Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lazankowa lala

lazanki- prosze o pomoc

Polecane posty

Gość lazankowa lala

prosze napiszcie jak robicie lazanki, mam straszna ochote :) chcialbym jakies przepisy sprawdzone...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazankowa lala
haloo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jakie mają
być, z czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo
1kg kapusty kiszonej 1 op. makaronu np.świderki lubella 70-80dkg łopatki 20dkg pieczarek kapustę gotujesz do miękkości(dodaję listek laurowy),mięso pokroić w kostkę i też usmażyć,osobno podsmażyć pieczarki z cebulką,na końcu gotujesz makaron,potem wszystko do 1 gara wymieszać,ewentualnie jeszcze doprawić i gotowe(ja dodaję przyprawę do kapusty z prymata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazankowa lala
ok dzieki wielkie napiszcie tylko jeszcze jakie dajecie przyprawy oprocz do kapusty, soli pieprzu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo
trochę wegety i wystarczy,ja daję też troszkę maggi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazankowa lala
dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze inna wersja łazanek :) ze słodkiej kapusty :) Główka mała kapusty białej ,die cebule ,jakaś kiełbaska podwędzana ,kawałek boczusia :D makaron łazanki ,sól ,pieprz,odrobina maki . Boczuś kroisz w kosteczkę i smażysz ,aż wytopi się tłuszczyk ,dodajesz kiełbaskę pokrojona w talarki lub pół księżyce i smażysz dalej do tego dorzucasz cebulkę w kostkę .Kapustę wcześniej szatkujesz i wrzucasz na wrzątek dosłownie na 2 minuty i odcedzasz . Potem dodajesz ją do kiełbasy z cebulą i mieszasz ,dajesz makaron i przyprawiasz do smaku . Można na koniec zarobić odrobinę mąki z wodą (jak na sos)i wlać do garnka z łazankami .łazanki będą bardziej spoiste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×