Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kalinowa panienka

szukam faceta który chciałby mieszakać

Polecane posty

podaj namiary:-),rzuce wszystko co mam (nie wiele mam)i przeniesiemy sie do tej pieknej epoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pieprzona cywilizacja nas wykonczy:-(.Wszedzie tylko mafia i korupcja .Zlodziej na zlodzieju jedzie i zlodziejskim prawem sie okrywa -same chuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ziemiance? o tej porze roku? :D naprawdę musiałabyś byc ...gorąca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leci samolotem reagan ze stalinem nad cccp i w pewnym momencie reagan smieje sie ze stalina -oo ziemianki ,ziemianki.Stalin wkurwiony mysli sobie-zaczekaj no reaganku ,polecimy nad stanami to i ja ci cos znajde.No i po pewnym czasie leca nad stanami -stalin wypatruje przez okno i wybucha smiechem -ooo ziemianki ,ziemianki :-),a reagan na to -nie smiej sie chuju bo to wasza ambasada hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialam tylko nadmienic
iz prawo jest sprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pełna ekologia, znaczy :) w takim wypadku proponowałbym obieg zamkniety :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niech bedzie ,chcialam Ci zaproponowac ful wypas ale widze wolisz powrót do korzeni :D:D i to w dosc dosłownym znaczeniu bo z sufitu wisi jakis korzen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi, gazy gnilne mozna wykorzystać do ogrzewania :D jak korzenie to korzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×