Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polny maczek

samotna w wielkim miescie

Polecane posty

Czy jest ktos kto takze czuje sie zle w wielkim miescie > Mieszkam i studiuje w Warszawie, ale coraz gorzej sie tu czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu...
ja jestem z Warszawy, to moje miasto. ale czasami, paradoksalnie, tez czuje sie samotna. Bo czesc znajomych wyjechala, bo rodzina rozsiana po swiecie, bo... to duze miasto jest i tak czasami dziala na czlowieka... co studiujesz, gdzie mieszkasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i wielkośc nie ma az takiego znaczenia. Ale nikt nie ma na nic czasu. Ja pochodze z Siedlec i studiuje psychologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśnie Pan
ja też tak mam tyle tylko ze w 3 city

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu...
wielkosc o tyle ma znaczenie, bo jestes bardziej anonimowa.... jak sie zyje w pcimiu, to pierdniesz na jednym koncu, a na drugim slysza i wszyscy wiedza.... gdzie mieszkasz? akademik, stancja? jezeli jestes wierzaca, mozesz do jakiejs wspolnoty katolickiej sie zalapac, na chor .... ewentualnie rozwijac pasje np. w klubie wspinaczkowym czy kajakowym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynajmuje pokoj ze starsza pania nie pogadam znia a cos innego ciezko bedzie znalesc , mam chlopaka , ale nie moge go nazwac moim przyjacielem nawet on sie na mnie wypiął. O wspolnym mieszkaniu nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogamadagaskar
podstawowy blad!!!!!!!!!!!!!! nie mieszka sie ze starymi babbciami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogamadagaskar
ile masz lat? gdzie studiujesz? ja tez jestem tubylcem w Wawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio nie mam z kim pogadac wszyscy zajeci swoimi sprawami chlopak mnie olal oszalec mozna. Fajnie ze sie ktos odezwal. Wiem ze nie mieszka sie ze starszymi babciami ale tak wyszlo . Mam 23 lata a ty jak sobie zyjesz w stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu...
polny maczek widze ze chlopa szukasz, bo jak ja sie odezwalam, ze tez z wawy, to sie nie ucieszylas :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :) Przepraszam mówiąc "ktoś " miałam na mysli wszystkich ktorzy cos napisali . Ciesze sie , ze kobietka pisze. A ty jak sobie radzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminnkaa
Ech, tez tak czuje, ale podobnie jak Jaśnie pan w trojmiescie. Kocham Trojmiasto, ale jakos mi tutaj smutno i samotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×