Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorian_Gray

Szczupła na całe życie, grubaska zaledwie na romans

Polecane posty

ale jaki to argument anulki?:) ze waga jest czynnikiem genetycznym?:) bzdura :P ja miałam otyłych rodziców i wiem dlaczego byli otyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nic przeciwko osobom z nadwagą ale uwazam ze w miare mozliwosci powinni coś z tym robic dla własnego dobra tylko i wyłacznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka 1234
Ja nie rzuciłam argumentu przeciwko szczupłym osobom. Szczupłe kobiety również są bardzo ładne, natomiast szczupła a wysuszona to różnica. Poza tym lepiej jest mieć większa masę, a przynajmniej wszystko jędrne, niż zrzucać na chama kilogramy, żeby wszystko obwisło do reszty, przecież nadmiar skóry sam się nagle nie zniweluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaniulka masz racje ale warto nawet z lekką nadwagą zadnac aby to ciało było jedrne i wierz mi przez samą diete czy kremy tego nie uzyska sie :) wage mozna tracic stopniowo tylko trzeba sie czasem ruszyc nawet pół godziny spaceru dziennie daje naprawde duze efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka 1234
Jeszcze tylko wtrącę: ja cały czas mam na myśli osoby grubsze ale w granicach do 10 kg ponad swoją normę, a nie o patologicznych przypadkach gdzie norma była 100 kg temu. Nie chcę nikogo obrażać, bo nie jestem nikomu przeciwna, ale tak jak mówię, można nosić wiekszy rozmiar, ale wyglądać apetycznie, tak samo jak i nie wszystkie szczupłe kobiety są ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy przypadek nadwagi bywa patologiczny...bo jak nazwać osoby które nie potrafią zapanować nad głodem i szkodzą sobie poprzez przejedzenie. Tak drogie panie tyjecie nie dlatego ze coś jest tłuste tylko dlatego ze jecie ponad wasze zapotrzebowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artures
dobrze ze moja dziewczyna jest szczupła inaczej zobaczyłaby kłódkę na lodówce heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawisz enter
Artures A jak Twoja dziewczyna roztyje sie po ciązy, to co zrobisz, zostawisz ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska kaśka
a ja mam lekką nadwage i jestem szczęsliwa z tego powodu nic bym w sobie nie zmieniła:):)_ duży biust,okrągła jędrna pupa czego mogę chcieć więcej..a i tak są gusta i guściki więc kto co woli !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artures
myślę że ja gdybym nagle stał sie obleśny i roztył ,zaczoł bekać i nie dbać o siebie to nikt nie wyzywałby mojej dziewczyny gdyby mnie zostawiła...Dlatego uwazam ze jezeli ona sie rozpuści musi sie liczyć z wyprowadzką w trybie natychmiastowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ciekawska kaśka narazie bądź szczesliwa ale za kilkanascie lat zestarzejesz sie jak wloskie samochody z nizszej polki, najpierw rdzewieją a potem nie mieszczą sie w garażu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska kaśka
Artures masz zaje.....ste wyobrażenie o takich ludziach Ja się z tobą nie zgadzam nawet w najmniejszym stopniu.Uwież można mieć trochę ciałka i naprawdę wyglądać dobrze,wystarczy zadbać o siebie,fajny ciuszek,częste wizytki u fryzjera,kosmet.... i taka kobitka tez będzie wyglądać zaje....fajnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooohohohoho
a ja wam powiem ze grubasek nikt nie musi bronic, one takich palantów rozdeptują :D nie widziałam zeby jakas zadbana puszysta kobieta kiedykoliek zebrała o czyjes uczucie, zwłasza jakiegos zwiedłego fiuta, hehehe :D zazwyczaj to te chude płacza kiedy je facet zostawi i chudna jeszcze bardziej zeby sie przypodobac kolejnemu kretynowi bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka 1234
ooooooohohoho dobrze skomentowałaś! Popieram w pełni każde twoje słowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooohohoho skoro kobiety z ciałkiem tak dobrze sie czują po tym jak je facet rzuci to dlaczego tak jadem sączysz?:P czyzby teoria nie szła w parze z praktyką?:P Nie mam naprawde nic przeciw kobietą z tuszą :) ale wiem jedno tusza nadwaga jest zła i naprawde warto z nią walczyc ;) nie dla tego aby podobac sie facetom ale po to aby czuc się lepiej dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
a wlasnie ze suuuuuuuuuuuuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba monikaa
a kto powiedział, ze puszyste kobiety sie zle czuja w swoch ciałach, oczywiscie pomijam patologiczne przypadki, typu brytyjki w programie jak schudnac, bo to juz jest chore i to nalezy leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×