Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aż mordę wykrzywia

Nie boję się pisać na czarno

Polecane posty

Wasze matki tez sie kiedys staraly :O Zyj i daj zyc innym . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie zostanie
ale macie problemy ... nie macie wlasne zycia? jestescie zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ robaczku 😘 :)...... juz wiem jak taki topik powinien wygladac ;)....powinien byc zaszyfrowany takimi slowami jak sram do ryja , tatełe, wszelkiego rodzaju kupy ... takie zadko sa banowane i kasowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mordę wykrzywia --->>> zadne przemyslenia to czysty fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys bede sie starac
Nie rozumiem w czym Wam te dziewczyny przeszkadzaja? Moze ich świat ogranicza sie to fasolki i inncyh takich glupot ale to ich swiat.. a Wy nie musicie wtryniac wszedzie swoich nochali... bo jestescie glupsze od tych staraczek.. ograniczone babsztyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walczyłam wcześniej na pomarańczowo. tu nie chodzi o to, żeby one się nie starały. tylko o ich język i my mamy prawo z tego kpić. nie musicie się z nami zgadzać, ale pozwólcie nam podyskutować na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axilla
ale jajca:P chybba usuneli ten topik staraczki przyjacioleczki itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no to jest nienormalne
zwrociłam jednej ze staraczek uwagę, ze robi błąd na błędzie i wykasowali tego posta. normalnie swięte krowy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys bede sie starac
"tu nie chodzi o to, żeby one się nie starały. tylko o ich język i my mamy prawo z tego kpić. nie musicie się z nami zgadzać, ale pozwólcie nam podyskutować na ten temat. " dochodze do wniosku, ze niektorzy ludzie musza miec strasznie nudne zycie skoro ekscytuja sie jakimis laskami z forum... Ja w takim razie zakladam klub Kpicieli :P bede kpić z lasek ktore kpią ze staraczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spójrzcie na to
[zgłoś do usunięcia] matia211 (madzius8@tlen.pl) ps nigdy nasz niepokonacie hahaha a tak wogule to pisze sie mąż ... niedosc ze glupie to i analfabetki.. nie dośc, ze nie potrafi wyczuć ironii to jeszcze sama sie pograżyła.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dochodze do wniosku, ze niektorzy ludzie musza miec strasznie nudne zycie skoro ekscytuja sie jakimis laskami z forum... Ja w takim razie zakladam klub Kpicieli bede kpić z lasek ktore kpią ze staraczek ależ proszę bardzo, mnie to nie przeszkadza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻ NIE BOJE SIĘ PISAĆ
NA CZARNO!!! bo innego koloru czcionki to tutaj chyba nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuu
A co one piszą o was: katarzynaz (ania.mozdzen@wp.pl) napiszę jeszcze raz to są Panie które nie mają co robić bo nikt im FUTRA NIE CHCE PRZETRZEPAĆ to podczytują inne topiki i się czepiają ale niech mają dobrą zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys bede sie starac
dochodze do wniosku, ze niektorzy ludzie musza miec strasznie nudne zycie skoro ekscytuja sie jakimis laskami z forum... Ja w takim razie zakladam klub Kpicieli bede kpić z lasek ktore kpią ze staraczek "ależ proszę bardzo, mnie to nie przeszkadza :P" A w sumie to juz mi sie nie chce, mam ciekawsze rzeczy do robienia od jałowych dyskusji, ide poczytać książke :D pozdrowienia dla kpicieli z niedoszlego Klubu Kpicieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, kasowanie nieprzeszkadzających tematów nie jest OK. Ale zakładanie całej masy podobnych tematow, tez jest zaśmiecaniem. Robicie to od wczoraj, a to juz nudne. Staraczjki niech pisza na ciążowym, a o kupach tutaj :P Howk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys bede sie starac
*zimmma* - nudne zycie bo ekscytujesz sie jakimiś laskami z forum... zagladasz na fora ogrodnikow, wielbicieli wedkarstwa czy moze fanów zielonych szortow? i wysmiewaszich, bo ich zajecia sa takie glupie????? A Twoje moze jest godne podziwu... jestes w koncu Kpicielem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, kasowanie nieprzeszkadzających tematów nie jest OK. Ale zakładanie całej masy podobnych tematow, tez jest zaśmiecaniem. Robicie to od wczoraj, a to juz nudne. Staraczjki niech pisza na ciążowym, a o kupach tutaj Howk! ale te nowe tematy zakładane są dlatego, że modki kasują wcześniejsze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czym one w tej sekcie dyskutują? ja nawet tam nie zaglądam.... \" -oooo dzisiaj mąż spuścił się 3 razy we mnie, a wg temperatury pod kolanem mam właśnie dni płodne -o jak słodko 🌼 a mi się spóźnia okres już 2 godziny i 43 minuty. Staraczki, sądzicie, że jestem w cionży?? \" O.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×