Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*moim zdaniem*

KPMG - jakie zarobki na stażu?????

Polecane posty

tu sie nie dowiesz. bo w wielkiej 4 zapierdala sie 12 h na dobe przez 6 dni w tyg wiec najlepiej poinformowani pracuja a nie siedza na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalor
Ja mogę udzielić informacji ;-) praktykant 2,5k brutto (czyli 2100 na rękę - bo to um. zlec) a do kolegi co pisze że się tam pracuje po 12 godzin - żal... ciekawe ile tam przepracowałeś, że piszesz takie bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz oriętuje
i chcesz pracowac w kpmg ? smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalor
Praca na prawdę nie jest zła... Rzadko kiedy trwała dłużej niż 8-9godzin (także dla pracowników)... Po kilkumioeisięcznym stażu jak przeskoczysz na asystenta zarobki się podwajają więc chyba aż tak do końca źle nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelllllllllllllllllllllllllll
Moja koleżanka pracuje w Deloitte w dziale audytu i żadko kiedy w domu bywa,12 godzin to standard. Z tym,że ona prauje jako menadżer sekcji, ale z tego co opowiada to każdy ambitny pracownik siedzi tam tak samo długo. Wielka czworka jest dla pracocholików!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelllllllllllllllllllllllllll
Pozatym taka praca przeważnie wiąże się z delegacjami,na których siedzi się zamiast w hotelu to u klienta w firmie. Wiem cos o tym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelllllllllllllllllllllllllll
chodzi mi o nadgodziny,że zamiast wracac do pokoju hotelowego to siedzi się u klienta-wczesniej tak chaotycznie troche napisałam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerka....
czym jest dział audytu w takiej firmie??? Czym się zajmujecie??? Pytam oczywiście z ciekawości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelllllllllllllllllllllllllll
badanie sprawozdań finansowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelllllllllllllllllllllllllll
hhehe pracoholików:)przepraszam za błąd,dopieo teraz zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w PwC 5 lat temu to bylo z tego co pamietam 13 zl brutto na godzine. Siedzialo sie po 12h dziennie, szczegolnie styczen,luty, marzec to sa ciezkie miesiace. Niby te godziny sa do odebrania w lecie, ale z tego co mi mowila kobieta, ktora tam pracowala pare lat to tylko teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×