Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niegotujaca........

z czym kotlety mielone?

Polecane posty

Gość niegotujaca........

witam. Mam male doswiadczenie w gotowaniu..chcialam zrobic kotlrety mielone..i wlasnie sie zastanawiam z czym moge je podac? Myslalam o ryzu..do tego sos jakis..ale salatka? Jakies pomidory? Albo grzyby? Prosze, poradzcie. Bede wdzieczna. pozdrawiam i milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegotujaca........
dziekuje za odpowiedz...a jesli nie z ryzem, to z czym robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiksayu
Mielone muszą być z ziemniaczkami!-najlepiej tłuczonymi. I mizeria....albo surówka z białej kapusty z marchewką.... poezja:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesrr dr
z ziemniaczkami i cerwonymi buraczkami-uwielbiam.Co do ryżu to chyba nie pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak do mielonego
muszą być buraczki i ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegotujaca........
dziekuje Wam za rady:) No to lece do sklepu i pozniej do gotowania. Trzymajcie kciuki:) Mam nadzieje,ze mi sie udadza. Pozdrawiam serdecznie jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdas
ziemniorki i buraczki ;) Mniam... :) My czasami robimy jeszcze marchewkę z groszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleście mi ochoty narobiły
na mielone z ziemniaczkami polanymi masełkiem, posypanymi koperkiem , mizerią i buraczkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że zdecydowana większość stawia na ziemniaczki i buraczki :) Ja do końca życia będę wierna ziemniaczkom i mizerii... Do tego koperek, szczypiorek i mmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegotujaca.........
postawilam na mielone plus ziemniaczki plus mizeria:) Zobaczymy czy bedzie smaczne, bo dopiero wieczorem bedziemy jedli:) dziekuje za rady i smacznego wszystkim zycze:) A mielone sa pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegotująca.......
:) Dziekuje. Kotleciki byly bardzo dobre. ogolnie danie sie udalo wiec jestem z siebie b.dumna( jestem poczatkujaca kucharka, mimo,ze mam juz 24 lata...nigdy wczesniej nie mialam potrzeby i ochoty gotowac..a teraz sama z siebie chce..i wole uczyc sie sama a nie przy tacie/siostrze/mamie.itd..bo denerwowalo mnie zawsze to,ze dla nich wszystko bylo takie oczywiste:D Teraz sama do wszystkiego dochodze. milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmammammia
z czym kotlety mielone? odpowiedz jest prosta! z puree ziemniaczanym i buraczkami. przepyszne są te od Develey. Występują jako wiórki i "paćka". Moje dzieci wolą tę drugą opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam z ziemniakami i mizeria. Czasem dla odmiany z marchewka i groszkiem(na cieplo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×