Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zxcvbnmasdfg

__okres nie może się rozkręcić___

Polecane posty

Gość zxcvbnmasdfg

od poniedziałku wieczór mam taki jakby lekko brązowy śluz na bieliźnie, ale bardzo lekko. Sprawdzałam sobie w pochwie patyczkiem higienicznym i wyjęłam cały brązowy. Tak jakby to była złuszczajaca się błona macicy, ale bez krwaiwienia. odkąd odstawiłam tabletki anty ( w czerwcu) zawsze tak mam przed okresem, jednak tym razem trwa to troszke dłuzej, raczej spodziewałam się, że dziś już "wyjdzie na zewnątrz", ale nadal nic. Co moze pomóc/ lampka wina, ciepła kąpiel? Czy to sa jakiś zaburzenia hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz
ze masz tak zawsze przed okresem? czyli ze potem przychodzi normalne krwawienie?? no to masz normalne plamienia.... po odstawieniu tabsów to naturalne. Nic si nie przejmuj, z czasem to minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgrgrgeg
ja mam tak 2 dni przed okresem. ;] Ginekolog powiedziala ze to prawidlowe u mnie, chociaz tez zamierzam isc na wizyte za jakis czas i Tobie tez radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmasdfg
tak, potem przychodzi normalne krwawienie, ale myśle, ze już własnie powinno się zacząć to krwawienie, a go nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgrgrgeg
dodam ze ja nie bralam tabsow nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmasdfg
a czy ten brązowy śluz to złuszczająca się błona śluzowa macicy? bo to nie ejst krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze jestes w ciazy? z tego co wiem to takie plamienia sie zdarzaja. Jak niedostaniesz okresu przez nastepne 2 dni to proponuje zrobic test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmasdfg
nie współżyłam od października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmasdfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmasdfg
teraz sprawdziłam jeszcze raz patyczkiem i śluzu jest mało i ledwie zabarwiony, a wcześniej był ciemnobrązowy i było go dużo. Zawsze tak miałam i to był dla mnie sygnał, że lada dzien dostanę krwawienie, cały czas ten śluz sie nasilał. A tym razem się cofa i widac, ze na tym koniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×