Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nulka5

kaszel i katar

Polecane posty

Witajcie Panie. Czytam to co piszecie i budzi się we mnie nadzieja, że znajdę tu poradę. We wrześniu ubiegłego roku po raz pierwszy zaszczepiłam mojego 6-letniego syna przeciw grypie. po szczepionce mały zagorączkował, pojawił się katar a potem z niego kaszel. Gorączka minęła, a katar został aż do teraz. Co jakiś czas się nasila. Adrianek od września niemalże co miesiąc był chory. Najpierw zapalenie gardła, potem od tego kaszlu, który nie mijał zapalenie oskrzeli, potem angina. Lekarz rodzinny dawał antybiotyki. Poszłam do innego lekarza, który przy flegmistym kaszlu i furczeniach w oskrzelach przepisał mu wziewy Ventolin i Fixotide i hydrastis canadensis na katar. Niestety katar nie minął, a potem przyplątała się angina i antybiotyk. Gardło wyleczone a kaszel i katar do dziś. Sama znowu robię mu wziewy, bo po nich było lepiej i daje hydrastis i sinupret. Leczę go teraz sama bo boję się znowu antybiotyków. Proszę pomóżcie mi, bo boję się o moje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze by tak zrobić testy alergologiczne? moze jest na coś uczulony? wiesz tak długo katar i kaszel :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi bardz
nie wiem.,.nie umiem doradzic ale zadam pytanie--czemu go szczepilas???czyli wyglada na to,ze to po szczepionce organizm stal sie duzo slabszy..przeciez odmian grypy jest mnostwo,a zaszczepilas go na niewiele odmian..ja wiem,ze teraz juz za pozno ale niech to bedzie przestroga dla innych--szczepinki to nie samo dobro niestety..przykro mi nie umiem Ci pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mogę polecić inhalator włoskiego Flaem z gwarancją producenta w formie dożywotniej. To jest dokładnie wzór Novama Familino Pro. Świetnie inhaluje, nie podrażnia nie męczy, sam zabieg zajmuje mało czasu, przewody są długie przez co można się komfortowo ze wszystkim rozłożyć w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam od jakiegoś czasu inhalator ze strony novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Włoska produkcja , gwarancja dożywotnia, i rzeczywiście wszystkie elementy robią wrażenie bardzo solidnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×