Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anatolka 28

Co zrobić żeby pokój tak szybko sie nie wychładzał?

Polecane posty

Gość Anatolka 28

W ciągu dnia mam w sypialni ok 20 stopni za to rano jak wstaje jest 15-16. Co zrobić żeby ciepło nie uciekało? Jak ocieplić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakamaja
A czym ogrzewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatolka 28
Kaloryferem, ogrzewanie węglowe. Jak się rano wejdzie do tego pokoju to jak do lodówki. Mam strych nad pokojem i nie mam ocieplonego domu. Jednak w innych pokojach jest o wiele cieplej. Pokój jest z północnej strony. Teraz palimy na okrągło bo synek się urodził ale śpię z nim w innym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze masz okna nieszczelne? bo u mnie zanim wymienilam na plastiki to wialo strasznie ,nawet z pod parapetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakamaja
Z domowych sposobów przychodzi mi na myśl powieszenie na zimnej ścianie jakiegoś dywanu i utkanie okien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatolka 28
Okna mamy nowe. plastikowe, tak szczelne że dopiero co robiliśmy remont pokoju a już pleśń się pojawia bo za zimno i wilgotno.A na ty, dywanie to dużo kurzu by się zbierało? Myślałam już czy paneli takich ściennych nie dać ale boję się że za tym się grzyb zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakamaja
Jeśli mieszkanie jest niedogrzane, to jest możliwe, że będzie grzyb.Warunkiem nie pojawienia się grzyba jest ciepło wewnątrz i dobra wentylacja pomieszczenia.Może jeden grzejnik to za mało na ten pokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbryki
Niestety, dołożyć grzejnik, tak jak radził przedmówca. Ja mam strych nad całym mieszkaniem i na całym suficie od środka mam styropian 5cm, szczelnie położony. Różnica bardzo odczuwalna! Wczesniej były stare okna-masakra! Cholernie zimno, można było grzać i grzać a ciepło tylko przy kaloryfetrach było. Później nowe okna, trochę lepiej ale nadal w kategori "zimno." Wreszcie dołożyłam styropian na sufit - o niebo lepiej! I temp. rozkłada się równomiernie, wcześneij np. przy ścianie było zimniej. Planuję jeszcze ocieplić mieszkanie od strony strychu, tzn. zedrzeć;) podłogę na strychu, między belkami stropowymi ułożyć wełnę. Znowu się miło ociepli:) Pozdrawiam:) A kaloryfer i tak warto dołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatolka 28
Kurcze chyba nie pozostaje nic innego jak dołożyć grzejnik i ocieplić podłogę na strychu. Teraz mamy kasetony na suficie, ale one nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×