Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dotaaaa

20 lat i aparat ortodontyczny?!

Polecane posty

Gość rytaHejłort
nigdy ale jak masz z tym problem to chyba jestes za glupia na to wolisz chodzic z koslawymi zebami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdajesz sobie sprawe jaki to koszt założenia aparatu plus leczenie?:o Nie mówiąc już o tym, że czasem trzeba wyrwać pare zdrowych zębów, żeby założyć aparat, a to sie wiąże z dodatkowymi kosztami, a jak ktoś jest nerwus-to ze strasznym stresem:oJa na ten przykład mam do wyrwania 4-6 zębów, żeby móc nosic aparat. Koszt calej zabawy w prostowanie gryzu to w moim przypadku okolo 12 000 zł. Mam 28 lat i na razie zbieram kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post swój kieruje do pomaranczy, ktorej sie wydaje chyba, że aparaty rozdają za darmo w przychodniach.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż
założył sobie aparat po 45 roku życia i podobno nie jest najstarszym pacjentem swojego ortodonty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytaHejłort
pozdro czytaj pytania autorów a bedziesz pisala na temat tu nikt nie pyta o cene aparatu tylko o to czy nie jest za stara na niego kasa to inna sprawa i wiem ile to moze kosztowac ale piekny usmiech jest dla mnie wazny i nie wyobrazam sobie zebym mogla chodzic z koslawcami wiec nie dramatyzuj i powodzenia w zbieraniu kaski bo warto zainwestowac w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×