Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość finimini

własna firma ...i masa pytań

Polecane posty

Gość finimini

Chciałabym za pól roku otworzyć swoją działalność i mam pare pytań w związku z tym: - składki ZUS - jakiej wysokości składki będę płaciła od siebie? Czy sama decyduje o progu zusowskim, na którym się znajduje?? - przypuśćmy, ze pójdę na urlop macierzyński - kto w tym czasie będzie mi płacił pensję (zus?) - ile standardowo trwa otwarcie firmy? zdobycie NIP, REGON, wpisów do ewid? Będę wdzięczna za wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce
tez czekam na informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACOHOLIK
Proponuje skontaktować się z najbliższa księgową , ona odpowie na wszelkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa
z tego co wiem to jesli to jest Twoja pierwsza działalność to płacisz mniejsze składki ZUS przez dwa lata potem płacisz wyższe. Regon to dostajesz na miejscu w urzędzie statystycznym po wypełnienieu RG 1 Nip i wpis do ewidencji to czeka się około tygodnia do dwóch tygodni Co do spraw zwiazanych ze składkami i macierzyńskim to proponuje przejsc się do ZUSu lub przedzwonić na infolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppolecam
dla osob otwierajacych wlasna dzialalnosc - ten link moze sie przydac, rozwijam obecnie dzial sprzedazy i tworzymy stronki, pozycjonujemy www.profesjonalnestronywww.pl - mozna sobie samemu wycenic strone wedle potrzeb i oczekiwan, czego nie maja inne firmy, ja przynajmniej sie nie spotkalam. Zachecam do wspolpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×