Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

222

Zaciszny Kącik

Polecane posty

a to w zacisznym kąciku nie powinno się siedziec pocichu? :D kurcze ... a ja juz kocyk i ksiązke sobie skołowałam ,z myslą ze bede miala chwilkę ciszy wlasnie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możemy posiedziec po cichu :) będzie bardzo interesująco.. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze mna juz chyba tak jest, co gorsza, najczęsciej to sa przekleństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie z wyjasnieniem emotów pisze, ze mozna składac propozycje - zaczyna mnie to ruszac, ze chyba cos z tym zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak tak, zrob cos bardzo mnie podniecają męzczyzni czynu :P jak juz mowilam szczytowalam przy Twoich postach, wiec moze jak zobacze emotke w Twoim wykonaniu lub przynajmniej Twojej propozycji to kto wie ,moze bedzie i tak upragniony przez masy kobiet pochwowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabyś być wojerystką :P najwyraźniej szczytowanie łatwo Ci przychodzi :classic_cool: czyli jak dotad łechtaczkowe? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, bo każda kobieta jest inna ;) (w przeciwienstwie do facetów, którzy wszyscy sa tacy sami :classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam te męskie teksty o tym jacy to jestescie prości w obsłudze i dzialaniu , jak wszyscy jak jeden mąz myslicie o tym samym i tylko na jeden sposób :D tylko gdyby to była prawda nie było by tyle nieporozumien miedzy kobietami a męzczyznami mialybysmy instrukcje obsługi kazdego modelu i poszłooo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ale wychowują nas najczęsciej matki-kobiety, i robią to na rózne-swoje własne sposoby :classic_cool: a czym skorupka za młodu.. :P poza tym byłoby nudno, no nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×