Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosmetikahwc

Zostań konsultantką - konsultantem!

Polecane posty

Sprzedaż bezpośrednia może być wyjściem dla bezrobotnych, oraz dla wszystkich, którzy pracują, lecz chcą podreperować swój domowy budżet. Takie zajęcie może tez być jednym z możliwych rozwiązań dla kobiet, które nie mogą podjąć pracy etatowej ze względu na opiekę nad dziećmi. Członkostwo w klubie daje dostęp do niższych cen naszych produktów. W ten oto prosty sposób oszczędzają Państwo 25%! ceny danego produktu! • Każda osoba zainteresowa naszą ofertą może uzyskać niższe ceny, tzw. ceny dystrybutora [DP]. • Zniżka sięga 25% • Podpisując deklarację z naszym clubem otrzymujesz możliwość oszczędzania, a jednocześnie masz dostęp do produktów wysokiej klasy. • Zamówienia powyżej 150 zł nagradzane są dodatkowymi rabatami! • Nie wychodząc z domu, z katalogiem w ręku wraz z rodziną i znajomymi możesz wybrać to co najbardziej Ci odpowiada. • Katalog: www.kosmetika-hwc.wbs.cz Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości, o dużych pojemnościach, w atrakcyjnej cenie. Znajdą Państwo w naszej ofercie kosmetyki do pielęgnacji ciała, kosmetykę specjalną oraz chemię gospodarczą znanych i słynących z najwyższej jakości producentów, takich jak: • amerykańska firma LANDER (żele Polar Ice, Original Skin Cream, najlepsze na rynku wazeliny), • hiszpańska CODINA (chemia gospodarcza Codi Energic, Codi Cleaner) • naturalne kosmetyki z olejkiem z konopii CANNADERM • bižuteria (kolekcja czeskich klejnotów) • Szklane pilniczki do paznokci oraz tarki do stóp w wielu kolorach Chęć zostania członkiem HWC Club? Pragniesz stworzyć własny biznes na bazie produktów wysokiej jakości ? Szukasz pracy lub dodatkowego zarobku? Interesujesz się kosmetykami? Dla osób chcących budować własne grupy sprzedażowe-rewelacyjny plan marketingowy. startera za: • 10 PLN (+ koszt przesyłki 9 PLN) • 1 PLN i zakupem ponad 50 PLN (+ koszt przesyłki według tabeli oplat) Pakiet Startowy zawierający: - Legitymację członka HWC Club, która uprawnia do zakupów w cenach hurtowych dowolnych produktów z oferty katalogowej firmy w Centrach Dystrybucji (DC) i Punktach Dystrybucji (DP) w Polsce oraz w Czechach - 1 aktualny katalog produktów HWC Club - 1 Manual Członka Klubu oraz inne niezbędne publikacje - 1 DEKLARACJA PRZYSTAPIENIA www.hwc-club.pl Niezależny dystrybutor: Zuzana Adámková (člen 340796) (ČR) ICQ: 64155484 Skype: zuzana.hwc http://www.kosmetika-hwc.wbs.cz Email: kosmetikahwc@seznam.cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HWC CLUB
wow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta super.. a nie da się tego trochę zwięźlej napisać? za dużo czytania ale spoko - kiedyś przeczytam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HWC CLUB
Proste .. zarabiaj. .. zapraszamy ..kupuj taniej .-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarabiaj - Akurat
Najpierw musisz kupić za 1000, a potem może ci 5 zet zapłacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HWC CLUB
co wy tacy nieufni .-) ufaj ... przekonaj sie .-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My tutaj lubimy
ciężko pracować za marne 1500 zł. A te twoje gówniane kosmetyki nie chcemy, bo na bazarze jest to samo ale 5 razy taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem że
HWC Club - to jest dobra firma, produkty są wspaniałe, kupuję to dla siebie, struktury nie mam, ponieważ zawodowo zajmuję się produktami innej firmy i właśnie tam zarabiam . Ale jestem członkiem clubu HWC i kupuję o 25% taniej. Jest taka możliwość, dlaczego nie. A kto proponuję kupić za 5 zł na bazarze, to jest jego wybór i znaczy jakość tamtych produktów odpowiada jego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie kłam oszuście
Jakby było to takie wspaniałe, to każdy by tam już był. To jest gówno wcale nie lepsze niż różne Oriflejmy czy awony. Wciskacie ludziom różne badziewia i nic więcej was nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JK9
i kto Ciebie tak skrzywdził, że wszyscy dla Ciebie oszuści, złodziei i kłamcy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wszyscy tylko
ci naciągacze na badzieiwie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JK9
nie wiem, o co Ci chodzi, może ktoś cię oszukał, ale nie wszyscy są tacy. zgadzam się ,że wiele jest naciągaczy, i firmy tez są różne. No zawsze można dorobic i w HWC, i w Oriflame ... można byc członkiem kilka klubów i TYLKO kupowac dla ciebie taniej dobre produkty, ja tak robię, kompanii dają taką możliwośc. Chcesz zarobic, no to trzeba popracowac. A tak jeśli masz pytania, to pisz i pytaj, chętnie powiem, co wiem sama. Kiedyś też nie miałam zielonego pojęcia o MLM i robiłam dużo błędów i oszukana też byłam. Teraz jestem zadowolona, że umięem zarobic i zarabiam w tym biznesie. Pozdrawiam, pozdrawiam też i dziewczynę kosmetikahwc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamondgroup
Oferujemy wysokej jakości suplementy diety, kosmetyki oraz artykuły chemii gospodarczej w przystępnych cenach, za pośrednictwem sieci przeszkolonych konsultantów dystrybutorów. http://kotyra.com/finclub-pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×