Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile bedzie wynosiła

Kto z was zna się na----- prawie pracy--------????

Polecane posty

Gość ile bedzie wynosiła

Brakuje mi 2 miesiące pracy do otrzymywania zasiłku dla bezrobotnych (przepracowałam 10 miesiacy a wymagają 12 w ciągu ostatnich 18 misięcy).Ciezko teraz o pracę wiec mam pytanie....Czy jesli zatrudniłabym sie u rodziny na umowę zlecenie to taka umowa tez sie wlicza w lata pracy??? Ile wyniosłyby mnie składki w przypadku takiej umowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvdcsadcsd
Kup sobie kodeks pracy a nie ludzi zameczasz bzdurami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile bedzie wynosiła
a moze ktos bedzie bardziej mily od poprzednika i mi cos doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile bedzie wynosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile bedzie wynosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile bedzie wynosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala_ja
po to jest forum zeby pytac!!!! ja nie jestem pewna, ale wydaje mi sie ze na zlecenie sie nie bedzie wliczalo.... niech sie wypowie ktos bardziej w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mi mowi tutaj za plecami
mowi ze do zasilku ma prawo osoba ktora przepracowala 12 miesiecy w ciagu 1,5 roku. Mozna w tym okresie pracowac na umowe zlecenia, ale za conajmniej najnizsza krajowa, jesli zarabiasz mniej nici z zasilku ... Tak bylo przynajmniej kilka miesiecy temu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa
z tego co ja się orientuje to umowa zlecenia nie wlicza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa
już mam odpowiedz to jest ze strony urzędu pracy: Zasiłek przysługuje bezrobotnemu, jeżeli w 18 miesiącach poprzedzających dzień rejestracji, łącznie przez okres, co najmniej 365 dni: był zatrudniony i osiągał wynagrodzenie, w kwocie, co najmniej minimalnego wynagrodzenia (z wyjątkiem okresów urlopów bezpłatnych trwających łącznie powyżej 30 dni) wykonywał pracę na podstawie umowy agencyjnej lub zlecenia, jeżeli podstawę wymiaru składki na ubezpieczenie społeczne i Fundusz Pracy stanowiła kwota, co najmniej minimalnego wynagrodzenia; opłacał składki na ubezpieczenie społeczne i Fundusz Pracy z tytułu prowadzenia pozarolniczej działalności lub współpracy, wykonywał pracę w rolniczej spółdzielni produkcyjnej lub spółdzielczych kółek rolniczych, jeżeli podstawa wymiaru składki na ubezpieczenie społeczne i Fundusz Pracy wynosiła, co najmniej kwotę minimalnego wynagrodzenia; wykonywał pracę w okresie tymczasowego aresztowania lub kary pozbawienia wolności i osiągał wynagrodzenie w wysokości co najmniej połowy minimalnego wynagrodzenia za pracę i zarejestrował się w ciągu 30 dni od dnia zwolnienia z zakładu karnego lub aresztu śledzego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×