Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zalamanaaa30

okrutny katar u niemowlaka

Polecane posty

Gość gość Marta
Ja w aptece w necie, wapteka zamawiałam aspirator do noska Katarek plus; u mnie między dziećmi jest spora różnica i pamiętam, kiedy starsza córka była malutka to albo gruszka, albo były takie ręczne aspiratorki; ale te teraz, co do odkurzcza można podłączyć, to rewelacja po prostu; no i duża ulga dla maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dużo teraz produkują i sprzedają inhalatorów. Można się w tym wszystkim pogubić. Ja dużo pytałam czy to znajomych czy lekarza pediatrę od mojej córki i ostatecznie stanęło na tym ze zamówiłam włoski Novama Familino Pro. Daje rade, jestem zadowolona z niego. Szybka i skuteczna inhalacja, aerozol trafia tam gdzie ma trafiać, oby tak to wyglądało jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tez polecam ten inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Po urodzeniu córki kupowaliśmy sobie do domu inhalator i padło na polski model Baby od Sanity, Wygodny dla dziecka bo cichy, nieduży, z dopasowaną maseczką a dla najmniejszych dzieciątek jest nawet smoczek w komplecie, przez który aerozol jest dużo bardziej przystępny do przyjęcia dla bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Ja od swojej przyjaciółki na pępkowe dostałam aspirator do nosa z haxe. Uważam, że to był najlepszy prezent na świecie, bo nam się milion razy już sprawdził. Ma wbudowane melodyjki, co odwraca uwagę dziecka od aparatury. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sprawdza się Marimer baby hipertoniczny spray do nosa, właśnie ułatwia usuwanie wydzieliny z nosa i ładnie oczyszcza, a można stosować nawet u małych dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Położna poleciła mi właśnie ten Marimer Baby, używam właściwie od kiedy mały się urodził i sprawdza się bardzo dobrze - plus za ten aplikator, bo bez problemu można podać takiemu maluszkowi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda aplikator ma bardzo fajny, maluch się nie stresuje, nic go nie boli, a nosek raz dwa odetkany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Marimer to produkt naturalny. U nas już obowiązkowo jest w apteczce na co dzień. Lepiej mieć pod ręką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też stosowałam od wczesnych dni mojego malucha, bo oczyszcza nosek więc maluch nie musiał się męczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2021 o 12:00, Noska92 napisał:

A co ma w składzie Marimer? 

To naturalny produkt - hipertoniczna woda morska, dlatego bez jakichkolwiek problemów i obaw można stosować na katar już u takich maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Marimer nie zawiera konserwantów więc jest bezpieczny już od 1 dnia życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam Marimer z waszego polecenia i faktycznie ładnie udrażnia nosek malucha, ułatwiając tym oddychanie więc zostaje na stałe w naszej apteczce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2021 o 14:49, Noska92 napisał:

Kupiłam Marimer z waszego polecenia i faktycznie ładnie udrażnia nosek malucha, ułatwiając tym oddychanie więc zostaje na stałe w naszej apteczce. 

A w jakim wieku masz dzieci? U maluchów też się sprawdza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2021 o 20:46, pestka napisał:

A w jakim wieku masz dzieci? U maluchów też się sprawdza? 

Marimer baby tak naprawdę możesz stosować u dzieci już od 1 dnia życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marimer baby ma też kołnierz pediatryczny, który ułatwia aplikacje maluszkom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję Marimer, moim zdaniem najlepszy dla dzieci ale też i ja czasem z niego korzystam przy katarze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jest inhalacje z nebudose, sa 4 rodzaje. Nam ustało po jednym dniu. Mimo wszystko wzywaliśmy wizyte domowa bo też rozchorował nam się syn w sobotę. Niestety u dzieci wszystko szybko się rozwija więc dla świętego spokoju wezwałabym lekarza.

Nie wiem czy w domu masz inhalator do przeprowadzania inhalacji, ale jeśli nie to warto jest zakupić https://megamedic.pl/inhalatory Dostaniesz w megamedic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×