Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Maxiu007

Witam

Polecane posty

Gość Maxiu007

Czesc wszystkim! Pisze sam nie wiem dlaczego, moze dlatego ze od paru miesiecy mieszkam w Polsce i nie potrafie sie ogarnac a moze dlatego, ze juz sam nie wiem kim jestem i czego chce.Jestem czlowiekiem ktory raczej nigdy nie prosi o pomoc i moze tu tkwi moj problem.Kiedy skonczylem 16lat wynioslem sie z domu, na pracach dorywczych zarabialem wystarczajaco by utrzymac sie w internacie.Poznalem dziewczyne z ktora zamieszkalem.Wtedy zaczelismy "kombinowac".Zaczynajac od gazet po rynek farmaceutyczny konczac.Bylismy naprawde zgranym duletem.Jak mielismy po 17 lat zarobek rzedu 10tys miesiecznie byl jedynie zabawa.Zawsze chcielismy wiecej:).W wieku 18 lat mialem wlasna firme farmaceutyczna ktora sprzedalem z 10krotnym przebiciem a moja dziewczyna udzialy w kilku czolowych brukowcach w Polsce.Sielanka trwala dopoki w wieku 21 sie nie rostalismy.Ona poszla w rynek medialny ja w nieruchomosci.Zarabialem srednio ok50tys na miesiac trwalo to jeszcze jakies 2lata.Ona piela sie na szczeblach kariery ale nie tej widocznej raczej bym to nazwal z drugiej lini.W wieku 23lat otworzylem firme budoplana w Norwegii ktora sprzedalem w 2008r.Od pazdziernika 2008r jestem w Polsce.Odwiedzilem rodzicow posplacalem ich dlugii (nigdy nie byli zamaznymi ludzmi i bardzo sie ucieszyli), kupilem mieszkanie ojcu ktory wyladowal w wynajmowanym mieszkaniu po rozwodzie jakies 10 lat temu i tyle.Szukalem jakiejs pracy ale poza ofertami rzedu 2tys nic nie otrzymalem, moze to i dobry pomysl podjac cos takiego zeby sie ustabilizowac czasowo ale patrzac na to perspektywicznie to raczej marna perspektywa.Ale chyba nie bede mial innego wyjscia poczekam jeszcze 2 tygodnie i jak cos nowego sie nie urodzi to chyba sie podejme tej pracy.Praktycznie wszystkie pieniadze ktore zarobilem wydalem, albo w glupin sposob stracilem.Martwi mnie chyba tylko to, ze pomimo przepieknych miejsc ktore widzialem kobiet z ktorymi sie zadawalem i samochodow ktore mialem siedze teraz przy laptopie po kilku browcach bo nie wiem co innego mogl bym robic i raczej jest mi zle.Mam 24lata ukonczylem prestizowa uczelnie i nie wiem co dalej zrobic ze swoim zyciem,boje sie ze jezeli wybiore normalne zycie bedzie strasznie nudne a jezeli znowu sprobuje zyc tak jak zylem zatrace sie w tym bez reszty i ockne sie dopiero u bram sw Piotra zalujac ze nie zalozylem normalnej rodziny(bo jaka wariatka by wytrzymala na stale z czlowiekiem ktory zawsze stawia wszystko na jednej szali).Pewnie wiekszosc uzna to za glupi zart, albo wywody pijanego czlowiek, ale moze znajdzie sie ktos kto ma podobne problemy.Pozdrawiam dobrych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×