Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jola z gor

czy nablyszczacz jest konieczny do zmywarki?

Polecane posty

Gość jola z gor

czy tylko przydatny jak myjemy szklo? wlasnie zrobilam pierwsze mycie - talerze, miski, kubki i wszystko czyste i blyszczace mam bez nablyszczacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie masz przypadkiem tabletek już z nabłyszczaczem?? Jak tabletka ma w środku taką kulkę to jest to nabłyszczacz. :) Ogólnie naczynia po tym środku wyglądają lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze nie :D w zyciu tego nie uzywalam i jest to po prostu kolejny produkt, ktoremy mozna sprzedac ... pokazujac blyszczace kieliczki na reklamach w telewizji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie trzeba tego mieć. Ale jak się ma już go zamontowanego w tabletkach to czemu nie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zamiast nabłyszczacza może na drzwiczki od zywarki nalać trochę płynu do mycia naczyń i też się będzie świeciło jak psu pod ogonem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los potrafi ubawić
jest wskazany... ale nie jest niezbędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakamaja
Producenci zmywarek nie polecają płynów do naczyń ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jakby polecali to by się im nabłyszczacze nie sprzedawali, bo wiadomo, że płyn wychodzi taniej. :) Moja Mama od 10 lat dolewa płynu i zmywarka działa bez zarzutu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhhhooo
hm..........ciekawa sprawa z tym płynem do naczyń na drzwiczkach:) A może by tak sam płyn do naczyń na drzwiczki? Hehe - muszę wypróbować ten sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, żeby nie było potem na mnie jak się zmywarka zepsuje. :D Ale tak jak pisałam, moja Mama używa tego sposobu od bardzo długiego już czasu i sobie chwali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhhhooo
Próbowałam - tak jak zapowiedziałam - z samym płynem na drzwiczkach. Hm...........jednak lepsze tabletki:). Fakt smóg na naczyniach nie było, ale nie domyło ich dokładnieniestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo moja Mama daje tabletki, tylko bez nabłyszczacza, a trochę płynu dolewa zamiast niego. :) Wtedy nie musi dokupować specjalnego nabłyszczacza w płynie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to najbardziej martwi, ile tego plynu i nablyszczacza sie potem ew. zjada, bo skad wiadomo, na ile dokladnie zmywarka plucze :o nie podoba mi sie tajemniczosc zmywarki, niewiedza (procz wiedzy teoretycznej) odnoscnie tego, co sie tam wewnatrz naprawde dzieje ... dziwne to jakies, niemal jak czary :D czasem, ale to tylko czasem, mam wrazenie, ze niektore naczynia maja takie lekko chemiczny zapach, lub szklanki ... co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×