Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

caline-czka

praca dodatkowa!

Polecane posty

Gość ULOTKI
NIBY CZEMU ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może interesuje cię praca jako przedstawiciel Betterware.?Firma w porządku i uczciwa.Nie czekasz na wyplatę bo pieniądze zostają od razu u ciebie.Pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz. Jesli masz ukończone 18 lat Możesz zostać przedstawicielem brytyjskiej firmy Betterware, która zajmuje się sprzedażą bezpośrednią produktów niezbędnych w domu i nie tylko. Zarabiasz 30% na każdym sprzedanym towarze. WAŻNE! -Na wejściu niezależnie od wielkości zamówienia, ma Pani upust, kupuje Pani bez 30% marży. -Opłata wpisowa wynosi 9,90 i dolicza się do pierwszego złożonego zamówienia. -Nie trzeba składać regularnych zamówień!!! -Nie trzeba składać zamówień na określoną kwotę!!! -Zamówienie można składać telefonicznie, przez internet, faksem. - Paczka przychodzi do domu kurierem. -Katalog jest dostępny w formie elektronicznej i tradycyjnej książkowej. -Każdy Przedstawiciel może kupować z odroczonym terminem płatności (14 dni na spłatę faktury) Jeśli ktoś będzie zainteresowany to proszę o kontakt ricco-72@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia55
- 70 zł /godz. dzięki komputerowi!!!! Poszukujemy pracowników do obsługi e-maili. Zarób tysiąc lub więcej tygodniowo, wykorzystując własny komputer i własny czas. Jedynym wymaganiem jest posiadanie komputera i dostępu do Internetu. W celu uzyskania więcej informacji wyślij do mnie e-mail na adres www.nikusia55@o2.pl . Spróbuj to nic nie kosztuje. Do zobaczenia na szczycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca dodatkowa. Jest to możliwość zarobku bez żadnej umowy, szefa i co bardzo ważne bez ryzyka finansowego. Nie potrzeba do niej żadnego wykształcenia czy wieku. Zapraszam do klubu oriflame. Prezentujesz katalogi swoim znajomym, rodzinie, sąsiadom itp., zbierasz zamówienie i składasz go przez internet. To jest proste! Zarabia się 30% na każdym produkcie. Jeśli nie chcesz ich sprzedawać robisz zamówienia dla siebie i rodziny, na własne potrzeby. Każda osoba, która zapisze się u mnie dostanie ode mnie: aktualny katalog, cennik oraz ulotki, a co najważniejsze stałą pomoc w stawianiu pierwszych kroków. Co ważne na każdego nowego konsultanta czekają prezenty (dwa razy po 40zł i śliczny zegarek) oraz 20 próbek perfum i kremów za jedyne 2zł od oriflame! Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam Cię na moją stronę www.martak.mojeori.pl - tam możesz pobrać darmowe vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelyyyyyneczka
zapisałam się w link powyżej i jestem zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możecie mi odpowiedzieć na czym to polega-konkretnie-co sie robi,jak się robi i po co,na czym się tak naprawdę zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta Maybe
Polecam rowniez prace w Maybe lauretta Larix Perfume :) Swietne perfumy, Plan Marketingowy NOWEJ GENERACJI, Fajni ludzie ktorzy ci pomoga na starcie i pozniej tez. Polska i UK - zapraszam do wspolpracy. GG 9787808 oraz na maila edyta.maybe@hotmail.co.uk Pamietajmy, ze niewazne w jakiej firmie sprzedazy bezposredniej jestesmy, czy to bedzie AVON, ORIFLAME, FM , Maybe Lauretta Larix Perfume czy jakakolwiek inna, liczy sie wytrwalosc i konsekwencja a wtedy mozemy liczyc na sukces i pieniadze, to jest prawda, Pozdrawiam wszystkich dystrybutorow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
