Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasieńkaaaaa

Sklep internetowy z art.dekoracyjnymi do domu-co polecicie?

Polecane posty

Gość gość
Zobacz sobie http://behome.pl - mają duży wybór bardzo ładnych dekoracji do domu czy biura. I to w różnych stylach :) Np. glamour, nowoczesny czy skandynawski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.hbmdesign.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz ładnie zaprezentować swoją kolekcję wina to ta stronka jest idealna www.pl.erciolusso.com. Bardzo rzadko można coś takiego spotkać więc efekt daje fajny. Ja Polecam bo jeden stojaczek kupiłam i doskonale się prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na stronę - www.zicaro.pl Producent paneli ściennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bardzo sklep DOMIDEA! Ja kupuję tam zawsze świecę zapachowe Yankee Candle ale mają też stronę internetową, to wielka wygoda. www.domidea-sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wszelkie ozdoby to zawsze zaopatruję się z atrakcyjnej oferty, jaką prezentuje www.charminghouse.eu. Moim najnowszym zakupem był wazon, kompozycje kwiatowe , ozdobne zawieszki oraz ozdoby na taras. Często kupuję u nich ozdoby na rożne święta i okazje, miałem okazję zakupić od nich ozdoby świąteczne i i wielkanocne, w tym stroiki i ozdoby na drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamawiałam eleganckie ozdoby wykonane z metalu do swojego domu. Znalazłam je na www.divadlo.pl i polecam wam zajrzeć na ich stronę. Oferują ciekawe dekoracje wykonane z metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka1196
polecam zajrzeć tutaj http://lampunie.pl/ spory wybór oświetlenia w rozsądnej cenie. kupiłam i jestem zadowolona z jakości ich produktów. polecam zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie pięknych świec dekoracyjnych to polecam stronę na fb: Chandelle świece hand-made. Mają tam świece ręcznie robione i można zamówić coś specjalnego dla siebie. Ceny rozsądne (10-20zł). Ostatnio pojawiły się też bombki choinkowe. Są przecudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep cooldom.pl. Mają przecudowne rzeczy do domu. Kupowałam u nich już wiele razy i zawsze byłam bardzo zadowolona z zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja muszę polecić super firmę, w której można kupić dodatki nie tyle do domu, co do ogrodu - https://www.aurora-garden.pl - piękne lampy solarne w super cenach i naprawdę wysokiej jakości ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek61
ktoś pytał o dekoracje ścienne. W zeszłym roku widziałem konkurs na fb, gdzie rozdawali dekoracje z metalu. Niestety nie wygrałem, ale przy okazji jakiejś promocji w stylu black friday kupiłem mapę świata na stronie www.willk.pl - wygląda super ( nawet jest u nich na insta moje zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie numerem jeden w tym przypadku i to oczywistym jest sklep - www.Karensz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spory wybór jest na Allegro i w internetowym Empiku chociaż wyszukiwanie jest dość czasochłonne, szczególnie jesli chce się znaleźć coś naprawdę oryginalnego. Polecam sklep Home Landscapes - sporo ciekawych mebli i dekoracji, może nie aż tak dużo jak u poprzednich ale przynajmniej nie trzeba odsiewać masówki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

ePraktyk.pl ma rewelacyjny asortyment - duzo dodatków do kuchni, do łazienki, super oferta ogrodowa. Ja szczerze polecam hamak Doub i kule ogrodowe. A do salonu świetnym dodatkiem na pewno będzie biokominek - mega sprawa w zimie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×