Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cukiereczeeeekkkkk

wsydliwa sprawaaaaaaa

Polecane posty

Gość Cukiereczeeeekkkkk

Czy dziewczynie wypada kupowac prezerwatywy? czy to raczej dzialka faceta? Chcialabym zrobic niespodzianke mojemu misiowi i powiedziec: kochanie tym razem ja kupilam prezerwatywy:D Ale jakos sie wstydze wpasc do apteki i poprosic o nie. Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgADG
Ja tam chodze sama do sklepu i kupuje prezerwatywy ;) Nic w tym wstydliwego. Ale wierz mi ze lepiej zainwestowac w jakas antykoncepcje bo przez kondoma traci sie przyjemnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukiereczeeeekkkkk
:o z ta antykoncepcja dobra mysl... az mnie pizda swierzbi na mysl ze roochanko bez gumy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukiereczeeeekkkkk
Nie no 15 lat to nie mam:P Mam 19. Wiem, ze to troche glupie no, ale tak mam. Dzieki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no powiem Ci ze ja raz je kupowałam jak jeszcze ich używałam. i wpadlam do sklepu, zrobilam zakupy, i cicho mowie ze jeszcze prezerwatywy poprosze, to facet na caly sklep "alez zapraszam droga pania, tu sa gumeczki, do wyboru do koloru"- nie pytaj jak sie poczułam- wszyscy sie na mnie spojrzeli ;p szybko przerzucilam sie na tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romozom
wchodzisz do apteki i prosisz o prezerwatywy... najlepiej żebyś wcześniej zorientowała się w rodzajach tak żeby odrazu to powiedzieć i nie wpedzac sie w zakłopotanie gdy za Tobą będzie stała chmara ludzi w kolejce... płacisz i wychodzisz... po trzecim razie zakłopotanie przejdzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukiereczeeeekkkkk
W sumie tez mysle o tabletkach...I chyba to juz sprawi mojemu facetowi najwieksza radosc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł jaaa oł jeee
Ja jak cos to wolę iść do takiej apteki, która jest daleko od mojego miejsca zamieszkania, gdzie mnie ludzie nie kojarzą z widzenia. Starszne jest to jak człowiek chce sobie cos kupić w aptece co dla niego jest wstydliwe i mówi po cichutku, a farmaceuta nie zwraca na to uwagi i przy innych ludziach co stoją w kolejce woła na głos do kupującego. Straszne. Raz się najadłam wstydu (nie chodziło o prezerwatywy), ale w aptece chciałam kupić czopki dla babci na hemoroidy, a w kolejce stał bardzo przystojny chlopak, a ta z tej apteki tak na glos do mnie o tych hemoroidach:( Tak sie tylko chcialam wyzalic o tych farmaceutach z apteki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziesz do marketu na zakupy i przy \"milionie\" różnych \"pierdół\" pani w kasie nawet nie zwróci uwagi na gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym zachodnim kraju a nie w ciemno landzie ,każda kobieta ma w torebce prezerwatywy ,bo nigdy nie kocha się z facetem szczególnie takim przypadkowym bez prezerwatywy nawet jak bierze tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czesto kupowlam prezerwatywy - nie tylko w w hipermarketach, gdzie sa malo zauwazalne wsrod pozostalych zakupow ale moj facet wstydzi sie to robic i zawsze mnie wysyla - mi sei z tego smiac chce bo norlanie nie jest wstydliwy ani niesmialy ani nic tkiego ale kupowanie prezerwatyw go przerasta no chyba ze w hipermarkecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romozom
do jakis tam facet żadna laska, która wstydzi sie kupić gumki nie odwazy sie na przypadkowy seks z przypadkowa osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie wypada kobietom kupować gumki czy nie wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypada, żyjemy w XXI wieku, kobiety mają prawo do wszystkiego. W ogóle też jako mężczyzna kobieta bardzo by u mnie tym zapunktowała, bo jako facet to ja przeważnie o to dbam, ale przecież mogłoby się zdarzyć, że się zapomni, albo w roztargnieniu nie zdąży się kupić. W ogóle ostatnio myślałem o tym jak dziewczyna by zareagowała gdy na początku znajomości np. pierwsza randka, zauważyłaby że facet ma przy sobie gumki- np. wypadłyby mu z kieszeni, albo musiałby pokazać ochronie podczas kontroli osobistej. Czy byłybyście nastawione negatywnie, czy raczej otrzymałby plusa za bezpieczeństwo, a może to tylko powód do śmiechu? Napiszcie proszę przemyślenia na moje pytanie drogie Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię gumki. Po nich pisia jest czysta, nie ma żadnych grzybów, no i pełna ochorna przed chorobami wenerycznymi- bezpieczny seks. Nic ze mnie nie wypływa, nie mam wahań nastrojów jak po tabletkach i w ogóle jest przyjemnie i tak z pełnią zaufania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×