Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

222

Zaciszny Kącik

Polecane posty

znów wątek o krótkich penisach :D kiedy w koncu załapią, ze nie musza byc bardzo długie, byle szerokie były.. :D zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat kalinowej, to chyba nie ja będę kupował ;) a w sklepie na składzie chyba mają wiecej ;) czesc, boshi :) (tak z japońska, chyba część ostrza katany, o ile dobrze pamietam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosheeeee ale 222, cześć:) ogólnie powinien być sprawny:)Znający więcej niz dwa rodzaje ruchów...szerszy niż cipeczka i smaczny:) tyle w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej "dobrej techniki" to chyba i tak każdą (kobietę) trzeba "opracowywac" od poczatku ;) przeciez macie rózne strefy różnie wrażliwe ;) jedne wolą dobijanie wgłąb, inne przy wyjsciu, jeszcze inne na jeżdzca, od tyłu, bo akurat TEN fiutek je tam drażni.. któras dziewczyna kiedys pisała, że pochwa to w zasadzie nieczuły kanał, z 2-3 punktami wrazliwymi wielkosci 20groszówki... hmmm i weż tu traf w nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
222 zapomniales jeszcze o tym ze kobieta zmienną jest i raz woli mocniej raz delikatnie , dlugo albo szybki nr ... jednym słowem jak facet wykona tą "makarene" to na pewno zrobi dobrze kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak kobieta powie sama jak własnie w tej chwili chce, to będzie łatwiej trafić w żądania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno mi trochę, bo zaraz będę musiał leciec.. padam trochę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że już Ci przechodzi, kalinowa? ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, boshi 🖐️ zoładek, kalinowa :) histeria to wiem, ze dopiero za jakis czas :) no chyba ze będziesz ja jakoś zaleczać ... :P za chwile na przykład..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba dobrze? ;) (jak wiadomo, tajemniczosc jest najbardziej podniecajaca :P) ale mozesz pytać o co chcesz, najwyzej jakos wymanewruję :classic_cool: albo.. wiesz gdzie i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×