Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ziółko...

Co może kupć z okazji chrztu swojemu chrześniakowi ojciec chrzestny?

Polecane posty

Gość kanapkaa
na allegro moża namówić fajne rzeczy..np butki na których graweruje się coś.. czy np. smoczek z miejscem na pierwszego mleczaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia79
bransoletke zlota z wygrawerowanym imieniem i data urodzin ;) moj synek taka dostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Machat
Bransoletka to nie głupi pomysł także przychylam się do powyższego posta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezniese
>>> kant_dupy to znaczy ze jezeli ty miales tylko rower, to teraz dalej kazdy ma sie biedzic tylko z rowerem zeby przypadkiem nie mial lepiej od ciebie? teraz za ta kase co kiedys wydali na Twoj rower, mozna kupic duuuuzo lepsze rzeczy na roznych internetowych aukcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrju
Hmm... jakie rowery, jakie laptopy... rozmawiamy tutaj o chrzcie:P Jeśli chodzi o prezent, to spróbuj może na fruli.pl. Maja podobno fajne rzeczy, posuper niskich cenach. nie jestem tylko pewien czy pojawiaja sie tam rzeczy, ktore moglbys kupic chrzesniakowi...d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowoczesnie
no to chyba dawno na chrzcie nie byłeś :) teraz już się wszystko dostaje... nie zdziwił bym się jakby ktoś przyszedł z rowerem i powiedział że za kilka lat się przyda Choć nie wiemy w jakim wieku jest chrzczona osoba, więc i na fruli pewnie coś znjadziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrugbi
jesli ma powyzej 18lat to moze grac na fruli, ale swoja droga ja mam ten sam problem, bede ojcem, naszczescie chrzestnym dopiero :) za pol roku, i tez wypadalo by cos kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawaY
no to raczej z pośród wszystkich przedmiotów to kup ... zabawki ;] możesz nawet na aukcji która wspomniałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u innych ale u mnie na chrzest nie kupuje sie prezentow tylko daje kase i pamiatke a chrzestny dodatkowo kupuje jeszcze swiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka f
ale sie zmienily czasy, na komunie quad, na bierzmowanie mieszkanie, na chrzest kasa, ja chrzest mialam w wieku 3miesiecy, po co mi wtedy kasa, a ojcec chrzestny sie wykaże prezentami przez nastepne 18lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfd bdf
Łańcuszek z krzyżyiem, srebrną łyżeczkę, pięknie wydaną Biblię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwenstuj
albo laptopa za 3tys wartego 15tys ;o też nie wierzyłem sprawdzcie na fruli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaGogolinkaGoguś
bardzo tradycjonalnym i bardzo eleganckim jest kupienia łancuszka z krzyzykiem (tylko zloty wchodzi w gre!!) do tego jakas pamiatka chrztu swietego , sa gotowe takie albumiki czy cos i jakas fajna grzechotka :)) ale sam lancuszek z jakims albumikiem wystarczy :)) POLECAM!! zawsze sie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalaloooooo
Witam Zapraszam wszystkich do portalu gdzie za wypelnianie ankiet otrzymuje sie rozne nagrody :) Szybko sie zbiera punkty. Zapraszam :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 Witam Zapraszam wszystkich do portalu gdzie za wypelnianie ankiet otrzymuje sie rozne nagrody :) Szybko sie zbiera punkty. Zapraszam :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 Witam Zapraszam wszystkich do portalu gdzie za wypelnianie ankiet otrzymuje sie rozne nagrody :) Szybko sie zbiera punkty. Zapraszam :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×