Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anariela

Biżuteria magiczna

Polecane posty

Gość Anariela
Gdybys zajrzala na moja aukcje i przeczytala opis, Koralio, zamiast krytykowac cos, czego nie widzialas, ujrzalabys, ze akurat przy perlach nie ma opisu magicznego - ani w tytule, ani w tresci :D Ale prosze bardzo... jesli chodzi o znaczenie perel: owszem, perly NIE POWINNY BYC DAWANE JAKO PREZENTY SLUBNE, ale poza tym maja wielka moc uzdrawiajaca, sprzyjaja zachowaniu przez mezczyzn potencji, przyspiesza reprodukcję przeciwciał i zwalcza infekcje. Zastosowanie w magii: w amuletach i rytuałach, w których podejmujemy próbę zmiany wydarzeń losowych. ;) Nie wiedzialas, prawda...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie ośmieszajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego krytykuję, że zajrzałam i przeczytałam, albo i nie, jeśli nie było opisu. A co do pereł, to takie znaczenia mają w Ayurwedzie, ja generalnie jestem przeciwna przenoszeniu na nasz europejski grunt elementów zaczerpniętych z innych systemów. Jak już, to konsekwentnie trzeba byłoby przeszczepić cały system, a tego nie da sie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anariela
po pierwsze: nie tylko po drugie: nieprawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tintin
Gość Oriflamka666
Masakra z tymi cenami, szczególnie te trzecie kolczyki z lawą. Nie dość, że drogie to na dodatek brzydkie i fatalnie wykonane :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykarka
Nie zwyklam komentowac wpisow od osob takich jak Energiczna Trzydziestolatka, wiec nie zrobie tego i tym razem (chociaz to i tak juz w pewnym sensie komentarz:) ). Chcialam tylko wyraznie zaznaczyc, ze moje wczesniejsze wypowiedzi nie mialy na celu zadnej krytyki. I mam nadzieje, ze nie odebralas ich w ten sposob, Anariela.. Bo tego bym nie chciala...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anariela
Ja juz nie bede dyskutowac. W innym temacie otrzymalam opinie, ze uzyte przeze mnie srebrne elementy mozna kupic za 30 gr. i ze wszystko, co zrobilam, jest paskudne - ale jakos nikt nie potrafil podac linka do tych elementow srebrnych tanszych niz metalowe, jak rowniez nie pokazal wlasnych przedmiotow. Kolczykarka, zgadzam sie, ze Twoja odpowiedz nie byla moze zlosliwa. Niech bedzie. Ale niektore ewidentnie nie maja na celu niczego poza dos.raniem komus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×