Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala23lb

praca w domu

Polecane posty

Gość mala23lb

Czy ktoś wogóle tak pracuje i naprawde coś zarabia ?? nie mowie o kokosach ale tak z 400 czy 500 zł choćby.jak tak to napiszcie na gg 7300636 jaka to firma i czy sa wyplacalni. z góry dziękuje bo nie wierze w te wszystkie ogloszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrtreerer
ja tak zarabiam mniej wiecej, moge Ci napisac tutaj. otoz uslugi edukacyjne przez neta. mozna tez udzielac korkow. z tymi firmami to wg mnie jedna wielka sciema, poza tym po co robic cos czego sie nie lubi? jestes w czyms dobra, np. w chemii, to pomagaj ludizom, rozwiazuj zadania i zapewniam cie, ze bedziesz miala z tego kase. z jakiegos klikanie, ankietek i innych bzdur raczej nie. a keidys tez szukalam takiego zarobku, nie moglam nic wymyslec. w koncu wymyslilam to co teraz i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala22lb
no tez mi sie tak wydaje.a jestem dobra z polskiego. tylko jak to zacząć.jak ty zarabiasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddfdff
to znowu ja, oglos sie w necie na kilku portalach z darmowymi ogloszeniami typu pisanie prac z polskiego, pomoc z polskiego przez neta itd, za jakis czas zaczna sie do ciebie zglaszac ludzie :) zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani policjantowa
takie usługi są nielegalne - chcecie miec problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani policjantka
a dlaczego nielegalne, skoro to tylko pomoc, a nie pisanie gotowych prac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko...
Co to się porobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrtreerer
bez przesady, chodzi o POMOC w pisaniu prac, a nie ich napisanie. poza tym na swiecie dzieje sie tyle nielegalnych rzeczy, politycy kradną lekarze biora lapowki, totalna juz korupcja i chciwosc na kase, niech sie lepiej policja tymi ludzmi zajmie bo to dopiero jest NIELEGALNE!! a nie jakies glupia pomoc w pisaniu pracy. wyluzujcie ludzie. poza tym i tak mam z tego tak malo kasy, ze nawet na oplacenie zusu i podatkow i innych pierdol by nie straczylo jakbym np. chciala zalozyc firme i to zarejestrowac :o nie wspominaja juz w ogole o sprzawcach na allegro, ktorzy w ogole nie placa podatkow wiekszosc i maja z tego naprawde niezle sumke co miesiac, niech nimi sie lepiej zajmą (choc slyszalam ze juz podobno sie tym zajeli). autorko nie zrazaj sie, czy na tym swiecie na ktorym jest taki syf i korpucja taka glupia pomoc w pisaniu prac za drobna kwote to ejst cos strasznego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrtreerer
no i jeszcze pomijajac ludzi, ktorzy daja korki, za godzine 30zl, w tygodniu dajmy na to udzielają 10 godzin, czyli 300 zl na tydzien wychodzi.... no TO TO DOPIERO JEST NIELEGALNE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona Śliweczka
Mam swój sklep internetowy. Mogę udzielić kilku porad jeśli chcesz. Ale nie jest to zupełnie siedząca praca, bo jak wiadomo trzeba czasem przejechać sie na poczte. I zyski są dużo większe niż oczekujesz autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A możesz podać adres tego
sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie możesz
Tak myślałem! Czyli, wciskasz kit?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona Śliweczka
Pierwsza porada: zamiast siedzieć na kafe i czytać pierdoły weź się do pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsadź sobie swoje porady
oszustko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala22lb
"pani policjantko" bez przesady!! policja powinna sie zajać tym co do nich należy, czyli chronieniem mieszkańców miast, bo nieraz strach wyjcs z domu wieczorem, a nie takimi rzeczami he he zycze powodzenia w zajeciu sie naprawde swoim zawodem.Nie chce byc wredna ale to co Pani napisała to przegięcie.Ja tylko zapytałam o zarabianie w domu (legalnie nawet :) ) bo mam male dziecko i nie potrafie siedziec bezczynnie! a Pani takie wielkie halo robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala22lb
a tak wogóle pani śliweczko to chcialabym sie wziasc za normalna prace ale przez ten krach gieldowy sa problemy z tym, w szczególności w moim miescie gdzie jest 5 firm i tylko zwalniaja teraz. a jak juz w urzedzie pracy cos proponuja to na 3 zmiany a z malenstwem nie moge. Jedynie na pierwszą zmiane. Dlatego pytalam o prace w domu. Nie oceniaj kochana jak mnie nie znasz:) Pozdrawiam wszystkie młode mamy :) Jestem już inż. zarządzania administracji i mam mała dzidzie jak ktoś naprawde zna uczciwą firmę z pracą w domu proszę o kontakt gadu gadu 7600636.pieluchy sa drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewqwq
ksiiia ty sie nie baw w to swiat-reklam. oni ci i tak kasy nie wyplacą. bedziesz miala na koncie, ale kasy tej co zarobilaas nie dostaniesz, ew. na reklame. pcozytaj regulamin. poza tym nie szkoda ci zycia na klikanie glupot????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala22lb
Klikalabym głupoty jakbym napisała, że mam straszny problem, bo mi sie paznokieć złamał.A pozatym dlaczego wszedłeś w ten temat jak nie chcesz pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×