i polecić jakiegoś dobrego lekarza ginekologa ( ze wskazaniem na kobietę. ;) ) , który przede wszystkim jest dyskretny, delikatny i nie bierze dużo za wizytę.. ? Ehh.. Można by pomyśleć, że mam wielkie wymagania. Ale to będzie mój pierwszy raz. I idę tam z konkretnym problemem, więc bez badań się nie obejdzie, dlatego zależy mi na tym, żebym nie przeżyła horroru. Bo wiem, że jeśli teraz się zrażę, to później po prostu nie pójdę i koniec. Proszę pomóżcie! Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łódź raczej do małych miast nie należy ^^ , więc nie uwierzę, że nie ma tu żadnych Łodzianek... Kobietki proszę! Pomóżcie! Myślę, że wiele z Was tez kiedyś było w podobnej sytuacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×