Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jola z gor

Candy CSF 4570 EX - zmywarka ładowana od góry - ma ktos moze?

Polecane posty

Gość jola z gor

znalazlam tylko jeden rodzaj zmywarki ladowanej od gory i mam watpliwosci ,bo nigdzie nie bylo zdjecia takiej zmywarki otwartej. Na str producenta nie ma tego modelu, jedynie w sklepach internetowych. I dziwi mnie ze panel serowania jest z przodu a nie na klapie gornej. Czy przy otwieraniu ten panel sie jakos unosi? Moze ktos ma i mi odpowie... chcialabym cos takiego kupic mamie bo ma bardzo malo miejsca w kuchni i to jedyna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbbbkoooo
Chcialam zobaczyc co to za zmywarka ladowana od gory i okazalo sie ze model ktory podalas to normalna waska zmywarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka.78
hej ja znalazłam zmywarkę ładowana od góry, ale niestety brak zdjęc jak to wygląda w środku: Bosch SMS 69T02EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola z gor
dzieki anulka, zaraz zerkne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola z gor
w opisie funkcji ani slowa o gornym zaladunki a i na zdjeciu wyglada jak standardowy model... to nie to http://www.ceneo.pl/1481815

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj Camdy
nie kupuj Candy, dużo jest wadliwych. Lepiej Bosch, ma najmniej reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola z gor
dochodze do wniosku ,ze zmywarki ladowane od gory istnieja tylko wirtualnie jako hasla bez pokrycia. Naszukalam sie w necie i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbbbkoooo
Widzialam kiedys gdzies zmywarke wysuwana jak szuflade, ale nie pamietam gdzie i to napewno nie byl model dla przecietnego zjadacza chleba. Znajoma miala waska zmywarke postawiona na blacie w kuchni bo nie miala miejsca pod blatem. Jest jeszcze cos takiego, tylko czy to warto bo co sie tam zmiesci, kilka talerzy sztucce kilka kubkow i to wszystko. http://www.topmarket.pl/zmywarki/BOSCH_SKT_5102_EU.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cawot
candy nie jest jedyną firmą, wiele producentów oferuje zmywarki ładowane od góry, można je znaleść po wpisaniu hasła Top-loading dishwasher <--- Szukając hasła w języku polskim możecie się przysłowiowo ze$rać i nie znajdziecie żadnej, ponieważ na polskim rynku nie są takie wogóle popularne ani dostepne(no chyba że jak ktoś się uprze) Moja rodzina mieszkająca za granicą ma taką, i sobie ją chwali ;) zajmuje mało moejsca a myje tak samo dobrze. Jak u kogoś kiepsko z angielskim, to polecam sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×