popytaj znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma Kosmetyczna zatrudni osobę na stanowisko: konsultant kosmetyczny-handlowiec Opis stanowiska: nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z klientami, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, analiza potrzeb klienta i dobór najlepszych rozwiązań, telefoniczna i osobista obsługa klienta, aktywne doradztwo i sprzedaż produktów, dbałość o wizerunek firmy. Oczekiwania: mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej, wysoka kultura osobista, komunikatywność, zaangażowanie, kreatywność, zdolność organizacyjne i negocjacyjne, sporządzanie wymaganej dokumentacji i raportów, znajomość obsługi komputera, miła aparycja, oferta dla osób z całej Polski. Oferujemy: pracę w terenie i w domu, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, szkolenia w zakresie kosmetyki profesjonalnej i sprzedażowe, możliwość rozwoju w zawodzie, stabilne zatrudnienie, pracę w młodym i dynamicznym zespole. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na ewelina@mariza.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna sexy mała dupa
dodatkowa robótka mówisz? może robótka ręczna, stań przy autostradzie , postaw maszynę na żetony za robótki ręczne i na pewno się wzbogacisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Ja również polecam sprzedaż kosmetyków polskiej firmy Mariza. Są tanie, a przy tym bardzo dobrej jakości...nie są jeszcze bardzo znane, ale przynajmniej nie ma takiej konkurencji jak w avon, oriflame czy fm ponieważ nie ma jeszcze wielu konsultantów. Bez wkładu własnego, bez obowiązku zakupu starterów itp. Otrzymasz dostęp do biura on-line oraz własną stronę internetową. Ja spróbowałam i nie żałuję...polecam innym.. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam na:www.grazia.klubmariza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam odwiedzenie strony internetowej PracaTobie, na której znajdziecie wiele konkretnych i ciekawych ofert pracy. Naprawdę warto, bo można szybko znaleźć coś fajnego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalfOlkaSamusionek
koniec linku łajzy reklamującej system zarobkowy "r=j1363u87dF" - na końcu linka daje jej kasę za każdą rejestracje łosia, który z tego linka korzysta. Tylko naganianie kolejnych łosi da jej kasę w takim cfaniackim systemie. Jak już ktoś bardzo chce skorzystać i być łosiem w debilnym systemie, to niech najpierw wpisze sobie adres w wyszukiwarce bez tego "r=j1363u87dF" ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalfOlkaSamusionek
podaj źródło do takiej oficjalnej informacji, ze tam się tylu zapisuje :D oficjalny licznik ludzi zapisanych :) no proszę.. bo to zwykłe puste słowa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalfOlkaSamusionek
na forach to sama mogę napisać, że się zapisuje jeden łoś na tydzień. Wg Ciebie to będzie oficjalna informacja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! MLM to praca i jak ktoś chce zarobić duże pieniądze to musi z tym katalogiem się nabiegać i tworzyć swoją grupę, bo inaczej to ma jedynie tańsze kosmetyki.Jednak pieniądze są realne i do zdobycia, fajna zabawa i super ludzie. Od czegoś trzeba zacząć, zawsze znajdziesz chętnych na kosmetyki, polecam Oriflame bo super jakość i fajne promocje, naprawdę warto, nic Cię to nie kosztuje, zawsze dla siebie możesz kupować taniej, kurier przywozi do domku, super sprawa Czy warto???- oczywiście, że Tak, sama jestem konsultantką Oriflame i Marizy (chętnych do współpracy proszę o kontakt iboska@poczta.onet.pl lub 884109131) - a co też się ogłoszęPomogę i doradzę co wybrać. Wg mnie kosmetyki Oriflame to super jakość za niską cenę i dużo możliwości, Kosmetyki Marizy, też niezłe i tanie. zależy na jaką klientelę trafisz. chętnie pomogę, warto w swojej ofercie katalogowej mieć różnorodność, polecam Betterware - produkty do domu, swietnie się sprzedają i są niedrogie, a bardzo dobre jakościowo. zapraszam w tych wszystkich firmach musisz mieć sponsora czyli osobę która Cię wprowadzi - chętnie pomogę. Ja proponuję też coś nowego EFG - przyszłość trzeba zabezpieczyć, pomyśleć o oszczędzaniu i emeryturze i nie trzeba NIC SPRZEDAWAĆ, a zyski są nieporównywalne do Oriflame czy Avonu, to nie jest 5 zł na produkcie a min 500, zainteresowanych proszę o kontakt, sprawdź nas!!!!!!!!! iboska@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×