Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sloneczkoo14

Tatko wrócił z wywiadówki ...Masakraa

Polecane posty

Oj uczyłam uczyłam ale niesadysfakcjonują mnie trzy dopy (2) ale wiem ze ich nie poprawie bo nie dam rady nie lubie matmy fizy i chemi a gorzej bo nawet nie rozumiem ich :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale to tak głupio bo chodzi o to ze np. z chemi to strasznie duzo trzeba wkuwac wodorotlekow i zasad wzory i to otrzymywanie a mi sie niechce bo niektorzy nie robia nic i maja lepsze oceny odemnie to dlaczego nieby ja mialabym wkuwac /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Atomówek
Dupsko nasmaruj maścią znieczulająca i czekaj na lanie pasem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeee lania nie będzie :classic_cool: ale jest mi przykro bo on widzi tylko to ze ktos tam ma wzorowe zachowanie i same 5 a mnie nawet nie pochwali ze sie staram ze ledwo na 3 jade chc ciezko mi jest ale i jak nie mam zagrozen ale nikt tego niedocenia tylko pytaja sie czemu nie moge miec 5 .... przykroo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jaa
przykro jest ojcu, jak widzi "postepy" corci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak przykro przeciez ja sie staram moze on by chcial miec idealna corke ktora siedzi cicho na lekcjach jak myszka nic nie robi tylko kuje i jedzie na wzorowym i piatkach bez sensi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mu nic na to nieporadze przeciez nie mozna miec wszystkoego ja nie chce być KUJonką choć on pewnie by tego chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A idź Ty:D ja mam 5 dopów :P i jakoś żyję. Fakt, że trochę się boję:D ale trzeba przeżyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jaa
Sloneczko,ja mam syna w Twoim wieku i wiem,jak on siedzi przy lekcjach.Nic prawie nie robi,no chyba,ze go zagonie do lekcji i pytam. No ale jednego dopa z fizyki mu nie podaruje,bedze ryl przez reszte roku.Juz moja w tym glowa,zeby byla czworka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nettka
a co niby takiego do wkuwania jest z tych wodorotlenków w drugiej gimnazjum? to wystarczy zrozumieć... no ale skoro ty z góry zakładasz, że nie zrozumiesz, to nic dziwnego że masz takie oceny. nie współczuję, bo wg mnie w gimnazjum nie trzeba się zbytnio narobić, nawet żeby mieć pasek. wiadomo że wiedza sama do głowy nie wejdzie i trzeba się trochę pouczyć, ale niespecjalnie dużo. ale przecież najłatwiej jest usiąść i narzekać jakim się jest głupim a inni tacy mądrzy bo im wszystko 'samo do głowy wchodzi'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko, owszem porównują mnie i to jak:D większośc rodziców porównuje. Wprawdzie jestem starsza od Ciebie, ale.. no tak już jest w życiu. Najgorsze jest to, że oni zabronili mi jechac na DeRby!!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz?:D a dla mnie DeRby to bardzo ważna sprawa!! wszak przegramy jak mnie tam nie będzie! ale to dopiero za miesiąc, jeszcze da się coś wykombinowac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko, a jak się zachowujesz? chyba mamy takie same poglądy, bo ja równiez nie lubię marnowac czasu na siedzienie nad ksiązkami 😠 a z zachowaniem różnie bywa... cicha myszka nie jestem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korki odpadaja nie mam kasy a co do zachowania to lubie poprzeszkadzac io popyskowac na lekcij co dziennie jestem upominana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlnbknd
moi nie bili :D ale u mojej przyjaciółki to masakra, matka ją dziwką nazwała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam myślę
że ojcu przykro że ma głupie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaszona_świeca
e, nie było tak źle skoro do komputera Cię dopuszczono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEC ZOSTANIESZ PYSKATA
SPRZTACZKA I BEDZIESZ MOGLA SOBIE SOBIE PYSKOWAC DO KIBLA, SZORUJĄC GO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeeke
ty dziwka zamknij sie a fajnei u mnie lojciec cghodzi na wywiadówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×